Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Chevron wchodzi na Roztocze. Co czeka mieszkańców?

Utworzony przez olo, 7 marca 2014 r. o 20:25 Powrót do artykułu
Wszystkim,którzy nie wiedzą czym grozi wpuszczenie bandytów z Chevronu (d.Texaco) polecam książkę "Śmierć w Amazonii".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konieczny jest prawdziwy nadzór specjalistów by nic nie wymknęło się spod kontroli. Roztocze jest piękne, musimy o nie dbać by ani Chewron ani Putin nie zmienił go w poligon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli gaz będzie leciał kranem, to rzeczywiście nie odstraszy turystów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ci z żurawlowa niech nie pouczają innych bo dostają  8 godzin strajku po 70 zł chodzą tam całymi rodzinami; myślicie że w takiej dziurze około 20 domów ludzie pompujący swoje szamba za stodołętak nagle zaczeli dbać o środowisko proponuję wysłać ochronę środowiska tam i zobaczymy 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sasiada:  az mi sie wierzyc nie chce!! Kto im placi za udzial w "protestach"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No i w pizdu. Wylądowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do sasiada:  az mi sie wierzyc nie chce!! Kto im placi za udzial w "protestach"?
kto im płaci? jest w tej miejscowości taki duzy rolnik gr...n się nazywa ma ziomala w żądzie który załatwia polepka doświadczalne [rolnik dostaje nawozy nasiona opryski i wytyczne jak to stosować w zamian za czysty plon normalny rolnik tego nie dostanie bez układów jak ktoś nie wierzy wystarcz pojechać do żurawlowa i zobaczy czy są takie i zapyta czje czemu nie kowalskiego tylko gr...a] a w zamia jego koledzy siedzący w spółkach gazowych które gdyby zaczęto wydobywać gas łupkowy stracili by ciepłe posadki płacą biednym rolnikom żeby strajkowali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tobie natomiast ewidentnie placi Chevron.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto im płaci? jest w tej miejscowości taki duzy rolnik gr...n się nazywa ma ziomala w żądzie który załatwia polepka doświadczalne [rolnik dostaje nawozy nasiona opryski i wytyczne jak to stosować w zamian za czysty plon normalny rolnik tego nie dostanie bez układów jak ktoś nie wierzy wystarcz pojechać do żurawlowa i zobaczy czy są takie i zapyta czje czemu nie kowalskiego tylko gr...a] a w zamia jego koledzy siedzący w spółkach gazowych które gdyby zaczęto wydobywać gas łupkowy stracili by ciepłe posadki płacą biednym rolnikom żeby strajkowali
"w ŻĄDZIE"-wystarczy,dalej nie czytam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba w chwili obecnej protestoweac, bo kradna.Poczekac na lepsze cvzasy.Dzisiaj stanowczo nie dla zlodziejskich cwaniakow.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"w ŻĄDZIE"-wystarczy,dalej nie czytam... jakiś ty amerykański TO NIE MA NIC WSPÓLNEGO Z TEMATEM MOŻE W SZKOLE MIAŁEM PAŁE Z POLAKA ALE SWOJE WIEM I NIKT MI NIE ZABRONI WYPOWIEDZIEĆ SIĘ NA TEMAT KTÓRY ZNAM  
 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...