Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
I znowu czarna mafia chce się dobrać do nie swoich pieniędzy. Jeśli jest potrzeba dozoru, to państwowe instytucje mają swoich kuratorów. Nie potrzeba panów w czerni. Kobieta ma rację. Teraz to są mili, potem wyrzucą dzieciaka na bruk. Nie trzeba wspominać, ile osób straciło majątki przez księży. Nieraz o tym pisano, a w szczególności o wykorzystywaniu starych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
pocałuj mnie w d*** chynek
Za prawdę powiadam ci, ze jak d...pę swoją oczyścisz z resztek kopy to zwielokrotnisz swoje szanse na czuły pocałunek od chynka:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miłosierdzie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co sie dziwic czarnej mafii - sami dajemy im swoim zachowaniem asumpt do dzialan grabiezczych. A wstrzymac sie z "koperta", a wrzucic do koszyczka 1 zl zamiast 10 itp.. Za kilka lat jak nie beda mogli utrzymac swoich wielkich chalup dla jednej osoby to moze sie opamietaja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie daj się oszukać Kobieto szukaj pomocy u jakiś adwokatów za darmo na pewno Ci pomogą !!!jak tak może postępować sługa Boży ? tylko tak mówią że do pełnoletności póżniej tego nie odbierzesz Dom od razu zapisuj na dziecko !!! To czarne kruki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
OTO WIELKA TAAA-JEEE-MNIII-CAA WIAAA-RYYY !!! ZIEMIA ZŁOTO I DOLAAA-RYYY !!! APELUJĘ O TZW. CICHĄ TACĘ (CO NAJMNIEJ 20 ZŁ). BÓG ZAPŁAĆ. AMEN.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałem przyjemność wysłuchać kazania ww księdza :sama polityka ,nic o kościele ani o wierze katolickiej.Daleko z takimi pasterzami nie zajdziemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały ten episkopat to jest państwo w państwie,to jest jak nieleczony wrzód,który ,zainfekował zdrowy organizm........
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mnie też Caritas upokorzył zbierano na moje dziecko dali mi grosze chcą mieć majątki, zapisy testamentowe Powiedzieli że będą opiekować moim dzieckiem tylko żebym im zapisała dom działką 0.80ha. Są bardzo łakome i ciągle nachodzą jak im nie odpiszę to będę przeklęta. Przestałam wierzyć sługom koscioła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to czarne hieny. Natychmiast powinni oddać pieniądze matce chłopca. Przecież ta kasa była zbierana dla niego, a nie na potrzeby caritasu. Caritas użyczył swego konta i niejako zagwarantował, że wpłacane pieniądze trafią do potrzebującego, a nie np. do jakichś oszustów. Postępując w ten sposób caritas traci zaufanie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tego typu artykuły tylko utwierdzają w przekonaniu wielu ludzi,że najlepiej przekazywać pieniądze czy inne dary bezpośrednio potrzebującym. Pośrednik zawsze chce przywłaszczyć sobie nienależne mu środki- a o działalności Caritasu coraz częściej słyszymy i czytamy bardzo niepochlebne opinie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tego typu artykuły tylko utwierdzają w przekonaniu wielu ludzi,że najlepiej przekazywać pieniądze czy inne dary bezpośrednio potrzebującym. Pośrednik zawsze chce przywłaszczyć sobie nienależne mu środki- a o działalności Caritasu coraz częściej słyszymy i czytamy bardzo niepochlebne opinie.
Karitas podobno czyni dobrze,podobno bo mimo mojego pięcdziesięciokilkuletniego żywota z niczym takim się nigdy nie spotkałem.Zbierają pieniądze,a i owszem zbierają kto do staje? pewnie sami cobie przyznają bo nikt nigdy ze znajomych nie dostał.Kto zbiera? przeważnie przykościelne dziwki razem z księzowskimi włazidypcami.Pisze bo wiem,jest siostra zony zarąbistą działaczką w zbieraniu piniąchów.Tak oto wygląda karitas oczami wiejskiegogupka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lok napisał:
miłosierdzie?
Miłosierdzie to oni wszyscy posiadają,ooo a niektórzy to nawet do połowy kolan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Danusia nie przejmuj się czarna hieną, weź kija i pogoń jak wściekłego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
danuta napisał:
Mnie też Caritas upokorzył zbierano na moje dziecko dali mi grosze chcą mieć majątki, zapisy testamentowe Powiedzieli że będą opiekować moim dzieckiem tylko żebym im zapisała dom działką 0.80ha. Są bardzo łakome i ciągle nachodzą jak im nie odpiszę to będę przeklęta. Przestałam wierzyć sługom koscioła
Danusia nie przejmuj się czarna hieną, weź kija i pogoń jak wściekłego psa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TRUDNO TUTAJ O KOMENTARZ. JAK WIDAĆ MIŁOSIERDZIE DYREKTORA OPOIERA SIĘ NA ZARABIANIU I ŻYCIU W PRZEPYCHU, BI JAK TO NAZWAĆ. WSTYD I TYLE. NIE ZNAM TEGO KSIEDZA, ALE WIDAĆ JAK ON TRAKTUJE SWOJĄ POSŁUGE - DAĆ I ZAROBIĆ !!! SYTY NIE ZROZUMIE GŁODNEGO !! A WYDAWAŁO BY SIĘ, ŻE KSIĘŻA, BO DAJE ON OBRAZ Z CIENIEM NA INNYCH KSIĘŻY, A SŁYSZY SIE CORAZ WIECEJ - ŹLE SIE DZIEJE!!! NO TAK - KIEDYS W IMIĘ BOGA ZABIJANO !!! CZY TO WRÓCI ?? DLA MNIE, CZŁOWIEKA WIARY, PRAKTYKUJACEGO I WIERZĄCEGO W BOGA, A NIE W KSIĘŻY TRUDNI MI TĄ SYTUACJĘ ZROZUMIEĆ. BÓG GO ROZLICZY !!MY DAJMY MU SPOKÓJ, SUMIENIE NIE DA MU SPOKOJU JAK ZREALIZUJE SWE DIBELSKIE ZAMIARY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
January napisał:
TRUDNO TUTAJ O KOMENTARZ. JAK WIDAĆ MIŁOSIERDZIE DYREKTORA OPOIERA SIĘ NA ZARABIANIU I ŻYCIU W PRZEPYCHU, BI JAK TO NAZWAĆ. WSTYD I TYLE. NIE ZNAM TEGO KSIEDZA, ALE WIDAĆ JAK ON TRAKTUJE SWOJĄ POSŁUGE - DAĆ I ZAROBIĆ !!! SYTY NIE ZROZUMIE GŁODNEGO !! A WYDAWAŁO BY SIĘ, ŻE KSIĘŻA, BO DAJE ON OBRAZ Z CIENIEM NA INNYCH KSIĘŻY, A SŁYSZY SIE CORAZ WIECEJ - ŹLE SIE DZIEJE!!! NO TAK - KIEDYS W IMIĘ BOGA ZABIJANO !!! CZY TO WRÓCI ?? DLA MNIE, CZŁOWIEKA WIARY, PRAKTYKUJACEGO I WIERZĄCEGO W BOGA, A NIE W KSIĘŻY TRUDNI MI TĄ SYTUACJĘ ZROZUMIEĆ. BÓG GO ROZLICZY !!MY DAJMY MU SPOKÓJ, SUMIENIE NIE DA MU SPOKOJU JAK ZREALIZUJE SWE DIBELSKIE ZAMIARY.
Oglądałam kobiecinę W Polsacie w wydarzeniach a dziennikarz,który chciał porozmawiać z owym księdzem w sprawie Rafałka został potraktowany jak natręt bo księżulo nie miał czasu dla niego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chcesz by nie dopadła cię nędza Unikaj księdza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie się Oni zawsze mają mało w d....pie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dziwcie się Oni zawsze mają mało w d....pie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...