Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Cudowne miasto Zamość

Utworzony przez Marek, 22 września 2007 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Zamość nie zasłużył na miano jednego z siedmiu cudów Polski. Niby czym? W Zamościu warty obejrzenia jest tylko rynek i kamieniczki wokół niego (nota bene bardzo piękne). Poza tym to typowe miasto pełne blokowisk. Nic szczególnego. Dobra promocja wśród mieszkańców, tysiące głosów wysłanych przez nich i sukces gotowy. Ten ranking nie był reprezentatywny. Co z Kazimierzem nad Wisłą? Co z innymi cudami Polski? Zamość sam sobie nadał ten tytuł jednego z cudów Polski. M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co z Kazimierzem nad Wisłą? Kazimierz to dziurawy plac zwany rynkiem z rozwalającą się starą studnią i tyle, to cuda Kazimierza ???????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie tylko plac, spichlerze, góra trzech krzyży, Fara, kamieniczki... Kazimierz ma swojąmagię w odróżnieniu od Zamościa.M.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i tak cienko z tymi głosami - widocznie jednak nie cały Zamość głosował
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie Zamość jest dużo lepszy od Kazimierza tyle w tej kwestii!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tytuł dla Zamoscia jak najbardziej zasluzony, ze niby tylko Rynek....owszem Runek otoczony uliczkami swiezo wyremontowanych kamieniczek, z pieknymi i magicznymi dziedzincami, z murami obronnymi, nie do zdobycia dla nikogo.... z Rotunda i parkiem....z bliskoscia do Roztocza i pieknych krajobrazow zwiazanych ze szlakiem cerkwii....Zamosc jak najbardziej zasluzone i konieczne dla dalszego upiekszania i ulepszania tego cudu architektury :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
M - Ty chyba ślepy jesteś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...