Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czwarta ofiara wypadku w Podkrasnem jednak żyje

Utworzony przez 3, 13 lipca 2009 r. o 14:26 Powrót do artykułu
Wynik się poprawia. 4 : 1 dla kierowcy calibry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LUDZIE CO SIĘ DZIEJE!NASTĘPNA MŁODA OSOBA I WIEK 16 LAT GINIE PRZEZ SAMOCHÓD! W NIEDZIELĘ RANO NA MIEJSCU KOŁO BIAŁEJ PODLASKIEJ NA MIEJSCU ZGINĘŁA 16 LETNIA DZIEWCZYNA I TU TEŻ I JESZCZE GDZIEŚ CZYTAŁAM ,CO SIĘ DZIEJE ZE TAK DUŻO MŁODYCH LUDZI GINIE .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Myślenie nie boli.Jakby myślał jeden z drugim co może sie przydarzyć na drodze to by uniknęli tragedii.A tak sami sie wyeliminowali z życia.Może nawet lepiej bo gdyby zabił kogoś zupełnie obcego to dopiero była by tragedia.A rodzice to gdzie byli?Oni również nie myślą,więc co tu się dziwić dzieciom.Biorą przykład z rodziców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOŚĆ~ napisał:
LUDZIE CO SIĘ DZIEJE!NASTĘPNA MŁODA OSOBA I WIEK 16 LAT GINIE PRZEZ SAMOCHÓD! W NIEDZIELĘ RANO NA MIEJSCU KOŁO BIAŁEJ PODLASKIEJ NA MIEJSCU ZGINĘŁA 16 LETNIA DZIEWCZYNA I TU TEŻ I JESZCZE GDZIEŚ CZYTAŁAM ,CO SIĘ DZIEJE ZE TAK DUŻO MŁODYCH LUDZI GINIE .
Brak wyobraźni i alkohol to się dzieje. Czy to młody czy stary, jak wsiada za kierownicę będąc pod wpływem alkoholu i dodatkowo się popisuje jaki to z niego rajdowiec to taka zabawa musi się źle skończyć prędziej czy później.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pozdrowienia dla pana(deb***a) z Tarzymiech, który kilka godzin przed opisywanym wypadkiem wsiadł po kielichu na wypasioną YAMAHE, posadził z tyłu 16 letniego syna, rozpedził motocykl i zap....ł w słupa. Dzięki Bogu zyją, a tylko pan-deb***-kierowca ma połamane gnaty. Czy to przypadek, ze wszyscy są z Tarzymiech i okolic???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bobo63 napisał:
Czy to przypadek, ze wszyscy są z Tarzymiech i okolic???
Wiejska mentalność. Kawałek szrotu i kozaczą, myślą że są fajni. Chociaż używanie słowa "myślą" wobec takich osób jest sporym nadużyciem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że żyje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Dobrze, że żyje.
WŁAŚNIE TEŻ SŁYSZAŁEM ,ŻĘ ŻYJE A SZPITAL PODAJE ŻE ZMARŁA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Calibra burakowóz klasy "S"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Calibra burakowóz klasy "S"
wez zamilcz durniu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoro żyje to czemu ma być ofiarą? Niech wraca do zdrowia. Pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ach te wieśniaki i ich bezmyślna radośc życia..zazdroszczę im tego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czego mozna sie spodziewac wsiadajac 1. w nocy 2. z dresem 3. burakowozem 4. po alko 5. po wsi 6. szrotem 20 letnim 7. z czlowiekiem bez doswiadczenia 8. i bez mozgu 9. majac kurzy mozdzek -> 16 lat ... do auta ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ku*** z was większości tutaj wypowiadających się to są wieśniaki zastanówcie sie ludzie co piszecie !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Licznik zatrzymał się na 180 km/h więc gdzie tu mówić o ludzkiej rozwadze przecież tam dozwolone jest 90km/h droga prosta bez dziur w jezdni BRAWURA i GŁUPOTA doprowadziła do tego wypadku widziałem to miejsca bo mieszkam nie daleko bo zobaczeniu tego miejsca z wypadku od razu powiedziałem że jechał 150-180 km/h i nie myliłem się. Kolejni młodzi ludzie idą do ziemi przez głupotę młodym to dać malucha niech się uczą jeździć a nie Opla Calibrę !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STR ZMC473863 napisał:
Licznik zatrzymał się na 180 km/h
Z tym zatrzymywaniem się licznika, to podobno nie taka oczywista sprawa. W momencie wypadku kierowca może nacisnąć na pedał gazu do oporu, a jeśli samochód podrzuciło, to koła są w powietrzu - silnik pracuje na pełnych obrotach, koła nie mają oporu i wychodzi 180. Zapewne nie jest tak zawsze, ale jak było w tym przypadku.... Na pewno prędkość można oszacować po zniszczeniach samochodu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zastanawiam sie o czym "myśli" kierowca wioząc ze sobą 4 osoby rozpędzając samochód do 180km/h? Za swoją głupotę zapłacił najwyższą karę ale zabił 2 osoby. Cwaniactwo nie popłaca. Uczcie się młodzi kierowcy. Czy to calibra czy maluch finał może być podobny nie zapominajcie że na drodze nie jesteście sami. Może ta tragedia czegoś was nauczy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to same deb***e ktorzy woza 4 osoby i predkosc ponad 150km/h :|
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skoda ich,bo cale zycie jeszcze mieli przed soba Ale jak sie nie myśli to wychodza skutki,szczeniackich popisów i glupoty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kupują wieśniaki te kalibry za 3000 tyś i rozbijają sie nimi po drzewach...Ach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...