Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Czy powinno się zaostrzyć kary dla zabójców policjantów?

Utworzony przez sklepikarz, 3 marca 2010 r. o 11:22 Powrót do artykułu
dlaczego nie podaje sie do publicznej wiadomości mordy tych bandytów, złodzieji, pedofili i innych zboczeńców? kto i co chroni ich? Ja chcę znac powody oraz mordy tych bandziorów, chce ich mijac z daleka, nie chę ich wpuszczać do mojego sklepu, a ktos ich chroni.Kto to taki, i dlaczego???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kara smierci powinna byc w takich przypadkach,a czynna napasć na policjanta z siekiera to usiłowanie zabojstwa,bo przecież nie chciał tylko postraszyc tylko napewno przywalic i to strzem mial zamiar,tez mu ze 25 latek dac w wiezieniu o zaostrzonym rygorze,a nie tak chwalic sie jakie to niby superowe warunki stwarzaja w nowych wiezieniach,mam na myśli te głośne artykuły o wieźieniu w Opolu Lubelskim,ze liceum,sala kinowa,basen,siłownia,jeszcze inne atrakcje ktorych juz niepamietam wiec kto sie przestraszy takiej odsiadki,a tym bardziej że za napaść na policjanta(PSA,oczywiscie bez obrazy dla Policji)będą tam traktowani jak bohaterowi i idole całej tamtejszej społeczności.Trzeba koniecznie zmianic prawo i dac wiecej przywilejów policji,zeby nie bali sie użyc broni bo zostaną oskarzeni o bezpoctawne uzycie,kula w łeb takiemu bez żadnych konsekwencji,może dopiero wtedy jeden czy drugi zastanowi sie 2 razy zanim podniesie rękę na policjanta czy innego bliźniego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co znaczy zwiększyć kary za napaść na policjanta? Za każdą napaść powinno się zwiększyć kary a do tego obniżyć wiek w którym nieletni odpowiadaliby jak dorośli. Bo bandyta to bandyta i należy chronić obywateli przed nimi. A Policji dać prawo do użycia broni już po pierwszym ostrzeżeniu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ml napisał:
Co znaczy zwiększyć kary za napaść na policjanta? Za każdą napaść powinno się zwiększyć kary a do tego obniżyć wiek w którym nieletni odpowiadaliby jak dorośli. Bo bandyta to bandyta i należy chronić obywateli przed nimi. A Policji dać prawo do użycia broni już po pierwszym ostrzeżeniu.
Całkowita zgoda za napaść na policjanta -z niebezpiecznym narzędziem czy w ogóle za napaść minimum 25 lat i tak samo za napaść na obywatela który występuje w obronie osoby poszkodowanej czy udziela pomocy policjantowi mimo że dana osoba jest cywilna winna być traktowana jak funkcjonariusz policji ! Tylko bezwzględne kary i ciężkie więzienia mogą powstrzymać te agresje !.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...