Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czyżby kupił auto w komisie Pana Tadeusza Radomskiego ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Typowa reakcja kobiet...bo ja się boję myszy. Należałoby jeszcze zbadać czy owad był także trzeźwy i wyjaśnienie przyczyn wypadku można zamknąć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ne ma informacji o stanie trzeźwości owada?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, tak, raj dla mizoginów, ulżyjcie sobie spuszczając powietrze z wysuszonych jąder...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są fakty. Nie znam faceta, który na widok myszy albo owada traci zdolność jakiegokolwiek myślenia i wpada w panikę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego ne ma informacji o stanie trzeźwości owada?
A ty pajacu trzeżwy jesteś ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co to za kierowca,głupia rura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obowiązkowe badania psychotechniczne dla WSZYSTKICH kierowców!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co gdyby był tor??? czy to przypadek??? nie sądzę!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOMAR morderca w akcji...;-))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są fakty. Nie znam faceta, który na widok myszy albo owada traci zdolność jakiegokolwiek myślenia i wpada w panikę.
Niestety,chociaż jestem kobietą ale w tym przypadku muszę przyznać panom rację. Reakcje niektórych kobiet na owady są po prostu histeryczne,a dołączając do tego jazdę samochodem o tragedię nietrudno
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Takie są fakty. Nie znam faceta, który na widok myszy albo owada traci zdolność jakiegokolwiek myślenia i wpada w panikę.
  A ja znam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juz myslalem ze to w wyniku zdezenia z owadem koreanska mysl technologiczna zostala tak skasowana :D żort ! :D nienapisali jaki to byl owad. jesli szerszen to i'm not even mad :]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kierujaca byla tzrezwa a ja sie pytam . a co jesli owad byl pijany ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby do auta tej dziewczyny za kierownicą wladła mysz albo duży pająk - byłyby 3 ofiary śmiertelne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na egzaminie na prawo jazdy powinni podrzucać jakiegoś gada podczas robienia łuku albo koperty zanim taka pierdoła wyjedzie na miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja znam.
sprawdź czy to na pewno facet, śmiem twierdzić że nim nie jest
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawi mnie czy dostanie zarzuty za swoja glupote , czy wysoki sad pod naciskiem papugi uzna ze to byl odruch bezwarunkowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
sama bym się przestraszyła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zabierzemy prawko wszystkim kobietom bez wyjątku i niezwłocznie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...