Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Domagają się odwołania szefa schroniska dla psów

Utworzony przez beata, 15 maja 2008 r. o 13:33 Powrót do artykułu
Niech mi ktoś powie ,że niektórzy ludzie nie zasługują na miano Bestii, Zwyrodnialców , Barbarzyńców i ...brak mi słów ,jak ich jeszcze można nazwać. Jakim trzeba być s......nem, żeby dopuścić do takiej sytuacji ? Przecież niektórzy ludzie nie zasługują na to ,żeby nazywać ich ludżmi .Trzeba nie mieć serca , być wyzbytym wszelkich uczuć ,żeby doprowadzić do takiego stanu zwierzęta .To są istoty żywe ,które reagują na bodżce ,jak każdy z nas .Czują ból , czują głód ,czują brak opiekuna itd .Są to istoty bezbronne ,które liczą na pomoc człowieka ,a na co trafiają ???? Część ma wiele szczęścia ,bo trafia na LUDZI (przez duże ,,L"),a te pozostałe są skazane na ból i cierpienie. Niejeden tzw ,,człowiek", wiele powinien uczyć się od zwierząt (chociażby uczuć macierzyńskich -suka broni swoich szczeniąt, a co robi niejedna tzw ,,matka" ?) .Szkoda słów. Ktoś ,kto doprowadził te stworzenia do takiego stanu ,jak na tych fotkach-powinien ponieść SUROWĄ KARĘ i trzymać się od zwierząt z daleka.Na koniec przytoczę cytat- ,,Jeśli przyjmiesz do siebie zabiedzonego psa i sprawisz , że zacznie mu się dobrze powodzić-= nie ugryzie Cię...Na tym polega zasadnicza różnica między psem ,a człowiekiem". Kto jest okrutny w stosunku do zwierząt ,ten nie zasługuje na miano człowieka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
To co się dzieje w schronisku nie jest od dzisiaj, tylko od początku jego istnienia. Kupowaliśmy tam kilka psów i każdego trzeba było leczyć, co pochłonęło ogromne nakłady finansowe. Według mnie do wszystkiego potrzeba odrobiny dobrych chęci i wrażliwości na cierpienie innych. Nie wystarczy, że pracują tam ludzie po studiach weterynaryjnych i nie tylko tam brak jest miłości do zwierząt. W miejscach takich jak schroniska powinni pracować miłośnicy z powołania a nie z wyboru innych. Większość pracowników tam zatrudnionych nie ma zielonego pojęcia o psach i o opiece nad nimi. Wiem co pisze bo też mam psyi koty i czasami się nie przelewa ale zawsze mają co jeść i pić, są też objęte opieką weterynaryjną. Skoro się bierze to trzeba zapewnić odpowiednie warunki. Ja mogę nie dojeść i sobie czegoś nie kupić, ale one nie są niczemu winne. Jeśli chodzi o opiekę w schronisku to też wiem jak to wygląda bo widzieliśmy kiedyś moment sprzątania i mycia. Kierownik schroniska nie wie o wielu przypadkach jakie tam się działy bo miał wyjazdy na odłapywanie ale to szczegół w tej sprawie. Ktoś powinien tego dopilnować i sprawić żeby i tak skrzywdzone zwierzęta nie cierpiały jeszcze bardziej!
Popieram. Jedno w tym wszystkim jest najgorsze --NASZE CHORE PRZEPISY PRAWNE.Gdyby nakładano odpowiednie kary na tych ,którzy znęcają się nad zwierzętami, nie byłoby tyle okrucieństwa na tych niewinnych stworzeniach, które niejednokrotnie ratują życie człowiekowi ( np.w górach po przejściu lawiny ,pod gruzami ...).No cóż, nie wystarczy urodzić się człowiekiem -trzeba nim być. Jak widać ,nie wszyscy nim są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
berni71 napisał:
Ty nawet nie wiesz i nie znasz tego kierownika i tego co on dla tych zwierzaków robi każdego dnia! Jak zwykle i wszędzie brak pieniędzy na wszystko a najłatwiej obarczyć tym kierownika! I w zasadzie to nie ważne , że tyle lat dawał sobie bez pieniędzy tylko nagle ktoś zobaczył jak naprawdę wygląda schronisko! Ciekawe , czy ta pani ze Stalowej Woli była wcześniej w schronisku i czy sprząta kupy po twoim pupilu?
Ty jesteś ślepa , zezowata czy też masz wszystkich (co oglądali fotki tych szkieletów ze schroniska ) za idiotów ? Te zdjęcia mówią same za siebie , jaką to ,, opiekę" zgotował tym psiakom kierownik schroniska. Takie traktowanie zwierząt ,powinno być SUROWO KARANE. Jakim trzeba być BEZMÓZGOWCEM ,żeby doprowadzić te biedne zwierzęta do takiego stanu? Temu Twojemu kierownikowi powinny się śnić koszmary po nocach.Dla mnie osobiście to nie jest ,,człowiek",tylko wyzuta z wszelkich uczuć BESTIA. Takim s.....nom nie powinno się powierzać żadnego stworzenia ,a takich ,co to wszystko widzą i milczą na ten temat ( między innymi Ciebie ),powinno się karać za współudział w okrucieństwie tych biednych ,już raz skrzywdzonych przez los zwierząt .Mam nadzieję ,że ten tzw KIEROWNIK wyleci z hukiem z tego schroniska na pysk i odpowie surowo ,za sytuację ,do jakiej doprowadził te stworzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam w Zamościu. Ale nie mogę wziąć pieska ponieważ mam sama 2 i mieszkam w bloku gdzie nie można sobie pozwolić na więcej psów. A co do kierownika to to jest ch.....j nie człowiek. Jestem za odwołaniem tego kierownika
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szef schroniska to całkiem fajny gość. Zwierzętom krzywdy nie robi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
K...wa,co się na tym świecie dzieje ? Czy nie ma mocnych na to ,żeby Barbarzyńcy odpowiadali za swoje czyny? Czemu nieodpowiedni ,,ludzie" zajmują kierownicze stanowiska w Schroniskach dla Zwierząt.Tam powinni pracować ludzie przez duże L,którzy kochają zwierzęta,a nie bydło ( przepraszam zwierzę), które znęca się nad i tak już skrzywdzonymi czworonogami.Dowalić sk....nowi taką karę ,żeby sobie popamiętał do końca życia i wywalić go na zbity pysk z tego Schroniska.Zabronić mu się zbliżać do jakiegokolwiek zwierzaka. Gdzie są odpowiednie instytucje , które powinny sprawdzać stan Schronisk.... Pewnie w niejednym odwalane są jakieś machlojki...Żebyście się k..rwa tej forsy nażarli ,jak wam mało sku....le..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DOMAGAJĄ SIĘ?????????????????????? On już dawno powinien wylecieć ze SCHRONISKA na zbity pysk. Jak można zgotować żywym istotom taki los? Co za BYDLAK z tego całego kierownika. Na kasie mu tylko zależy??? Powinien teraz tą kasę w zębach oddać, aby polepszyć byt tym biednym zwierzakom. Kiedy w końcu przepisy prawne w sprawie ochrony czworonogów zostaną zaostrzone ? Te , które są obecnie , to śmiech na sali... Nic dziwnego , że tak maltretuje się zwierzęta, skoro kara złoczyńców wcale nie przestrasza. Każdy k...wa walczy o swoją d...pę, w takim razie tego kierownika kopnąć w d..pę i to tak , żeby sk....wiel poczuł za wszystkie przez niego zagłodzone psiaki. Jakim trzeba być s....nem, aby do takiego czegoś dopuścić? żebyś w d..pę lepszy nigdy spokoju nie zaznał.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie! Co wy wypisujecie. Przecież ten kierownik ma serce do tych zwierząt! A w schronisku nie jest tak źle. Ten człowiek nie zawsługuje na
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odczepcie się od tego gościa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
Odczepcie się od tego gościa!
Odczepcie się???????????????? Jaki z niego GOŚĆ??????? TO kawał S...syna i BESTII w ludzkim ciele. WY , którzy z nim trzymacie , jesteście tacy sami , jak on. Może razem doprowadzacie te biedne stworzenia do takiego stanu? Żeby Was szlag trafił wyzute z wszelkich uczuć nędzne kreatury. Ciebie ,jeden z drugim powinien spotkać taki sam los. Powinniście zdychać w męczarniach Tak ZDYCHAĆ , nie umierać ... Bo nie jesteście ludżmi. Dlaczego w innych schroniskach psy wyglądają inaczej , a u tego S...syna są zagłodzone ? Dziwne , że tylko takie wygłodniałe psy są w zamojskim schronisku... Ty i podobne tobie szuje śmiecie zabierać jeszcze obronny głos w sprawie tego sk...wiela.,,Powiedz mi kim są twoi przyjaciele , a powiem ci kim jesteś" Banda ZWYRODNIALCÓW. Mam nadzieję ,że KTOŚ się ostro za tego dziada weżmie i odpowie za swoje postępowanie... Jego już dawno powinno tam nie być....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Człowieku zastanów się nad sobą głęboko. To co wypisujesz nie ma nic wspólnego z miłością do zwierząt. Bo jeśli się je kocha, kocha się też ludzi. To poprostu kwestia dobrego serca i poczucia przyzwoitości. Ty próbujesz załatwiać jakieś swoje sprawy czy frustracje, przez ten jad, który z siebie sączysz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do Cygi napisał:
Człowieku zastanów się nad sobą głęboko. To co wypisujesz nie ma nic wspólnego z miłością do zwierząt. Bo jeśli się je kocha, kocha się też ludzi. To poprostu kwestia dobrego serca i poczucia przyzwoitości. Ty próbujesz załatwiać jakieś swoje sprawy czy frustracje, przez ten jad, który z siebie sączysz.
Owszem ,jak się kocha zwierzęta ,kocha się i ludzi... Tylko nie można nazwać ,,LUDŻMI" takich s....nów , co znęcają się w obojętnie jaki sposób nad czworonogami. To są BESTIE , a nie ludzie, więc mnie nie pouczaj , co piszę . Powtórzę jeszcze raz , że takie ,,COŚ" , jak kierownik tego schroniska (i jemu podobni)- powinno zdychać w cierpieniu (dla takich będę sączyła jad ,ile mi go tylko wystarczy ).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
roma napisał:
Czy wy wszyscy to jaks rodzinka kierownika??? Czy wifdzicie zdjecia tych szkieletów? Jestem z Zamoscia i wiem ze psy w schronisku głodują!!!
Tak jestesmy...co za glupota! Widzialam wolontariuszki w schronisku,widzialam to schronisko! Nie pieprzcie ze psy tam gloduja!facet tyle lat radzil sobie bez kasy!CoWy w ogole wiedziecie? Ile razy tam byliscie?Ja znam wolontariuszk.One kochaja te psiaki.A PSY KOCHAJA TEGO FACETA,KIEROWNIKA.łasza sie do niego! Tak! Do tego "mordercy" :/ jestescie BEZNADZIEJNI.Najlatwiej jest obarczac wina kierownika! Niech miasto da na to pieniedze! Wolontariuszki zbieraja karme bo to MISTO za malo daje.Skad wiecie ile kierownik zarabia? Na boku na psach? Pracuje nawet w niedziele.Wam by sie **&^%% NIE CHCIALO!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cyga napisał:
Owszem ,jak się kocha zwierzęta ,kocha się i ludzi... Tylko nie można nazwać ,,LUDŻMI" takich s....nów , co znęcają się w obojętnie jaki sposób nad czworonogami. To są BESTIE , a nie ludzie, więc mnie nie pouczaj , co piszę . Powtórzę jeszcze raz , że takie ,,COŚ" , jak kierownik tego schroniska (i jemu podobni)- powinno zdychać w cierpieniu (dla takich będę sączyła jad ,ile mi go tylko wystarczy ).
Co Ty piszesz glupia idiotko? Ty wiesz co ty piszesz?Znasz go? ja go znam od dziecka! Gowno wiecie o tym człowieku!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
"Wzruszyla mnie Twoja historia" Ty za to wiesz co robi kazdego dnia, smiechu warte!!! Ktos musi te psy zwozic do schronu, z okolicznych gmin, nie? Robi to z "miłosci dla psow", sprawdz??!!! Z miejskiego schroniska zrobil sobie prywatny,legalny, niezly, biznesik dlatego psy głoduja!!!!! Dlatego sa powiazania i poswiadczanie nieprawdy nawet przez pwiatowego wet. Ukladziki, ukladziki, powiązania lokalne a psy??!!Nie o psy tu chodzi własnie!!
MAM NADZIEJE ZE ZA TO PRAWNIE ODPOWIESZ!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak tak czytam co wy tu wszyscy wypisujecie to az mi sie niedobrze robi Wy wszyscy ktorzy uwarzacie sie za milosnikow zwierza ludzi o wielkim sercu skoro macie tyle serca i milosci w przede wszystkim energii bo na tym forum doskonale to widac dlaczego zamiast siedziec i gadac i kogos wyzywac nie wezmiecie sie do roboty oczywiscie najlepiej siedziec i gadac najlepiej ogladac jakies zdjecie (a niektore nie pochodza nawet z zamojskiego schroniska tylko niewiadomo z kad) kto z was byl w schronisku i zorbil cos w tej ponoc tak beznadziejnej sprawie czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo pracownik ktory zajmuje sie zwierzetami nie powie "kochane pieski teraz jest pora zalatwiania sie" i kazdy piesek na magiczen slowo sie zalatwi tylko kazdy pies inaczej trawi i zalatwia sie o roznej porze i tyle razy dziennie ile mu sie podoba wiec nie ma co sie dziwic ze na wybiegach jest narobione nie ma co sie dziwic ze jakis pies jest pogryziony bo przy takiel liczbie zwierzat jest nieuniknione zeby psy sie niegryzly psy sa niewyprowadzane nie maja co zrobic z enegria ktora je rozpiera wiec gryza co sie da zaczynajac od siebie konczac na budach i miskach ale niestety takie sa realia jeszeli ma sie ponad 200 psow nie ma takiej mozliwosci zeby kazdego wyprowadzic bo jezeli wezmie sie jednego a pozniej wpusci zpowrotem na wybieg to zostanie zaraz pogryziony z zazdrosci przez inne kiedy czytam to co wypisujecie mam wrazenie ze naogladaliscie sie za duzo amerykanskiej telewizji gdzie wszystko jest koloru rozowego ludzie poswieccie kiedys chociaz jeden dzien na zajecie sie schroniskiem zaczynajac od 7 rano a konczac nie wiadomo o ktorej bo tak sie skada ze kierownik schroniska ma 24h dyzur w schroniku i nawet o 3 w nocy potrafi jechac do psa po wypadku wlasnie widze jak kochacie zwierzeta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tego kierownika. Mam o nim jak najlepsze zdanie. Jego psom też się chyba nic nie dzieje. To całe zamieszanie jest jakąś przesadą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hulo napisał:
Znam tego kierownika. Mam o nim jak najlepsze zdanie. Jego psom też się chyba nic nie dzieje. To całe zamieszanie jest jakąś przesadą.
Dziwne , że w innych schroniskach psy nie są aż tak zagłodzone ,a jest ich niejednokrotnie więcej niż w Zamojskim schronisku. Skoro ten kierownik tak bardzo się stara i tak bardzo jest zwierzakom oddany , to czemu te czworonogi wyglądają tak , jak na załączonych obrazkach ? (SZKIELETY!!!! ). Skoro nie potrafi nic zrobić , aby polepszyć warunki tym stworzeniom , to niech zajmie się czymś innym..... Jak można dopuścić do takiego stanu żywe istoty ???? ,,Głupota jest siostrą zbrodni "--NIESTETY.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Co Ty piszesz glupia idiotko? Ty wiesz co ty piszesz?Znasz go? ja go znam od dziecka! Gowno wiecie o tym człowieku!
Zdjęcia tych biednych stworzeń mówią same za siebie . Nie trzeba znać osobiście człowieka , który je doprowadził do takiego stanu , żeby określić kim on jest. Co z tego , ze go znasz od dziecka ???? Widocznie ma dwa oblicza . Dla mnie liczy się to , co widzę na tych fotkach - to jest niezaprzeczalny dowód winy tego ,,kierownika". Skoro sobie nie radzi , nie musi tam pracować, a skoro tam się juz na dobre zadomowił , to niech zacznie w końcu dbać o stworzenie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszystko jest naprawdę dołujące...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...