Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Domagają się odwołania szefa schroniska dla psów

Utworzony przez beata, 15 maja 2008 r. o 13:33 Powrót do artykułu
Pies jest stworzony do pilnowania obejścia na łańcuchu. Mieszczuchy z psa zrobiły sobie kosztowną zabawkę. Trzeba brać przykład z Japoni gdzie obowiązuje zakaz trzymania psów w blokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na wioskach o psy się mało dba. Czy są przez to mniej szczęśliwe?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Ty jak jesteś głodny i na łańcuchu jesteś szczęśliwy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gagatka napisał:
Byłam w schronisku nie raz i nigdy nie widziałam zeby psiaki tam były głodzone czy w jakikolwiek inny sposób źle traktowane. Bez serca sa ci ktorzy wymyslaja takie historie, czy Ci ludzie byli tam i naprawde orientowali sie co tam sie dzieje czy to tylko podtrzymywanie glupich podejrzeń i oczernianie niewinnych ludzi! Zastanowcie sie najpierw czy sami jesteście wporządku!!
Zdjęcia zwierząt ( psów) mówią same za siebie. Po co więc to głupie gadanie ????? Jak nie ma pieniędzy i nie potrafi sobie ich zorganizować ,niech zrezygnuje z pracy w schronisku... Co go tam trzyma? Miłość do tych wychudzonych zwierząt ?????? Nie bądżcie śmieszni Ci ,co go tak bronicie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
liko napisał:
Na wioskach o psy się mało dba. Czy są przez to mniej szczęśliwe?
Zapytaj tych psiaków , jakie są szczęśliwe.... Owszem są wśród wieśniaków i NORMALNI LUDZIE. W większości jednak, to każdy burak traktuje zwierzę , jak rzecz ( niestety), a to jest żywe stworzenie , które odczuwa to wszystko , co człowiek i należy mu się dobre traktowanie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jb napisał:
Pies jest stworzony do pilnowania obejścia na łańcuchu. Mieszczuchy z psa zrobiły sobie kosztowną zabawkę. Trzeba brać przykład z Japoni gdzie obowiązuje zakaz trzymania psów w blokach.
To , co tu jeszcze robisz???? Wypadaj do Japonii.... Tylko nie zapomnij wziąć ze sobą ŁAŃCUCHA , jak cię zatrudnią do pilnowania obejścia !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
iza napisał:
Szef schroniska to całkiem fajny gość. Zwierzętom krzywdy nie robi.
To widać na załączonych fotkach tych zwierząt. Mówią same za siebie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Anka napisał:
Tak jestesmy...co za glupota! Widzialam wolontariuszki w schronisku,widzialam to schronisko! Nie pieprzcie ze psy tam gloduja!facet tyle lat radzil sobie bez kasy!CoWy w ogole wiedziecie? Ile razy tam byliscie?Ja znam wolontariuszk.One kochaja te psiaki.A PSY KOCHAJA TEGO FACETA,KIEROWNIKA.łasza sie do niego! Tak! Do tego "mordercy" :/ jestescie BEZNADZIEJNI.Najlatwiej jest obarczac wina kierownika! Niech miasto da na to pieniedze! Wolontariuszki zbieraja karme bo to MISTO za malo daje.Skad wiecie ile kierownik zarabia? Na boku na psach? Pracuje nawet w niedziele.Wam by sie **&^%% NIE CHCIALO!
Z tej miłości do kierownika tak wychudły ?????? Ty jakbyś z głodu zdychał , też byś się łasił do tego , kto powinien cię żywić.... Niech się lepiej stara , to znajdzie pieniądze dla tych zwierząt , a jemu to widać wisi i powiewa. Chyba tylko dzięki tym wolontariuszkom te szkielety jeszcze żyją. Jak go serce nie boli patrzeć na te biedne stworzenia ??? Kiedyś będzie z tego rozliczony... Teraz niech wypala z tego stanowiska, bo się tam zupełnie nie nadaje !!!!! Najciekawsze jest to , co tego kierownika tak trzyma w tym schronisku ( bo na pewno , nie miłość do zwierząt ). Dawno w bajki przestałam wierzyc , więc mi ich nie opowiadajcie-- obrońcy sadysty....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Robert napisał:
Co Ty piszesz glupia idiotko? Ty wiesz co ty piszesz?Znasz go? ja go znam od dziecka! Gowno wiecie o tym człowieku!
Idiotka , to ciebie na świat wydała, ja się wychowałam w NORMALNEJ RODZINIE, gdzie każdą żywą istotę się szanuje i nie robi jej się krzywdy. Znasz tego ,,kierownika" od dziecka , więc wcale mnie nie dziwi ,ze mu po palcu do tyłka wchodzisz... Cyt:,,Gowno wiecie o tym człowieku!" i wcale nam na tym nie zależy , żeby go bliżej poznać. Komu ten sadysta jest potrzebny do szczęścia ???? Ja mam porządnych znajomych, którzy nie wyrządzają słabszym krzywdy (zwłaszcza bezbronnym zwierzętom). Jemu powinny się śnic koszmary po nocach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anium napisał:
jak tak czytam co wy tu wszyscy wypisujecie to az mi sie niedobrze robi Wy wszyscy ktorzy uwarzacie sie za milosnikow zwierza ludzi o wielkim sercu skoro macie tyle serca i milosci w przede wszystkim energii bo na tym forum doskonale to widac dlaczego zamiast siedziec i gadac i kogos wyzywac nie wezmiecie sie do roboty oczywiscie najlepiej siedziec i gadac najlepiej ogladac jakies zdjecie (a niektore nie pochodza nawet z zamojskiego schroniska tylko niewiadomo z kad) kto z was byl w schronisku i zorbil cos w tej ponoc tak beznadziejnej sprawie czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo pracownik ktory zajmuje sie zwierzetami nie powie "kochane pieski teraz jest pora zalatwiania sie" i kazdy piesek na magiczen slowo sie zalatwi tylko kazdy pies inaczej trawi i zalatwia sie o roznej porze i tyle razy dziennie ile mu sie podoba wiec nie ma co sie dziwic ze na wybiegach jest narobione nie ma co sie dziwic ze jakis pies jest pogryziony bo przy takiel liczbie zwierzat jest nieuniknione zeby psy sie niegryzly psy sa niewyprowadzane nie maja co zrobic z enegria ktora je rozpiera wiec gryza co sie da zaczynajac od siebie konczac na budach i miskach ale niestety takie sa realia jeszeli ma sie ponad 200 psow nie ma takiej mozliwosci zeby kazdego wyprowadzic bo jezeli wezmie sie jednego a pozniej wpusci zpowrotem na wybieg to zostanie zaraz pogryziony z zazdrosci przez inne kiedy czytam to co wypisujecie mam wrazenie ze naogladaliscie sie za duzo amerykanskiej telewizji gdzie wszystko jest koloru rozowego ludzie poswieccie kiedys chociaz jeden dzien na zajecie sie schroniskiem zaczynajac od 7 rano a konczac nie wiadomo o ktorej bo tak sie skada ze kierownik schroniska ma 24h dyzur w schroniku i nawet o 3 w nocy potrafi jechac do psa po wypadku wlasnie widze jak kochacie zwierzeta
Skąd ta pewność ,ze Ci , którzy bronią zwierząt NIC INNEGO NIE ROBIĄ. WŁAŚNIE ,ŻE ROBIĄ I TO WIĘCEJ , NIŻ CI SIĘ WYDAJE ( liczne fora internetowe , petycje do sądów , Ministerstwa Sprawiedliwości, Prezydenta ,Premiera , Sejmu itd ). O ile się orientuję ma wejść nowelizacja PRAW DLA ZWIERZĄT ...Cyt:,,czy ktos z was zajmowal sie kiedys sam ponad 200 psami? 1 2 czy 10 owszem jest latwo sie zajac latwo jest wykarmic ale jezeli ma sie ponad 200 psow to juz nie jest tak kolorowo pracownik ktory zajmuje sie zwierzetami nie powie "kochane pieski teraz jest pora zalatwiania sie" i kazdy piesek na magiczen slowo sie zalatwi tylko kazdy pies inaczej trawi i zalatwia sie o roznej porze i tyle razy dziennie ile mu sie podoba wiec nie ma co sie dziwic ze na wybiegach jest narobione "--WSZYSTKO SIĘ ZGADZA, tylko dlaczego w innych SCHRONISKACH zwierzęta wyglądają inaczej ???? Tam też jest ponad 200 zwierząt ,ale nie SZKIELETÓW !!!!! CYT:,,iedy czytam to co wypisujecie mam wrazenie ze naogladaliscie sie za duzo amerykanskiej telewizji gdzie wszystko jest koloru rozowego ludzie poswieccie kiedys chociaz jeden dzien na zajecie sie schroniskiem zaczynajac od 7 rano a konczac nie wiadomo o ktorej bo tak sie skada ze kierownik schroniska ma 24h dyzur w schroniku i nawet o 3 w nocy potrafi jechac do psa po wypadku wlasnie widze jak kochacie zwierzeta"....... To nie o filmy chodzi ,ale o tzw SUMIENIE, które nie pozwala patrzeć na takie traktowanie istot ŻYWYCH. Jeżeli kierownik pracuje 24h , to niech sobie weżmie kogoś do pomocy ( forsy żałuje?). NIECH SIĘ ZASTANOWI, CO WAŻNIEJSZE - PIENIĄDZE , CZY ZDROWIE (jego i tych biednych zwierząt ?). NIE BROŃCIE GO TAK , BO NIE MACIE RACJI !!!!!! Mam nadzieję ,że już nie pracuje w tym schronisku !!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie sie omamic tymi wpisami, ze niby tyle osób jest za kierowni8kiem schroniska w Zamosciu. Nic bardzie mylnego!!!. Ze niby to wszystlko nieprawda? Prawda, prawda tylko bardzo bolesna, przede wszystkim dla zwierząt. Jezdziłem do zamojskiego schroniska, widziałem te szkielety a wlasne oczy!!!A potem słysze w telewizji, jak probuje wmawiac sie ludziom, ze to zdjecia zrobione psom tuz po przyjeciu!!! Ze niby takie trafiaja do schroniska. Niektóre moze i tak ale nie te pokazane w internecie - wszystkie te psy trafily w dobrym stanie, a szkieletAMI STAŁY SIE PO 2 - 3 TYG POBYTUN W SCHRONISKU. Ludzie mają zdjecia z datą!!! I trzeba nie lada umiec kłamac, zeby wymyslac takie historie. Albo bac sie o własny tyłek i stołek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja bardzo chciałabym być wolontariuszką i nigdzie nie mogę się dopytać jakie są wymagania bądź czy też ich nie ma... Mam 12 lat ,ale koleżanki coś mówiły, że można od 16 lat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja co prawda zawsze kochałam zwierzęta choć mam narazie13 lat ale chce zostać wolontariuszką. I nigdy się niewypre zwierza tego moge byc pewna. I wkurza mnie to że jak ktos niezna tego kierownika to go osadza ja takze go nieznam ale jestem pewna ze robi wszystko dla tych zwierzat i niepiszcie ze niema serca bo kazdy jakies w koncu ma.A on ma ogromne bo wogole pomaga im i jest zawsze przy nich jak tylko moze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten dyrektor jest w porządku. Braliśmy od niego psa. Był zdrowy i nie zabiedzony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...