Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopadli drani, którzy skatowali policjanta

Utworzony przez bulwers, 9 marca 2008 r. o 16:24 Powrót do artykułu
dlaczego prokurato ich wypuścił? fajni koledzy uciekli do samochodu! powodzenia dla tych kolegów... zdrówka życze temu policjantowi!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaje***e mordy z zamoyskiego, powinno sie sku***synów powywieszać na oczach starych,żeby widzieli jakich gnoi poczeli !!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KU*** a czy Ty wiesz ze na pewno to są oni? po po prostu zostali zatrzymani a ten brukowiec od razu pie****** artykuł, że to oni. Masz ku*** taką świadomość? I teraz ten pseudo dziennik informacyjny, który podaje BŁĘDNE informacje będzie miał sprawę w sądzie za zamieszczenie zdjęć na łamach gazety i internetu bez ich zgody oraz o oszczerstwa napisane w tymże chłamie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a jedynym gnojem ktorego poczeli rodzice jestes tylko ty STYX.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luka w przepisach - nie powinno się rozróżniać bandytów który z nich jest mniejszym bandytą - działali w grupie powinni jednakowo odpowiadać - beżz żadnych okoliczności łagodzących. Nie powinno soę też zaczerniać oczu bandytom, mieli śmiałość bić, to niech teraz ludzie widzą ich ryje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koledzy którzy go odwieźli nie ieli broni?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych leszczy, zaraz podam ich nazwiska i umieszcze w necie :DDDDDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolo napisał:
luka w przepisach - nie powinno się rozróżniać bandytów który z nich jest mniejszym bandytą - działali w grupie powinni jednakowo odpowiadać - beżz żadnych okoliczności łagodzących. Nie powinno soę też zaczerniać oczu bandytom, mieli śmiałość bić, to niech teraz ludzie widzą ich ryje
a masz kur** 100% pewności ze to oni? widziales to? Nie? to sam zamknij ryj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zaraz zaraz czegos tutaj nie rozumiem , ale mam nadzieje ze ktos mi wyjasni pewne niescislosci. mam nadzieje ze ci koledzy (mowie o kolegach poszkodowanego) nie byli policjantami bo jezeli tak to naprawde chyba powinnismy sie bac ze ktos taki pracuje w policji. 4 funkcjonariuszow nie daje rady jakiejs bandzie wyrostkow to naprawde jest kpina . wydaje mi sie ze tak swietnie wyszkoleni ludzie nie powinni miec problemow z ubezwlasnowolnieniem tej grupy i to taczej ich powinna zabrac karetka. ale coz czego mozna sie spodziewac w tym chorym kraju.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku nie masz pewnosci czy to sa oni! nikt ich nie rozpoznal! ten dziennik moze pisac bzdury oni moga byc tylko o skarzeni albo nawet i tego nie zrobic! a za to groz sad za niesławianie!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
radek napisał:
zaraz zaraz czegos tutaj nie rozumiem , ale mam nadzieje ze ktos mi wyjasni pewne niescislosci. mam nadzieje ze ci koledzy (mowie o kolegach poszkodowanego) nie byli policjantami bo jezeli tak to naprawde chyba powinnismy sie bac ze ktos taki pracuje w policji. 4 funkcjonariuszow nie daje rady jakiejs bandzie wyrostkow to naprawde jest kpina . wydaje mi sie ze tak swietnie wyszkoleni ludzie nie powinni miec problemow z ubezwlasnowolnieniem tej grupy i to taczej ich powinna zabrac karetka. ale coz czego mozna sie spodziewac w tym chorym kraju.
Ale koledzy mogli być po drinku i gdyby się wtrącili mogliby mieć bardzo duże kłopoty. O wiele większe niż pijany cywil tłukący ludzi. Zgadywać można w nieskończoność, jedno pewne, że skoro nie pomogli, to znaczy, że mieli bardzo ważne powody. Więc nie oceniaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czterech policjantów bało się bandy małolatów dobrze że go skopali należało się śmieciowi policyjnemu.Brawo chłopaki oby tak dalej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koloni zamknij gębę bo za umieszczenie ich nazwisk istnieje takie cos jak proces o zniesławienie a tego bym ci nie zyczył bo pójdziesz z torbami;P Pozdro dla trzeżwo myślących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adatoniewypada napisał:
Ale koledzy mogli być po drinku i gdyby się wtrącili mogliby mieć bardzo duże kłopoty. O wiele większe niż pijany cywil tłukący ludzi. Zgadywać można w nieskończoność, jedno pewne, że skoro nie pomogli, to znaczy, że mieli bardzo ważne powody. Więc nie oceniaj.
ciekawe co może być ważniejszego od ratowania życia innemu człowiekowi??? Puknij się w ten pusty łep !!!!! i nie rozśmieszaj nas takimi kretyńskimi wstawkami. Po prostu dali ciała, jako koledzy i jako policjanci. Na miejscu tego policjanta bym się zastanowił nad lepszym doborem przyjaciół... Pokazanie w DW wizerunku podejrzanych nie jest do końca etyczne, obowiązuje zasada domniemania niewinności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam ich i to nie oni to zrobili!!! A ten je***y pies nawet w gazecie nie chcial podac swojego stanu zdrowia bo mu nic nie jest!! STYX jak taki kozak to czemu do nich nie wyskoczysz!!! Dawaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieję frajerze, ze twój IP szybko pozna Policja i o 5 rano poprosi cie o wyciagnięcie śmierdzących i niedomytych jaj z łóżka, żebys palancie jeden przed Prokuratorem poznał zarzut za 'podzeganie....itd ".......nie piszę w całości bo i tak pewnie jełopie jeden nie zrozumiesz.......no to do dziela informatycy z Policji.........aż sie prosi o "wyrwanie chwasta" a tak ode mnie ...palancie jeden....ten człowiek ...policjant......miał rodzinę....dziecko/dzieci.........po co to pisze, taki bezbruzdowiec i tak nic nie zrozumie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
ciekawe co może być ważniejszego od ratowania życia innemu człowiekowi??? Puknij się w ten pusty łep !!!!! i nie rozśmieszaj nas takimi kretyńskimi wstawkami. Po prostu dali ciała, jako koledzy i jako policjanci. Na miejscu tego policjanta bym się zastanowił nad lepszym doborem przyjaciół... Pokazanie w DW wizerunku podejrzanych nie jest do końca etyczne, obowiązuje zasada domniemania niewinności.
A Ty skąd wiesz, że dali ciała? Byłeś tam, widziałeś, uczestniczyłeś w tym??? A odzywki masz przednie, nie ma co. Choć głowa Twoja pełna, to rozumiesz za mało. "Poznasz głupiego po śmiechu jego" - maksymę sobie zapamiętaj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"frajer napisał:
mam nadzieję frajerze, ze twój IP szybko pozna Policja i o 5 rano poprosi cie o wyciagnięcie śmierdzących i niedomytych jaj z łóżka, żebys palancie jeden przed Prokuratorem poznał zarzut za 'podzeganie....itd ".......nie piszę w całości bo i tak pewnie jełopie jeden nie zrozumiesz.......no to do dziela informatycy z Policji.........aż sie prosi o "wyrwanie chwasta" a tak ode mnie ...palancie jeden....ten człowiek ...policjant......miał rodzinę....dziecko/dzieci.........po co to pisze, taki bezbruzdowiec i tak nic nie zrozumie
a gdzie tu widzisz podżeganie prawniczy "frajerze". Nie używaj słów, których znaczenia nie rozumiesz. A psy moga wejść najwcześniej o 6 w takich sytuacjach - nieuku. Strasz sobie swoja babcię, bo się do tego nadajesz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adatoniewypada napisał:
A Ty skąd wiesz, że dali ciała? Byłeś tam, widziałeś, uczestniczyłeś w tym??? A odzywki masz przednie, nie ma co. Choć głowa Twoja pełna, to rozumiesz za mało. "Poznasz głupiego po śmiechu jego" - maksymę sobie zapamiętaj.
Ponieważ w przeciwieństwie do ciebie, potrafię czytać ze zrozumieniem. W artykule jest wyraźnie napisane, że czterech kolesi policjanta schowało się do samochodu. Pewnie nie mieli przy sobie komórek (rozumiem też, że nie mieli za dużo szarych:D żeby zawiadomić policję, ponieważ zrobił to przypadkowy świadek. Nawet gdyby byli pijani, jak sugerujesz, nie wiadomo skąd, to ich nie usprawiedliwia. Zostawili KOLEGE pastwę losu!!!!! Gdzie tu honor?????? Gdzie poczucie przyzwoitości... ale po co to piszę, dla ciebie honor pewnie się kojarzy z honorarium - jeśli potrafisz to przeczytać ze zrozumieniem ... Faktycznie, czytając twoje nędzne wypociny poznaję głupiego (głupią ?) po śmiechu a brak rozumu jest aż nadto widoczny Z drugiej strony mamy wolność wypowiedzi i nawet największe kretyznimy - jak widać po twoim poście - można pisać. Chwała za to.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Znam ich i to nie oni to zrobili!!! A ten je***y pies nawet w gazecie nie chcial podac swojego stanu zdrowia bo mu nic nie jest!! STYX jak taki kozak to czemu do nich nie wyskoczysz!!! Dawaj!
Szacun. Gazety od razu przesądzili, podczas gdy żaden z nich się nie przyznał. W d**** mają domniemanie niewinności. swoją drogą, ciekawy jestem czy zbadają prawdziwe przyczyny zajścia. Trudno mi tak po prostu uwierzyć, ze kolesie zaatakowali za nic. Poza tym jaka jest rola kumpli policjanta, którzy sie schowali - bali się posądzenia udziału w bójce???? Dużo pytań, ale one się nasuwają po przeczytaniu artykułu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...