Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dopadli drani, którzy skatowali policjanta

Utworzony przez bulwers, 9 marca 2008 r. o 16:24 Powrót do artykułu
A ja myśle ze je**c te policyjne mędy jak oni zjeb*ą sprawe tak jak to nie dawno walil pies pała w głowe niewinnego dzieciaka to nie było o czym gadac " bo to policja oni moga i maja do tego prawo " a jebać ich za to co robią walę ich moze zle zrobili ci zatrzymani bo szkoda ich lat w wiezieniu ale nie szkoda mi napewno tego psa nie raz nadużyaja swoich uprawnien i wydaje mi sie ze w tym przypadku bylo tak samo . Świnie sie napiła i szukała zaczepki zeby przed kolegami sie popisać A JEBAĆ ku*** JEBAĆ !!! ( przepraszam za pisownie i interpunkcje , ale szybko pisałem ) TO JEST TYLKO MOJA OPINIA !!! jak każda inna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znam tych ziomkow i wiem ze ten dziennik walną ścieme i jestem pewny ze zato odpowie a w zatrzymaniach sie pomylili musieli kogos zatrzymac przeciesz ze niby sprawa idze w dobrym kierunku . znam takiej sprawy . Ziomkom nic sie nie stanie :D:D:D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jebac policyjne scierwa,tyle powiem,elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SCISNIJ DZIWKO BO CI WJADE NA KWADRACINE I ZAORAM CI DUPSKO DZIWKO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tu nie ma żadnego administratora? Powinni przynajmniej rejestracje wprowadzić. Załamka...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idź se między blokami pokrzyczeć. Tam mniej ludzi cię usłyszy. ;p
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lublinek napisał:
a ja ci proponuję leczenie w zakładzie zamkniętym
lublinek !!! ten na końcu na zdjeciu z faszystowskim ryjem to ty ????????? ja cie...ja bym się powiesił mając takiego ryjowca
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baton zamoyskiego napisał:
jebac policyjne scierwa,tyle powiem,elo
matka nie myślała o aborcji ??? szkoda...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rak napisał:
Nie ma znaczenia czy są winni.Powinno się ich skazać za sam wygląd .
DOBRZE POWIEDZIANE !!!!!!!!!!!! Ryjowce jak z Muppet Show..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co za ryje !!! To jakaś parada Downów ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za deb***e ..... sam chetnie bym ich ukarał :[ :[
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALDI napisał:
lublinek !!! ten na końcu na zdjeciu z faszystowskim ryjem to ty ????????? ja cie...ja bym się powiesił mając takiego ryjowca
masz jakiś problem ze sobą psycholu??? Moze za wcześnie wylazłeś z zakładu, abo prochów nie bierzesz jak lekarz przykazał wal sie cioto
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KIEROWCA F 16 napisał:
matka nie myślała o aborcji ??? szkoda...
skoro ciebie na swiat wypuściła ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeba* policje....bardzo dobrze ze ten pies dostal,napewno mu sie nalezalo....gratulacje chlopaki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak chłopaki, ja też jestem zniewieściałym kretynem :DDD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak, być może temu policjantowi sie należało, ale tak czy tak chłopcy nie powinni się tak zachować, bic drugiego człowieka, aż do wstrząśnienia mózgu!!!??? Przecież to jest zachowanie nie ludzkie...Nikt inny tak by sie nie zachował jak ludzie psychiczni i fakt, dwóch z nich ma w papierach choroby psychiczne, także nie odpowiedza za to jak pozostali... Znajdują się oni w domach i niestety codziennie widuje ich na osiedlu, "są pod nadzorem policji" --> gdzie ci policjanci? od dwóch dni żadnego na osiedlu nie widziałam, a jak to jest możliwe?? boja sie o własne du** !! boją sie takich małych gnojków!! a mieszkańcy?? a h**, co ich to obchodzi przecież, lepiej złapać 30 kierowców i wlepiać mandaty, niż pilnować zbrodniarzy.. I oczywiście policja zapewne nic z tym nie zrobi, sprawa przycichnie i wszystko będzie ok..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na tych zdjęciach same durnie bez szkoły Kiedyś kilku z nich sam osobiście sklepałem obok Krytej Pływalni A jak ich 9 to już kozaczą hehehehe Szkoda że im wtedy karków nie poprzetrącałem. Pozdro from POLNA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to wogóle za komentarz: należało się? to nie do takich niedorozwiniętych burków należy wymierzanie komukowiek sprawiedliwości. Zabrać do lasu dać łopaty, kazać wykopać dół, kla w łeb i zasypać... Najlepsza partyzancka, skuteczna metoda na bandziorów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
stefan napisał:
Co to wogóle za komentarz: należało się? to nie do takich niedorozwiniętych burków należy wymierzanie komukowiek sprawiedliwości. Zabrać do lasu dać łopaty, kazać wykopać dół, kla w łeb i zasypać... Najlepsza partyzancka, skuteczna metoda na bandziorów.
odezwała się sprawiedliwość ludowa, partyzant rodem z AL, czerwona szmata. W zasadzie na idiotów twojego pokroju, ta metodą też jest skuteczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ppczuby napisał:
Czterech policjantów bało się bandy małolatów dobrze że go skopali należało się śmieciowi policyjnemu.Brawo chłopaki oby tak dalej.
NALEZALO SIE ku***E je***EJ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...