Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dramat 12-latki z Zamościa. Matka ją zgwałciła i chciała zabić? Są zarzuty

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 19 marca 2018 r. o 19:10 Powrót do artykułu
Mąż za granicą,dostała ataku chcicy,to zgwałciła córkę,proste.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O ja pierd***!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszędzie w mediach trzeszczą ,że faceci gwałcą a tu proszę...?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie prawda,jaki feik wiadomość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak slow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego media nie podają na jakim osiedlu ani inicjalow matki?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A dlaczego media nie podają na jakim osiedlu ani inicjalow matki? Żebyś miał debilu o co się pytać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i napewno jest gorliwą katoliczką chodzącą do niedziela do kościoła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kobiety też gwałcą, tylko mężczyźni się z tym nie obnoszą. Kobiety też szkodzą innym, tylko mniej przemocą fizyczną, bardziej wykańczają manipulacją psychiczną.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@desi... raczej skaczącą lesbą z KODu. Już funkcjonuje ustawa Ziobry? To minimum dożywocie. Gwałt na nieletniej i próba zabójstwa... minimum miało być 25 lat. Ta cholera już nic nie wniesie do społeczeństwa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
desi napisał:
i napewno jest gorliwą katoliczką chodzącą do niedziela do kościoła
Musiałeś? Ulżyło Ci? A nawet jeśli, to znaczy że każdy katolik jest zwyrodnialcem, a każdy ateista porządnym człowiekiem? Ostatnio nie ma artukułu, żeby ktoś nie dopisał "na pewno do kościoła chodzi". Jakby to Wam wielki ból dupy sprawiało, że chodzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
desi napisał:
i napewno jest gorliwą katoliczką chodzącą do niedziela do kościoła
  I poco ta złośliwość. Co ci kościół katolicki zrobił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciemnogrod, wojny krzyzowe, inkwizycje, blogoslawienstwa dla adiego, biskup hudal  mowi ci to coś??? watpie , bo przeszkadza mentalność buraczano parafialna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
desi napisał:
i napewno jest gorliwą katoliczką chodzącą do niedziela do kościoła
 I napewno taplasz się w laickim błocie i chcesz nim ochlapać katolików. Są tacy co swój smród roztaczają dookoła siebie i dążą do tego ,aby rozchodził się jak najdalej. To przynosi im zadowolenie i jakieś tam spełnienie- wiadomo czyje......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przehera33 napisał:
ciemnogrod, wojny krzyzowe, inkwizycje, blogoslawienstwa dla adiego, biskup hudal  mowi ci to coś??? watpie , bo przeszkadza mentalność buraczano parafialna
 Nie nic (prawie nic) mi to nie mówi. Nie kształciłem się w tych kierunkach. Może jakiś mini wykładzik "popełnisz" na tym forum?. Kiedyś miałem mentalność buraczaną, teraz mam parafialną, a ty jaką masz?. Mnie wbrew temu co piszesz nie przeszkadza, chyba tobie!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto teraz temu dziecku pomoże, jeśli przeżyje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
najpierw sprawdz, czy jest katoliczka, a pozniej pisz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie warto wyjeżdżać do roboty za granice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
11 marca dzień wolny od pisowskiego handlu matka wykorzystała tak jak powyżej. Dobra zmiana.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama patologia w tym Zamościu. To efekty długoletnich rządów PO i PSL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...