Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Duże zmiany dla kierowców w centrum Zamościa. Już od środy

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 7 sierpnia 2019 r. o 09:54 Powrót do artykułu
Syf tam jest. Dramat, wszystkie uliczki zmienione sa na parkingi. Zamosc wyglada koszmarnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zamosc wyglada koszmarnie" - każde miasto wygląda jak złomowisko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie ktoś zaczął dostrzegać ten wszechobecny problem, czyli samochody w każdym możliwym miejscu. Na chodnikach, na trawnikach, na drogach pożarowych itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to zaraz poleca hasła: lewactwo, atak na wolność. Jaka to wolność, gdy nie można przejść po chodniku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdyby wieża Eiffla, Big Ben, Wenecja były w Polsce - to chodzilibyśmy między tymi zabytkami pomiędzy samochodami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Śródmieściu Lublina też by się takie coś przydało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zdjęcie oddaje problem. Chodnik zastawione samochodami. Zabytkowe stare miasto zasłonięte, a piesi muszą iść jednią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dorozkarze i ci co jeżdżą po Łukasińskiego meleksami się ucieszą. Max 20. Po Łukasińskiego? Absurd. Może jeszcze policję albo straż miejską z fotoradarem postawią. I jeszcze będę musiał uważać czy jakiś Czub nagle mi nie wtargnie nie ma jezdnię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"będę musiał uważać czy jakiś Czub nagle mi nie wtargnie nie ma jezdnię" - no tak, po rękach powinni ciebie ludzie całować za to, że wjeżdżasz gratem na deptak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Syf to masz pewnie na swoim wiejskim podwórku a swoje żale wylewaj u sołtysa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeszcze mnie będziecie prosić chodzące biedaki, żebym tam do was przyjechał samochodem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiele to zmienia, jadąc po Starowce i tak uważałam na pieszych, do 20 km/ h też jechałam, parkowalam w miejscach wyznaczonych. Problem polega na tym, ze straż miejska nie kara osob, ktore łamią przepis szczególnie zakaz ruchu, parking tylko dla mieszkańców bo ponoc nie mają takich kompetencji. Szkoda, ze na Starowce nie ma posterunku policji. Wiec po co nowe znaki jak nikt tego nie tego nie egzekwuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co w ogóle miejsca parkingowe na terenie Starego miasta? Przeciez to jest tak mały obszar ze mozna zostawic auto poza i przejsc te 100m pieszo...zostawić tylko pare miejsc dla niepełnosprawnych+ zezwolic na dostawy do obiektów na tym terenie np 4 godziny dziennnie, a reszta złomu won!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypierdziane przez Niemców stare passaty i ałdi A4/A6 muszą mieć godne miejsca parkingowe w samym środku starego miasta.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamiast poprawiać stan dróg w Zamościu, trwa zabawa w ich znakowanie. Brawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...