Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dwaj młodzi ludzie przepadli bez śladu

Utworzony przez anka, 14 kwietnia 2009 r. o 16:03 Powrót do artykułu
anka napisał:
Imprezował przy ognisku??? w Wielkim Poście???? i niby miły spokojny chlopiec, jakos to wszystko nie współdziała ze soba .Chyba w tym przypadku zabraklo własciwego wychowania i oto efekt.
BOŻE CHROŃ PRZED ZDEWOCIAŁAMI BABISZONAMI ;-/ JAK MASZ PISAĆ TAKIE BZDETY - NIE PISZ WCALE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie co ma gonicho do postu to ty nigdy w poście nie wychodzisz? bez przesady. A po drugie co się czepiliście tych organów za duzo filmów ogladacie. A Damian dresiarz? bo w dresie był? bez przesady...nie oceniajcie ludzi po wyglądzie Damian jak i Marek wygląda sympatycznie. mam nadzieje ze sie odnajdą i utrą mordy tym praszywcom co piszą takie bzdety. żółc Polska wypływa, nie umiecie uszanowac czyjejs tragedii
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kultura w wydaniu ze Wschodu, prostactwo i zaściankowość. Nie wiedziałam, ze nie wolno w w wielkim poście organizować ogniska oraz nie wolno pić alkoholu. Poza tym chyba garnitur, krawat czy kostium nie obowiązują na takiej imprezie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ufff,,,a już myślałam,że nie wiem o czym mówię, ale słyszę, że czuję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
damian imprezowal przy ognisku w poscie?? no to wszystko jasne diabel go zabral czyli kanibal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oby to nie byla prawda ale od wczoraj po Lublinie chodzi info ze tamtego chlopaka znaleziono w Parku Ludowym bez organów wewnetrznych, na razie prasa milczy bo nie chca robic afery bo drugi koles zaginal....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oby to nie byla prawda ale od wczoraj po Lublinie chodzi info ze tamtego chlopaka znaleziono w Parku Ludowym bez organów wewnetrznych, na razie prasa milczy bo nie chca robic afery bo drugi koles zaginal....
Proponuję abyś zgłosił się na ochotnika celem przeszczepu szarej substancji w mózgu bo jak widać szybko obumiera.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oby to nie byla prawda ale od wczoraj po Lublinie chodzi info ze tamtego chlopaka znaleziono w Parku Ludowym bez organów wewnetrznych, na razie prasa milczy bo nie chca robic afery bo drugi koles zaginal....
nastepnego poj.........o ! wez sie opanuj czlowieku!!chcialbys zebym takie bzdury pisala o twojej siostrze, matce lub zonie?! nienormalny jestes! wiekszosc wypisujaca te bzdury to ludzie ograniczeni intelektualnie, zwykle chamy -jak mozna oceniac czlowieka, bo nosi dresy i poszedl w post na ognisko?! ten wasz kosciol zrobil wam dziure w czyms co nazywacie mozgiem. I błagam przestańcie mieszać w to Boga, bo to dopiero grzech, a nie impreza w poscie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
beacia napisał:
nastepnego poj.........o ! wez sie opanuj czlowieku!!chcialbys zebym takie bzdury pisala o twojej siostrze, matce lub zonie?! nienormalny jestes! wiekszosc wypisujaca te bzdury to ludzie ograniczeni intelektualnie, zwykle chamy -jak mozna oceniac czlowieka, bo nosi dresy i poszedl w post na ognisko?! ten wasz kosciol zrobil wam dziure w czyms co nazywacie mozgiem. I błagam przestańcie mieszać w to Boga, bo to dopiero grzech, a nie impreza w poscie!
O ile mi wiadomo na ogniska nie chodzi się ubranym pod krawatem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
oby to nie byla prawda ale od wczoraj po Lublinie chodzi info ze tamtego chlopaka znaleziono w Parku Ludowym bez organów wewnetrznych, na razie prasa milczy bo nie chca robic afery bo drugi koles zaginal....
tez tak slyszalem, to pogloska z waskich kregow prokuratorsko sledczych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
winettou napisał:
tez tak slyszalem, to pogloska z waskich kregow prokuratorsko sledczych
Niemożliwe. Czyli to jednak prawda, na lubelszczyźnie grasuje seryjny zabójca - kanibal który porywa młodych mężczyzn, patroszy po czym porzuca zwłoki w róznych miejscach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie piszcie głupot. Ja w sobote slyszalem, ze znalezli jego cialo bez organow itd nad zalewem, teraz ze w parku ludowym... niedlugo sie dowiem, ze na gieldzie w elizowce te organy chca sprzedac. To jest naprawde powazna sprawa i zachowajcie troche powagi...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
######artykuly/pokaz/700/ok...ie,marka/#tekst przestancie pisac glupoty jesli nie macie nic mądrego do powiedzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli te sprawy się łączą to należałoby sprawdzić czy w tych miejscach logowały się do BTS-ów te same telefony komórkowe. I w ogóle sprawdzić, kto był zalogowany do sieci w tych miejscach i w tym czasie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja również słyszałam o tym że znaleziono ciało Marka .. o tym się nie mówi, ponieważ policja nie potrafi OD LAT złapać tzw. ŁOWCÓW NEREK i innych narządów.. Zamieszczam link do artykułu który ukazał się w ANGORZE warto przeczytać, a nie uważać takie przypadki jak ci dwaj chłopcy za bzdurę .. http://www.wil.home.pl/index.php?option=co...7&Itemid=14
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~gosc~ napisał:
Ja również słyszałam o tym że znaleziono ciało Marka .. o tym się nie mówi, ponieważ policja nie potrafi OD LAT złapać tzw. ŁOWCÓW NEREK i innych narządów.. Zamieszczam link do artykułu który ukazał się w ANGORZE warto przeczytać, a nie uważać takie przypadki jak ci dwaj chłopcy za bzdurę .. http://www.wil.home.pl/index.php?option=co...7&Itemid=14
Ręce opadają przez te głupoty. Nudzi wam się detektywi - plotkarze? To może sami poszukacie tych organów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za głupoty? Nawet jeśli chodziłoby o tak poważną sprawę, jak te Wasze wymyślone przeszczepy, to już dawno policja by cokolwiek o tym powiedziała. Bo większa panika wybucha, jak ludzie o czymś nie wiedzą, tylko się domyślają... Policja, jaka by nie była, dba o bezpieczeństwo i nie sądzę, że pozwoliliby, żeby ludzie bali się wychodzić z domów, aby nie być złapanym przez rzekomych łowców organów... Dajcie spokój i nie rozsiewajcie plotek, jakbyście się czuli gdyby tak pisano o Was?? Na pewno niefajnie, więc proponuję trochę cierpliwości. Chłopaki się znajdą i oby, jak najszybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anka napisał:
Imprezował przy ognisku??? w Wielkim Poście???? i niby miły spokojny chlopiec, jakos to wszystko nie współdziała ze soba .Chyba w tym przypadku zabraklo własciwego wychowania i oto efekt.
Mówisz o właściwym wychowaniu??Więc ja zapytam o Twoje??Jakie ono jest skoro wygłaszasz takie tezy??masz rację w jednym : u Ciebie napewno Twoje "dobre wychowanie"( w co bardzo wątpię) nie współgra z tym co piszesz i jak sam mówisz oto efekt.......stek bzdur. Poza tym nie każdy jest wierzącą osobą i też należy to uszanować. Wiem jedno zamaist wypisywania bzdur należałoby się zastanowić jak pomóc a nie wypisywać głupoty. Mam wielką nadzieję, że zaginieni się odnajdą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po przeczytaniu tego artykulu w angorze też uważam że jest to bardzo możliwe ....http://www.wil.home.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=957&Itemid=14 ... a policja nic nie mówi o tym, ponieważ nie mogą .. cała sprawę prawdopodobnie utajnia prokuratura do czasu wyjasnienia ... ludzie .. a niby co z nim się stało zapadł się na głegokiej pod ziemię ??? bo ze zdjeć z monitoringu wychodzi na to że tak ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swoją drogą .. dlaczego wszystkie jak to mówicie "plotki" mówią tylko i wylącznie o prawdopodobieństwie że zostały mu wyciete narządy .. a dlaczego jak to taka plota nikt nie powie np. że go napadli .. tylko raptem cały Lublin mówi tylko o jednym że zostały mu wycięte narządy.. przecież ludzie z nieba sobie tej historii nie wzieli. skądś musiała ta inf wypłynąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...