Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Bizneswoman od małego ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
LSD nie chodzi w tabletkach tylko w listkach - nieuki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hahah LSD w tabletkach hahaha- Geniusze Może o Ecstasy chodzi Wogóle nie zastanawia was skąd miały dojście i 80g palenia? przecież to 200zł nie kosztuje TO jakiś mega biznes był z czego co ja widze. Sprzedając na "ćwiary" albo "połówki" to jakieś... ponad 3tys zł A do LSD raczej dojścia by nie mialy wg mnie. Więc pomyłka z tym eLeSDe. Pozdr !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol2 napisał:
Hahah LSD w tabletkach hahaha- Geniusze Może o Ecstasy chodzi Wogóle nie zastanawia was skąd miały dojście i 80g palenia? przecież to 200zł nie kosztuje TO jakiś mega biznes był z czego co ja widze. Sprzedając na "ćwiary" albo "połówki" to jakieś... ponad 3tys zł A do LSD raczej dojścia by nie mialy wg mnie. Więc pomyłka z tym eLeSDe. Pozdr !
chyba u ciebie na wsi jest to warte jakieś 3 tysie buraku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mmmm KWASIK mmmm panorama
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
spod Zamoscia bez komentarza...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kawa tez narkotykiem jest i to legalnym tak jak alkohol :/ Cannabis pojawiaja się w prawie każdej znanej ksiażce o medycynie pisanej przez dawnych mędrców i wykształconych ludzi . Jest na ogół klasyfikowana jako jedno z pięciu najlepszych lekarstw i specyfików.Nie udokumentowano nigdy żadnego przypadku zachorowania na raka płuc od palenia wyłacznie marihuany.Nie udokumentowano nigdy żadnego przypadku smierci w wyniku palenia marihuany.Więc czemu zakazana? www.OTWARTAPESTKA.info Ludzie aktywujcie się!!! www.KONOPIALECZY.PL
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KK napisał:
chyba u ciebie na wsi jest to warte jakieś 3 tysie buraku
Patrz obciągaczu. 80g= 320 porcji po 0,25g. 1 porcja 0,25g w 10zł. 320 porcji- 3200zł. Wąhaj cwelu !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...