Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dyniska Stare: Masakra po zabawie. Nie żyje troje 16-latków

Utworzony przez ~kierowca~, 26 kwietnia 2009 r. o 09:53 Powrót do artykułu
Właśnie pochoaliśmy Monikę I Radka ;(( Tego obrazu rodziców i rodzeństwa gdy trumna wędrowała do ziemi nie da się opisać !!! ;(( Dlaczego właśnie oni ;(( A ten sku***syn niech zgnije w więzieniu !!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak sie skałada ze nie jedna osoba jezdziła po tym jak spozywała alkohol, nie da sie nikogo bronic ale on nawet nie wiedział ze kogos zabił!!! dowiedział sie o tym dopiero wczoraj. I nie uciekł tylko poszedł do domu bo nie kontaktował. i nie osoadzajcie ludzi tak zaraz zastanowcie sie troche! inaczej byscie mowili jak to by był ktos z rodziny!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po pierwsze dlaczego osądza sie młodzież???co jest winna,jakos watpie że chciała wpaśc pod samochód albo żeby ktos w nich wjechał a kierowca to idiota i powienien dostać dożywocie!!!!ok moze wina stoi po odu stronach ale był pijany!!!!do cholery ludzie ciekawe czy jakby wasze dzieci zginęli w tym wypadku kogo byście osądzali i czy byście współczuli kierowcy który nigdy nie poniesie kary za zabójstwo 4 nastolatków!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest tragedia zarówno dla rodziny i bliskich zmarłych w wypadku ale także dla tego chłopaka. Każdy popełnia błędy a za nie niestety trzeba płacić. On na pewno za to zapłaci nie tylko przez karę więzienną ale sam fakt,że zabił człowieka będzie go prześladował przez całe życie. I to będzie dla niego największa kara. Był pijany a alkohol to najgorsze co może podpowiadać człowiekowi. Nie osądzam tego chłopaka, bo wiem,że popełnił błąd i dopiero teraz uświadomił sobie jak wielki. Tym samym rozumiem co przeżywają te rodziny. Nerwy i zawiść tu nie pomogą. Tego co się stało już nikt nie cofnie choćby wielu chciało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż mi się niedobrze robi kiedy czytam te wasze wszystkie posty... Ludzie dajcie w końcu spokój i nie osądzajcie nikogo, bo NIGDY NIE WIADOMO W JAKIEJ DZIWNEJ SYTUACJI WY SIĘ ZNAJDZIECIE... Idźcie na spacer, przewietrzyć się i pomodlić o zdrowie dla Justyny i o dusze zmarłych!! Bez końca pieprzy*** o tym samym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://video2.v2.tvp.pl/2009/04/28/201155/film.asf
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po wejściu na tą stronę nic nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znam napisał:
tak sie skałada ze nie jedna osoba jezdziła po tym jak spozywała alkohol, nie da sie nikogo bronic ale on nawet nie wiedział ze kogos zabił!!! dowiedział sie o tym dopiero wczoraj. I nie uciekł tylko poszedł do domu bo nie kontaktował. i nie osoadzajcie ludzi tak zaraz zastanowcie sie troche! inaczej byscie mowili jak to by był ktos z rodziny!!
takie sku***ela powinoo sie zamknac w wieznieniu na 10lat conajmniej!! KTO ku*** NORMALNY WSIADA ZA KIEROWNICE PIJANY!!! JA SAM TYDZIEN TEMU W MOTYCZU LESNYM STRACILEM DWOCH KOLEGÓW ;((((( [*] [*] tylko kierowca byl trzezwy, a ten?? TO JEST SMIEC I ZAL MI WAS CO GO BRONICIE!! :/ moze przez te 10 LAT W PACE SIE CZEGOS ku*** NAUCZY, ŚMIEĆ JEABNY I TYLE ZABIL DZIECI ! DZIECI!!!!! 16 lat!!! CO MUSI RODZINA I ZNAJOMI PRZEZYZWAC ku*** SZMACIAZ BO PIJAKU CHCIAL JECHAC, a TEGO TYPA CO CYTUJE TO DO CIEBIE- pier***NIJ SOBIE KULE W ŁEB!! NIE WIEDZIAL ZE ZABIL !! ?? HAHAHHA pier***ENIE O SZOPENIE ku*** JESTES TAK SAMO Zje***Y I MASZ TYLE INTELIGENCJI CO TEN MORDERCA!! spoczywajcie w pokoju ((( [*] [*] [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Droga młodzieży!!!Jk piszecie , to nie róbcie błędów i nie oceniajcie tak drastycznie tego chłopca.Pomyślał ktoś o jego rodzinie?Może rodzice i on szkalowani przez nieznanych internautów są w głębokiej depresji? A jaki wyrok wydacie na 15 letniego zabójcę i gwałciciela 8 latki? On to zrobił z premedytacją, Tomek pod wpływem alkoholu nieświadomie........czasu nie da się cofnąć więc lepiej pomódlcie się za tych co zginęli i o zdrowie dla Justynki zamiast pisać bzdury!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matka napisał:
Droga młodzieży!!!Jk piszecie , to nie róbcie błędów i nie oceniajcie tak drastycznie tego chłopca.Pomyślał ktoś o jego rodzinie?Może rodzice i on szkalowani przez nieznanych internautów są w głębokiej depresji? A jaki wyrok wydacie na 15 letniego zabójcę i gwałciciela 8 latki? On to zrobił z premedytacją, Tomek pod wpływem alkoholu nieświadomie........czasu nie da się cofnąć więc lepiej pomódlcie się za tych co zginęli i o zdrowie dla Justynki zamiast pisać bzdury!!!
wez sie namknij!!!!!!!!!!!!!!!!!! wali mnie ich depresja!!!!!!!!!! matka nie wychowala to teraz ma!!!!!!!!!! a kiepek zawsze chodzil naje***y!!!!! żul i tyle!!!!!! tak to jest jak sie dzieci w patologii wychowuje!!!!!!!!!!!!!! kuuuurwaaaaaa żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaaaaaccc napisał:
wez sie namknij!!!!!!!!!!!!!!!!!! wali mnie ich depresja!!!!!!!!!! matka nie wychowala to teraz ma!!!!!!!!!! a kiepek zawsze chodzil naje***y!!!!! żul i tyle!!!!!! tak to jest jak sie dzieci w patologii wychowuje!!!!!!!!!!!!!! kuuuurwaaaaaa żal!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ty chyba też nie byłeś na lekcjach dobrego wychowania, sam piszesz jak żul ze slumsów.......Ciebie też nie wychowała mama tylko ulica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie postawcie sie w sytuacji najblizszej rodziny Tomka co oni przezywaja... wiekszosc z was pewnie i tak go nie znala i nie wie jaki byl naprawde... nie jest prawda ze chodzil caly czas pijany i ze zawsze jezdzil po spozyciu alkoholu... pewnie ci co tutaj wypowiadaj sie najbardziej krytycznie na temat tego wypadku tez jezdzili po pijaku i rownie dobrze wam moglo sie to przytrafic... Tomek nie jest swiety z reszta jak i my wszyscy tylko przestancie szykanowac rodzine i jego najblizszych bo ani rodzice ani nikt inny nie sa temu winni !! a wyrok smierci badz obciecie rak i tak nie zwroci zycia zabitym osobom a najlepszym wyrokiem jest zycie ze swiadomoscia ze zabilo sie kilka niewinnych osob ;( [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
malenka napisał:
ludzie postawcie sie w sytuacji najblizszej rodziny Tomka co oni przezywaja... wiekszosc z was pewnie i tak go nie znala i nie wie jaki byl naprawde... nie jest prawda ze chodzil caly czas pijany i ze zawsze jezdzil po spozyciu alkoholu... pewnie ci co tutaj wypowiadaj sie najbardziej krytycznie na temat tego wypadku tez jezdzili po pijaku i rownie dobrze wam moglo sie to przytrafic... Tomek nie jest swiety z reszta jak i my wszyscy tylko przestancie szykanowac rodzine i jego najblizszych bo ani rodzice ani nikt inny nie sa temu winni !! a wyrok smierci badz obciecie rak i tak nie zwroci zycia zabitym osobom a najlepszym wyrokiem jest zycie ze swiadomoscia ze zabilo sie kilka niewinnych osob ;( [*]
maleńka z maleńkim rozumkiem postaw się w sytuacji najbliższej rodziny zabitych a nie pijackiego chwasta pogrążone w żałobie matki już nigdy nie zobaczą swoich dzieci w przeciwieństwie do matki żula nie znam go i nie chce znać!!! I NIGDY NIE JEŻDŻE PO PIJAKU!!!maleńka... porównujesz nas wszystkich do bezmózgowca idz po rozum do głowy bo pieprzysz głupoty!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fakty są takie że nie żyje 3-ka dzieci z powodu głupoty, bezmyślności i zaślepienia dorosłej osoby, ciężko będzie nawet takim zaściankowym Sądom jak u was znaleźć okolicznośći łagodzące chyba tylko jedynie to że nie był wcześniej karany jeśli nie był, minimum 8 lat jak nic bez zawiasów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Każdy ma prawo chodzić na imprezy bez względu na wiek!Weście się kur** ludzie zastanówcie co tu wypisujecie!!czytałam parę komentarzy i to jest po prostu śmieszne co tu piszecie!!!Tego gnoja który spowodował wypadek powinni zabić ŚMIERĆ za ŚMIERĆ!!Monika,Radek i Mateusz byli naprawdę świetnymi ludźmi jak ich nie znaliście to się nie wypowiadajcie na ten temat!!Niech chociaż Justyna przeżyje ten straszny wypadek...Współczuje rodzinie,znajomym i najbliższym.To wielka tragedia.Panie świeć nad ich duszami!...Nic nie przywróci Im życia!!Dlaczego to właśnie oni?!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Justyna nie żyje ;(( [*] tragedia!!!! ;(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~matka~ wpis 29.04.2009, 20:09:15 Wpis #129 Goście Droga młodzieży!!!Jk piszecie , to nie róbcie błędów i nie oceniajcie tak drastycznie tego chłopca.Pomyślał ktoś o jego rodzinie?Może rodzice i on szkalowani przez nieznanych internautów są w głębokiej depresji? A jaki wyrok wydacie na 15 letniego zabójcę i gwałciciela 8 latki? On to zrobił z premedytacją, Tomek pod wpływem alkoholu nieświadomie........czasu nie da się cofnąć więc lepiej pomódlcie się za tych co zginęli i o zdrowie dla Justynki zamiast pisać bzdury!!! brak mi słów na ten komentarz i inne tego typu!!! znałam Tomka dość dobrze i na żadnej imprezie spotkaniu itp nie widziałam go trzeźwego!!!-najmniejszy powód wystarczył do tego żeby iść i się napić z kolegami....oki to też" ludzka rzecz" ale ŻEBY OD RAZU ku*** PO PIJAKU SIADAĆ ZA KIEROWNICE!!!!????? I NIE pier***CIE FARMNAZONÓW ŻE BYŁ NIE ŚWIADOMY TEGO CO ROBI!!!!!!!! PO PIERWSZE I NAJWAŻNIEJSZE GDYBY NIE BYŁ ŚWIADOMY TEJ SYTUACJI PARĘ MINUT PÓŹNIEJ NIE PROSIŁBY SWOJEGO KOLEGI O WZIĘCIE WINY NA SIEBIE!!! -NO ku*** LUDZIE NIE OSŁABIAJCIE MNIE BRONIĄC TEGO MORDERCY!!!!!- mało tego kolega który wcześniej siedział za kółkiem i "oddał mi "kierownice mógł wykazać się trochę zdrowym rozsądkiem i nie dopuścić do tego żeby pijany człowiek wsiadł za kierownice!!!-mógł go sam odwieźć-mam nadzieje że ma z tego powodu wyrzuty sumienia.... co do szykanowania rodziny to trudno żeby tego nie było chyba każdy wie dlaczego...ale fakt faktem że to Tomek siadł za kierownicą a nie jego matka czy ojciec!- i to tylko i wyłącznie on powinien za to odpowiadać.WYDANIE TAKIEJ OPINII WCALE MI NIE PRZESZKADZA W TYM ŻEBY MODLIĆ SIĘ ZA DUSZE ZMARŁYCH!!!-ZWŁASZCZA ŻE ZNAM TE OSOBY OD DZIECKA!!! DZISIAJ OSTATNIA NASZA NADZIEJA UMARŁA .....NIE ŻYJE NASZA KOCHANA JUSTYNKA!!! NAWET CI CO JĄ ZNALI NIE SĄ W STANIE OPISAĆ JAKĄ BYŁA WSPANIAŁĄ ,SERDECZNĄ I PEŁNĄ ŻYCIA DZIEWCZYNĄ.... RADEK -NIGDY NIE ZOBACZYMY JUŻ JAK SIĘ ŚMIEJE ŻARTUJE, GRA W PIŁKĘ ...MONIKA-ZAWSZE POMOCNA I ŻYCZLIWA KAŻDEGO POTRAFIŁA PODNIEŚĆ NA DUCHU...MATEUSZ-WSPANIAŁY KOLEGA....JUŻ ICH NIE MA ALE MY WIEMY ŻE NIE BYLI NICZEMU WINNI NIE SZLI ŚRODKIEM DROGI!!! NIE PROSILI SIĘ O TO ŻEBY KTOŚ W NICH WJECHAŁ!!-JAK TO SPEKULUJĄ NIEKTÓRZY!!!--------CHCIELI PO PROSTU PÓJŚĆ TAK JAK INNI NA DYSKOTEKĘ I SPOTKAĆ SIĘ ZE ZNAJOMYMI..... TEN MORDERCA POWINIEN DOSTAĆ DOŻYWOCIE I TAM MĘCZYĆ SIĘ ZE SWOIM SUMIENIEM JEŚLI JE MA..... KOCHAMY WAS JUSTYNKO , RADKU, MONIKO ,MATEUSZU--- NIGDY WAS NIE ZAPOMNIMY!!!!- I NIE POGODZIMY SIĘ Z TYM ŻE WAS JUŻ NIE MA;(;(;( POKÓJ WASZYM DUSZOM NIECH SPOCZYWAJĄ W POKOJU WIECZNYM....(*) GŁĘBOKIE WYRAZY WSPÓŁCZUCIA DLA RODZINY I WSZYSTKICH ZNAJOMYCH.... POGRĄŻENI W BÓLU......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
.......
Ostatnio edytowany 2 maja 2009 r. o 21:47
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
je***a ku*** niech gnije w tym wienzieniu...nadaje sie on tylko do zabicja....niech zdechnie sku***l
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A Co Mnie Obchodzą I Interesuje Tego deb***a Rodzice I On Też.Jego Powinni Powiesić Za To Co Robił.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 7 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...