Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Skakanie po grobach jest bardzo niebezpieczne. Dziewczynki mogłyby sobie zrobić krzywdę. Dlaczego nie było z nimi opiekunki lub opiekuna. Opiekuni prawni powinni być srodze ukarani za pozbawienie opieki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wali się w baniach gówniarzom ! Co raz gorze te gnoje z gm. Wstyd dla kraju. A wy stare capy wychowujące takich młodych śmieci lepiej dajcie sobie spokój i wyjedzcie. Bo przykro mi ze jestem tej samej narodowośći co wy. plebs, motłoch, banda wieprzy. Od rodziców po dzieci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kto to komentuje wydarzenia , określenie po pijaku , co to znaczy , wyrzucić nieuków z gazety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to są zwykłe "szmaty" z nich już nic dobrego nie wyrośnie -zagazować pozbyć się raz na zawsze -nie zasługują na chodzenie po ziemi !!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krajanki Paligłupa, komentarz zbędny, nieprawdaż...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
takie deb***ki powinni wieszać na szubienicy a ich rodziców kastrować co by po tym świecie mniej chodziło śmiecia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krajanki Paligłupa, komentarz zbędny, nieprawdaż...
No tak, bo Twój idol to zoofilię raczy popierać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bosche ! co to się wyprawia ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak, bo Twój idol to zoofilię raczy popierać...
A ty co robisz? Jakimi zboczeniami się zajmujesz? Może nekrofilia? Oj biedaku jak twoim idolem jest Palikot - współczuję! Zgłoś się na szybkie lezczenie ul. ABRAMOWICKA!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie kłóćmy się między sobą ! Naszym wspólnym problemem są śmieci takie jak te młode szm*aty! I ich rodzice ! NIMI SIĘ ZAJMIJCIE !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
No tak, bo Twój idol to zoofilię raczy popierać...
To, że są krajankami Palikota to fakt, a to co ty piszesz kmiotku to tylko chamskie i głupie pomówienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taka młodzież, niestety, nic dziwnego jeśli takie wydarzenia będą codziennością.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oto dzieci-efekty Bezstresowego Wychowania! :-) -nie mają stresów i nie boją się cmentarza!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraza mnie czasem pustota niektórych osób. Przypomina mi to zdarzenie z Majdanka. Dziewczyna weszła do pieca krematoryjnego i robiła foty. pewnie wielu osobom sie naraze, ale co mi tam. Ktoś napisał ze taka zabawa jest bardzo niebezpieczna. Fakt. Szkoda ze one miały tyle szczęścia, ze nic im się nie stało. Gdyby jedna z druga łby sobie porozbijały o nagrobki,,,, niewielka strata by była.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...