Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Brawa, wielkie brawa i wyrazy uznania! Właściwy człowiek we właściwym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie Antoni !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WIELKI SZACUNEK PANIE WŁADZO! ŻEBY TAK CHOCIAŻ POŁOWA UMIAŁA TO BYŁOBY REWELACYJNIE.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluję. Wyrazy uznania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam podobną sytuację, mój chrześniak się dusił, żadne klepanie w plecki, podnoszenie rączek do góry, siostry i naszej mamy nie pomagało, wyrwałam im dziecko z rąk, przewiesiłam przez rękę, pod kontem głową nachyloną lekko do dołu i zdecydowanie klepnęłam w plecy, pomogło. Zawdzięczamy to koledze strażakowi, który dzień wcześniej rozmawiał ze mną na ten temat. Radek z Lub jesteś wielki. Inny przypadek to znajomi dwaj bracia, którzy poprostu skończyli kurs udzielania pierwszej pomocy i uratowali swojego tatę przechodzącego zawał. Proponuję naszym politykom, wprowadzić do szkół kurs udzielenia pierwszej pomocy, byłaby z tego niewymierna korzyść dla nas wszystkich.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
luter napisał:
WIELKI SZACUNEK PANIE WŁADZO! ŻEBY TAK CHOCIAŻ POŁOWA UMIAŁA TO BYŁOBY REWELACYJNIE.
Wszyscy umiemy. Oby jednak jak najmniej z tych umiejętności korzystać. Szacun dla kolegi dyżurnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...