Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Dziękujemy ci zasr… Polsko\" znieważało nieumyślnie

Utworzony przez Sławo, 2 października 2012 r. o 22:27 Powrót do artykułu
Trudno się nie zgodzić. Rozumiem człowieka, sam odczułem na skórze co to ZUS i Urząd Skarbowy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Uznała, że rzeczywiście do takiego znieważenia doszło, ale autorzy takich zapisów nie działali umyślnie i nie mieli zamiaru znieważyć państwa.[...]" "Chcieli zwrócić uwagę na swoją sytuację [...]" Prokuratorowi wydaje się, że jest psychologiem - stwierdza złamanie prawa, ale usprawiedliwia oskarżonego. Przecież tu jest wszystko odwrócone do góry nogami. Nie wiem czy jest to przejaw zwykłej głupoty (mam wielką nadzieję), czy jakieś rozmyślne działanie, upodlić prawo i zniszczyć zasady. Jeżeli doszło do złamania prawa, oskarżony powininen następnego dnia siedzieć. Jeśli nie, to nie. Tak podpowiada logika i zdrowy rozsądek. A może to ja mam schizofrenię... i stały proceder wbijania milionów gwoździ w milion desek zebrał swoje żniwo i w moim przypadku?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdopodobnie znowu przez widzimisie urzędnika US kolejna firma została zamknięta a ludzie tam pracujący stracili pracę.Rodziny tych pracowników zostały bez środków do życia. Oto Polska gdzie bez układów politycznych nic nie można niczego załatwić.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...