Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Dziś otwarcie nowego boiska przy OSiR

Utworzony przez mon, 30 maja 2010 r. o 20:47 Powrót do artykułu
"Organizacja" turnieju piłki nożnej dla chłopców z roczników 2001-2002 była pod psem. PORAŻka, a nie organizacja. Nie na jednym turnieju byłem, ale takiej sytuacji nigdzie nie widziano. Prawdopodobnie dyrektor ośrodka sportowego powiedział do rodziców -SPADAJCIE. Brakowało sędziów, sędziwali moze piętnastoletni ludzie z nikąd. Owy" sędzia" nawet nie zareagował jak bramkarza skopano tak, że przyjechało po niego pogotowie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
fantastyczny obiekt, który mam nadzieję, że będzie wykorzystywany w dobrym celu. Ale jeśli użytkowany będzie tak jak organizacja dzisiejszej imprezy dla dzieci - młodych adeptów piłki nożnej - strach pomyśleć jak będzie ten obiekt wygladać za kilka lat. Organizator nie zabezpieczył obsługi medycznej, organizacji rozgrywek, brak obsady sędziów itp. To tak jakby ktoś ruszając w długą podróż nie sprawdził stanu technicznego pojazdu. A zachowanie przedstawiciela OSIR - niejakiego "Wiesego" nie mieści się w żadnych cywilizowanych ramach. Postawię pytanie retorycznie - czy od tego pana można wymagać więcej? Ależ tak .....przecież wychowanie odbierał w wiadomych czasach. Panie Dyrektorze ach żal patrzeć, że Pana dobry wizerunek "partaczą" tacy współpracownicy. Jestem jednak optymistą i wierzę w dobrą przyszłość. Ale, aby tego dokonać wszędzie są potrzebni mądrzy, jak anglicy mówią open-minded ludzie. Niektórzy jednak tego nie gwarantują.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bufon, prostak i cham, który psuje wizerunek od lat zamojskiej piłki, a teraz OSIRU. Jak tak można tak zachować się wobec rodziców, matek i dzieci. Zabieram dziecko do Hetmanka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie byłam tam ale słyszałam jak potraktowano rodziców, że zero organizacji imprezy, żadnego poczestuku dla dzieci, chamstwo wobec rodziców, wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co zaprezentowali organizatorzy wola o pomste do nieba! Jak byl pan Prezydent to byli sedziowie, piekne otwarcie itd., a potem jak sie okazalo sedziowie "pojechali na mecz i nie zdazyli wrocic" a w sytuacji naprawde brzydkiego zagrania zawodnika i powaznej kontuzji bramkarza, ktora mogla skonczyc sie tragicznie sedziowal jakis 12-13 latek, ktory naprawde sie przestraszyl jak rodzice zaczeli sie awanturowac. A to nie byla jego wina, co mial biedaczyna zrobic jak jakis czerwonoskory gosc mu kazal! Zero opieki medycznej (to skandal!!!), nie wiadomo bylo co zrobic, a organizator/prowadzacy z pretensjami do ludzi: "spadajcie!". Jakas kobieta: "nie przesadzajcie, to tylko zabawa" Ciekawe jakby sie bawila jakby to jej dziecko zabrala karetka! Wstyd, zdecydowanie wstyd! Jak mozna uczyc dzieci pokazujac im, ze mecz moze odbywac sie bez sedziego, bez opieki... i jak sie okazuje nawet bez trenera :/ Smutne to wszystko, smutne i straszne!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...