Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

euroactiv praca

Utworzony przez boróweczka, 22 lutego 2010 r. o 18:29
witam czy ktoś wie moze na czym polega praca w euroactiv?? dostalam propozycje pracy tam ale waham się czy iść bo raczej negatywnie piszą w internecie na temat tej firmy. z góry dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
boróweczka napisał:
witam czy ktoś wie moze na czym polega praca w euroactiv?? dostalam propozycje pracy tam ale waham się czy iść bo raczej negatywnie piszą w internecie na temat tej firmy. z góry dziękuję
Akwizycja. Wystrzegaj się jak ognia. W internecie dobrze o EA pisza tylko "pracownicy" czy szefowie, cała prawda jest zawarta w tych negatywnych komentarzach. Sam tam robiłem przez ponad tydzień, czego żałuje, więc wiem jak jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jestescie glupi jak buty ale to wasza sprawaja pracuje juz troszke i nienarzekam wszystko git wiec niepier***cie glupot ze cos nie tak elo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
juicemen zamosc napisał:
jestescie glupi jak buty ale to wasza sprawaja pracuje juz troszke i nienarzekam wszystko git wiec niepier***cie glupot ze cos nie tak elo
jest zajebiście!!! jak nie spróbujesz to się nie dowiesz!!! każdy robi to co lubi... jedni lubią przewalać towar na kasie w biedronce, a inni wolą jujcccce....... co mogę powiedzieć: przede wszystkim atmosfera w pracy na pierwszym miejscu ) zapraszamy Zamość do Tarnowa pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EuroActiv Zamość - Całą prawda!! Firma okłamuje potencjalnych pracowników, że są 3 stanowiska- monter, sprzedawca, biuro. Wszystko się kończy na akwizycji. Umowa jaką Euroactiv Group podpisuje z pracownikami to umowa zlecenie od której nie macie odprowadzanej składek na ubezp.( czyli w przypadku choroby nikt Wam nie wypłaci kasy, nie liczy się okres pracy do emerytury itd.) Co do specyfiki "pracy"- żadna szanująca się firma handlowa nie wysyła swoich pracowników w teren ICH!! samochodami (nie wspominam nawet pokryciu kosztów paliwa. Kto jest Juicemenem z EA ? Zwykle bardzo młodzi mężczyźni na starcie życia, którym po wypraniu mózgu przez pseudo menadżerów (pochwalnie się panie T. i panie H czy macie wykształcenie kierunkowe? sądzą, że zostaną władcami świata. To co robi się z klientami to jedno wielkie oszustwo! Każda umową zawarta poza lokalem przedsiębiorstwa może być rozwiązana przez klienta do 10 dni bez podania przyczyn. Co więcej- przedsiębiorca MA OBOWIĄZEK POINFORMOWAĆ KLIENTA O TYM PRAWIE!! Jak jest u WAS ? Odpowiedzcie sobie sami. Łamiecie prawo.!!!Jeżeli chodzi o pracę to NIE POLECAM!! Byłam ich akwizytorem...ich promocje w przeciągu całego okresu umowy są takie same jak w punktach sprzedaży. Natomiast koszta instalacji są co najmniej o 200zł większe!! Syf, kiła i mogiła!! Życzę szybkiego upadku!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I Ja byłem na rozmowie o pracę i NIE POLECAM . Wszystko co napisała Amanda to szczera prawda to czysta Akwizycja szkoda czasu !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUICE dla wszystkich juicemeanów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czysta akwizycja, żałosne szkolenia po czym teren... do tego ci tak zwani szefowie ( managerowie ) traktują ludzi jak śmieci a tak naprawdę są nikim, osobami bez wykształcenia ale ci ich szefowie w końcu kopna ich w du.....e pozdro panie T i H
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[Witam, z tą firmą nie mam nic wspólnego. Chcę tylko zostawić informację dla ludzi z co najmniej średnim wykształceniem.. Otwieram na Śląsku sieć sprzedażową telewizji "n" W grę wchodzą wysokie zarobki oraz możliwość szybkiego rozwoju( zarobki 150 zł od umowy,prowizja z grupy , 2 trenerów i 3 konsultantów do awansu). Wszystkich zainteresowanych, chcących dowiedzieć się więcej zapraszam podaję mail :tvn2@onet.eu proszę o podanie nr telefonu i miasta zamieszkania oddzwonimy pozdrawiam Piotrek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak jak napisała Amanda T...k i H......k macie wykształcenie kierunkowe? jesteście przecież po zawodowce macie po 21-22 lata i pieniadze zrobily z Was idiotów tzn.tam juz nie bylo z kogo robic bo takich Baranow jak Wy jeszcze nie widzialem:/ pracowalem tam 7 miesiecy i musialem ogladac wasze parszywe Mordy codziennie macie sie za Bogów i jestescie zwyklymi plepsami:/:/ jak przeczytacie bo napewno przeczytacie to chociaz odpiszcie:D:D a i nie leccie w chuja z Tymi ludzmi bo wiecie jestescie wkoncu zwyklym deb***ami;-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Według mnie, jest fajnie i nie zgadzam się z tymi komentarzami...Każdy robi, to co lubi...Pozdrawiam tych inteligentnych!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda praca jest o kant CH... rozbić robią z ludzi baranów które żyją z prowizji robiłem przez 2 tygodnie teraz mam problemy z tymi ped... nic nie zarobiłem bo większość moich zleceń nie weszła "niby". DZIĘKUJĘ SERDECZNIE teraz takich jucepe...ów będę omijał z daleka NIE POLECAM !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wie ktoś czy plepsy prowadza jeszcze to g**no ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Banda kretynów na garnuszku rodziców! Pracowałem tam 2 miesiące i ani dnia nie żałuję! Macie nie wyparzone mordy tylko jak piszecie a w życiu... ciche, skrzywdzone przez los mongoły... pfffff
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe który to napisał? ja stawiam na pedała w różowej koszuli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lukas to wszystko pozytywne pisze turek on sie nawet kiedys chwalil:/ te barany pojechali do krakowa jeden siedzi u kasiny drugi niewiem :/:/:/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam chcialbym ostrzec wszystkich przed praca w firmie o ktorej mowa. sam tam pracowalem przez 2 miesiace poniewaz jestem dziennikarzem i zostalem wyznaczony do napisania kilku zdan o firmie, Wszystko z pozoru jest ok idziesz na rozmowe kwalifikacyjna gdzie pieknie ubrany i elokwentny dyrektor oferuje ci prace w milym mlodym zespole i dobrymi zarobkami tak naprawde praca polega na czystej akwizycji tj. chodzeniu po domach i sprzedawaniu niby promocyjnej oferty ktora w salonie mialbys o kilkaset zlotych taniej. Pieniadze sa to prawda ale nie polecam tej pracy chyba ze ktos lubi chodzic po domach i oszukiwac ludzi. To co mnie bardzo zaciekawilo to dosc szczegolny sposob psychicznej perswazji ktora stosuja dyrektorowie, uwierzcie czlowiek zachecony firmowymi imprezami ciaglymi rozmowami o tym jak duze pieniadze mozna zarobic jest zdolny do wszystkiego. szczegolnie mlode dziewczyny przezywaja takie pranie muzgu ktore czesto konczy sie pozostaniem z niczym, ciaza lub skluceniem z calym najblizszym otoczeniem. nie mowie ze ta praca jest zla jesli kogos pociaga takie zycie ale zanim sie na nia zdecydujecie pomyslcie troche czy napewno tego chcecie i czy warto kilkuset zlotych marnowac zycie sobie i innym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
adam napisał:
witam chcialbym ostrzec wszystkich przed praca w firmie o ktorej mowa. sam tam pracowalem przez 2 miesiace poniewaz jestem dziennikarzem i zostalem wyznaczony do napisania kilku zdan o firmie, Wszystko z pozoru jest ok idziesz na rozmowe kwalifikacyjna gdzie pieknie ubrany i elokwentny dyrektor oferuje ci prace w milym mlodym zespole i dobrymi zarobkami tak naprawde praca polega na czystej akwizycji tj. chodzeniu po domach i sprzedawaniu niby promocyjnej oferty ktora w salonie mialbys o kilkaset zlotych taniej. Pieniadze sa to prawda ale nie polecam tej pracy chyba ze ktos lubi chodzic po domach i oszukiwac ludzi. To co mnie bardzo zaciekawilo to dosc szczegolny sposob psychicznej perswazji ktora stosuja dyrektorowie, uwierzcie czlowiek zachecony firmowymi imprezami ciaglymi rozmowami o tym jak duze pieniadze mozna zarobic jest zdolny do wszystkiego. szczegolnie mlode dziewczyny przezywaja takie pranie muzgu ktore czesto konczy sie pozostaniem z niczym, ciaza lub skluceniem z calym najblizszym otoczeniem. nie mowie ze ta praca jest zla jesli kogos pociaga takie zycie ale zanim sie na nia zdecydujecie pomyslcie troche czy napewno tego chcecie i czy warto kilkuset zlotych marnowac zycie sobie i innym.
analfabeta dziennikarzem???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam, również chciałabym wypowiedzieć się na temat firmy, w której spędziłam kilka miesięcy . Nie uważam tego czasu za zmarnowany,ponieważ poznałam tam wspaniałe osoby. Co do postaci managerów , pana Marcina oraz Pawła -są zwykłymi oszustami, w szczególności pan Marcin. Fenomen jego oddziaływania na ludzi jest niezwykły,gdyż potrafi On zmienić myślenie nie jednej inteligentnej osoby.Od pierwszego dnia ,kiedy to nowi członkowie przychodzą na tzw. ''szkolenie'' ,są wysyłani 'w teren'. Praca polega na odwiedzaniu jak największej ilości mieszkańców danej miejscowości w celu sprzedaży telewizji cyfrowej. Błędem jednak w powyższych wypowiedziach jest to,że praca polega na oszukiwaniu ludzi. Od tego co powiemy klientowi i czy sprzedamy produkt zależą nasze zarobki,gdyż nie ma pensji podstawowej.Dlatego też,każdy pracownik,chcący zarobić jak najwięcej okłamuje klienta na różne sposoby , min. mówiąc ,że bez anteny cyfrowej nie będzie możliwy odbiór jakiejkolwiek telewizji. W FIRMIE ,zwracam się tutaj do osób ,które pracowały bądź pracują, nikt nie decydował za nasze słowa. Nie byliśmy uczeni okłamywania klienta, a pięciu etapów sprzedaży,czyż nie? Więc chyba każdy powinien pomyśleć nad sobą . Sądzę,że równie ważną informacją dla osób,które pracują obecnie w Euroactiv jest to,że pan Marcin chcąc zarobić 'ciut' więcej mija się z prawdą. Tzn. często zmniejsza ilość zamontowanych anten w systemie, przepisując montaże na inne osoby . Pozdrawiam serdecznie .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy ktoś może mi powiedzieć co to za firma PROJEKT TESKO,bo szukam pracy, a słyszałem, ze to chyba jakaś budowlana, gdzie się mieści, żeby tam się zgłosić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...