Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
no i co mu zrobią????/ trafi do GINESA???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Duda ułaskawi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niestety, ale na pomoc temu gościowi już za późno, mózg przybrał strukturę materiałową tożsamą z baranimi jaj...mi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
JUŻ LUBIĘ CZŁOWIEKA! SZACUN STARY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe. Moga go pocalowac. Ja sam mialem mandatow nieplaconych caly plik na kwote ok 4000zl i bylo minelo. Niema to jak obrotowe ramki na tablice i dzinks na naklejke na szybie z numerami (przy psiej kontroli ciemniaki nigdy nic nie zauwazaja bo w sumie wszystko jest tak jak byc powinno hahaha). Trzeba nad tym pomyslec bo u koleszki sie spisuje to wszystko znakomicie. Coco jumbo i do przodu  :ph34r:
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze robi brawo,kur..y tylko mandaty,gdzie edukacja nieuków,jebać to pirdolone pań...o ŁACHÓW.Ułożyli sobie prawo i BALANGA a POLAK biedny ledwo cipi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
łapać szumowinę za podżeganie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bydło, bandyci komentuje. Życzę wam słupa - raz a dobrze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hehe. Moga go pocalowac. Ja sam mialem mandatow nieplaconych caly plik na kwote ok 4000zl i bylo minelo. Niema to jak obrotowe ramki na tablice i dzinks na naklejke na szybie z numerami (przy psiej kontroli ciemniaki nigdy nic nie zauwazaja bo w sumie wszystko jest tak jak byc powinno hahaha). Trzeba nad tym pomyslec bo u koleszki sie spisuje to wszystko znakomicie. Coco jumbo i do przodu  :ph34r:
Imbecyl , koleSZka, do szkoły nieuku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to możliwe tylko w Polsce
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze robi brawo,kur..y tylko mandaty,gdzie edukacja nieuków,jebać to pirdolone pań...o ŁACHÓW.Ułożyli sobie prawo i BALANGA a POLAK biedny ledwo cipi.
Jak z powyższego widać, niektórym żadna edukacja nie pomoże. Na edukację był czas na kursie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie któryś sąd tknie, to potem zabije kilka losowych osób a na końcu siebie. I co mi zrobicie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cwaniaczek :D może gdyby skorzystał z portalu punkciki.com uniknąłby problemu z sądami ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Całe szczęście są fotoradary i jest w związku z tym bezpieczniej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
po 1 stycznia w stolicy mozna gaz do dechy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki fotoradarom,sprawnej policji i szybko działającym sądom,bezstronnym mądrym komornikom, uczciwemu urzędowi skarbowemu i fajnemu prezydentowi w mojej ojczyźnie żyje mi się lepiej.Coraz lepiej. Tak dobrze że tylko sznurek na szyję i mocna gałąź-, rwa ich mać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile osób ten "pirat" zranił i zabił?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... a mógł zostać posłem (np BURY z psl) lub prokuratorem. Wtedy mógłby spokojnie popełniać wykroczenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie któryś sąd tknie, to potem zabije kilka losowych osób a na końcu siebie. I co mi zrobicie?
  Możliwości jest bez liku. Na przykład ktoś może wpaść na pomysł prewencyjnej utylizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak mnie któryś sąd tknie, to potem zabije kilka losowych osób a na końcu siebie. I co mi zrobicie?
  Możliwości jest bez liku. Na przykład ktoś może wpaść na pomysł prewencyjnej utylizacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...