Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Frampol: Obwodnica coraz bliżej

Utworzony przez ., 8 lipca 2012 r. o 19:45 Powrót do artykułu
Droga krajowa DK 74 powinna w tym rejonie przebiegac po trasie Frampol, Biłgoraj Zwierzyniec Szczebrzeszyn.Od Frampola w kierunku Zamościa jest ograniczenie tonażu pojazdów do 8 ton. TIR -y jeżdzą i będą jezdziły przez Frampol po objechaniu go od północy.Sytuacja byłaby całkowicie inna gdyby zbudowano obwodnicę południową. Wtedy TIRY nie wjeżdzałyby do Frampola.Jeszcze wybudują obwodnicę wsi Gorajec. To typowy przykład jak marnuje się pieniądze na nieprawidłowo opracowane inwestycje. Budowany jest wiadukt aby umozliwić tam dojazd rolnikom do pól.Na estakadę w Kołbieli, gdzie stoją samochody w kilometrowych korkach pieniedzy nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żeby coś napisać to trzeba coś wiedzieć odnosi się to Paweła Puzio wyszedłeś na głupca pisząc o obwodnicy Frampola zero wysiłku włożonego przez ciebie twój poziom jest żenująco denny zamilcz człeku kto cię do gazety przyjął nie pisz więcej o niczym!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
poje***y kraj ta Polska już dawno opuściłem Lubelszczyznę i nie wrócę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może szanowny Pan Nalewajko odniósł by się do historycznej obwodnicy Janowa Lubelskiego. Las porósł na nowo a obwodnicy 19 nie widać i nic o niej nie słychać. Pan Burmistrz wyjechał do USA może tam podpatrzy jak buduje się obwodnice miast. Mam nadzieję, że wróci, bo gdzie znajdziemy drugiego takiego Ojca Janowa. Zoom natury trzeba dokończyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ane1 napisał:
poje***y kraj ta Polska już dawno opuściłem Lubelszczyznę i nie wrócę
Nie martw się,że nie wrócisz,a jak się nawrócisz,to powrócisz w swoje Lubelskie strony.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan - janowski. napisał:
Może szanowny Pan Nalewajko odniósł by się do historycznej obwodnicy Janowa Lubelskiego. Las porósł na nowo a obwodnicy 19 nie widać i nic o niej nie słychać. Pan Burmistrz wyjechał do USA może tam podpatrzy jak buduje się obwodnice miast. Mam nadzieję, że wróci, bo gdzie znajdziemy drugiego takiego Ojca Janowa. Zoom natury trzeba dokończyć.
RACJA, ZRESZTĄ ODCINEK 19-TKI NA RZESZÓW TO PORAŻKA, DO KRAŚNIKA TAKIE SĄ KOLEINY,ŻE STRACH WYPRZEDZAĆ,!!DZIWI MNIE,ŻE WOJEWODOWIE: LUBELSKIEGO I PODKARAPCKIEGO NIE POTRAFILI PRZEZ 14 LAT OD KIEDY MAMY SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA, DOGADAĆ SIĘ NAD REMONTEM I PORPAWĄ JAKOŚCI WAŻNEJ DLA TYCH REGIONÓW DROGI!!NIE WIEM Z CZEGO TO WYNIKA:Z GŁUPOTY, INGNORACNCJI CZY ZWYKŁEJ NIEUDOLNOŚCI OBU URZĘDNIKÓW KOLEJNYCH KADENCJI!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKOLPO napisał:
RACJA, ZRESZTĄ ODCINEK 19-TKI NA RZESZÓW TO PORAŻKA, DO KRAŚNIKA TAKIE SĄ KOLEINY,ŻE STRACH WYPRZEDZAĆ,!!DZIWI MNIE,ŻE WOJEWODOWIE: LUBELSKIEGO I PODKARAPCKIEGO NIE POTRAFILI PRZEZ 14 LAT OD KIEDY MAMY SAMORZĄD WOJEWÓDZTWA, DOGADAĆ SIĘ NAD REMONTEM I PORPAWĄ JAKOŚCI WAŻNEJ DLA TYCH REGIONÓW DROGI!!NIE WIEM Z CZEGO TO WYNIKA:Z GŁUPOTY, INGNORACNCJI CZY ZWYKŁEJ NIEUDOLNOŚCI OBU URZĘDNIKÓW KOLEJNYCH KADENCJI!!
Trasa Lublin Rzeszów jest trochę traktowana po macoszemu. Połączenia kolejowe również sa niewydolne. Zdarza sie że jest kierowany ma te trasę szynobus o bardzo małej pojemnosci. Ludzie jadą w scisku i w upale.Miasta Lublin i Rzeszów podpisały porozumienie o współpracy. Może to zaskutkuje poprawa dostepności komunikacyjnej terenów Podkarpacia i Lubelszczyzny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ane1 nie wracaj Po co daj miejsce tym którzy chcą i mogą a ty siedź gdzie siedzisz Dzięki tobie jest sznsa żeby coś się zmieniło Krzyżyk ci na drogę hahaha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wszystko co jedzie z Janowa na Zamość i tak pojedzie przez Frampol w kierunku Biłgoraja.Taka to obwodnica.A DK74 to się do Teleekspresu nadaje.Wojewódzka 835 ma o wiele większe natężenie ruchu niż ta śmieszna krajówka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta obwodnica nie ma żadnego sensu... jaki ruch ciężarówek?? przecież w kierunku Szczebrzeszyna na obecnym stopie w centrum Frampola stoi znak zakazu dla samochodów powyżej 8 ton, więc i tak będą musiały jechać nadal tą samą trasą. Ruch samochodów jest znikomy, a za tyle kasy to już lepiej było zrobić odcinek Frampol- Janów Lub. bo droga jest tam w fatalnym stanie, a przecież to krajówka DK74. Jestem ciekaw kto w tym kraju odpowiada za takie deb***ne pomysły i stratę takich pieniędzy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowałem te obwodnice i smiac mi sie chce bo kasa poszła w błoto Tyle betonu granitu a już nie wspomne o przjsciach dla zab pod droga wyłozonych granitem hehe smiech
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://kfd.pl/s/sylwester_2012_2013
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktoś miał dużą siłę przebicia żeby w takim małym natężeniu ruchu robić obwodnicę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończy sie powiat Janowski i kończy się droga dalej same wertepy a jak zrobili obwodnice Frampola to tyle będzie co droga od Kraśnika do Janowa niecałe dwa lata i koleiny aż nosi po drodze istna fuszerka kto sprawdza jakość przy odbiorze kto odpowie z własnej kieszeni za taki bubel [święte krowy powiny już być pozbawione stołków a nie marnować ogromne pieniądze mogę ich zatrudnić do psenia krów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
swietnie iż macie tą obwodnice. Jeżdzę tam co dwa dni z łodzi do zamościa. Lepiej tam niz przez lublin.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...