Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
bajki ksiądz Bruno opowiada. pomodlić można się bez księdza. a najważniejsza jest rozmowa, której nie ma
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w parafii na Porębie wizyty sa krótkie.Ksiądz obcina mieszkanie,odprawia,siada,coś notuje i czeka az dostanie koperte do której zagląda i szybko wychodzi.Trwa to do 5 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wierzę !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
z uwagi na to ze ksiezom i ludziom weszlo to w krew proponuje aby kazdy polozyl koperte na stole ale jej wziecia juz nie proponowal, wtedy zobaczymy czy przychodza sie pomodlic... ps moj ksiadz zawsze na kopercie pisze nr mieszkania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za darmochę to była zupa w stołówce za komuny. Jak chcecie mieć ładny kościół na osiedlu i fachową posługę kapłańską to proszę płacić. Jakoś nikt nie jęczy że jak idzie do Żabki po browar to pani w kasie łapę po piątaka wyciąga.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
He he nie po pieniadze swietny zart kur......wy tylko patrza gdzie jest koperta a malo tego zaglada ile sie dalo pisze nr mieszkania i juz zlodziej jeden wie czy w przyszlym roku warto sie fatygowac do tego mieszkania...A ja tego domokrazcy nie wpuszczam i juz jestem bogatszy o pare zloty:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Franciszkanin z Zamościa jest śmiesznie nijaki w swych poglądach.Księża z mojej parafii zawsze zapisują w swoich kajetach ,że dana rodzina dała ofiarę.Ja nie neguję dawania ofiar w czasie kolędowania,neguję głupawe poglądy franciszkanina z Zamościa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tomasz napisał:
Za darmochę to była zupa w stołówce za komuny. Jak chcecie mieć ładny kościół na osiedlu i fachową posługę kapłańską to proszę płacić. Jakoś nikt nie jęczy że jak idzie do Żabki po browar to pani w kasie łapę po piątaka wyciąga.
Hej "Tomasz", a kto Ci powiedzial ze chcemy jeszcze jeden ladny kosciol?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem tych komentarzy kojarzacych mi sie z czesto slyszanymi opowisciami o ksiezach w ogole. Do mnie nie przychodza, bo sobie nie zycze takich wizyt i nie musze wylewac swoich frustracji na formum publicznym. Mam wlasne zdanie na temat calego polskiego Kosciola i nie widze tam miejsca dla siebie, ani moich najblizszych. Zastanawiam sie nad fenomenem osob deklarujacych religijna przynaleznosc i jednoczesnie wylewanie przez nich wiader pomyj na owych "duszpasterzy".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głos oczywiście jak zawsze zabierają ci, którzy księdza do domu nie wpuszczają ;-D my przyjmujemy księdza od kilku lat, mieszkamy dużą grupą studentów w mieszkaniu na jednym z lubelskich osiedli. I nie o to chodzi, że ksiądz od studentów nie wymaga, bo są BIEDNI, bo studenci biedni nie są;] przynajmniej większość nie jest. Cenimy sobie rozmowy z księdzem, a on sam mówi, że ludzie się przyzwyczaili dawać, a ksiądz nie może jednemu odmówić, a drugiemu nie. Wiadomo, że ogrzewanie, oświetlenie, opłacenie kościelnego, organisty itd kosztuje, więc pieniądze kościołowi są potrzebne, ale księża nie naciskają podczas kolędy i nie ściemniajcie, żeby czymkolwiek uderzyć w kościół, bo to już nawet żałosne nie jest. To jakaś fobia ;-) Zdarzają się oczywiście wyjątki od reguły- zawsze się zdarzają, tylko czemu to o nich zawsze mówi się najgłośniej? Szkoda, że szczekają najgłośniej ci, którzy z kościołem i księżmi mają najmniej wspólnego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Nie rozumiem tych komentarzy kojarzacych mi sie z czesto slyszanymi opowisciami o ksiezach w ogole. Do mnie nie przychodza, bo sobie nie zycze takich wizyt i nie musze wylewac swoich frustracji na formum publicznym. Mam wlasne zdanie na temat calego polskiego Kosciola i nie widze tam miejsca dla siebie, ani moich najblizszych. Zastanawiam sie nad fenomenem osob deklarujacych religijna przynaleznosc i jednoczesnie wylewanie przez nich wiader pomyj na owych "duszpasterzy".
Cenie Cię za Twoją wypowiedź- szacunek. Od razu widać, że nie masz 15 lat i nie wylewasz swoich frustracji z powodu trądziku na forum ;-D niestety, dużo ludzi lubi szczekać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
emka napisał:
Hej "Tomasz", a kto Ci powiedzial ze chcemy jeszcze jeden ladny kosciol?
Ty może nie chcesz, ale dużo ludzi wymaga cudów. Do ślubu w brzydkim kościele???? no nie ma mowy;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
He he nie po pieniadze swietny zart kur......wy tylko patrza gdzie jest koperta a malo tego zaglada ile sie dalo pisze nr mieszkania i juz zlodziej jeden wie czy w przyszlym roku warto sie fatygowac do tego mieszkania...A ja tego domokrazcy nie wpuszczam i juz jestem bogatszy o pare zloty:)
to jak nie wpuszczasz to skąd wiesz? hahaha, wlasnie najglosniej szczekają te psy, które g**** wiedzą ale żeś głupi ;D buhahahahaha zal.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jon napisał:
bajki ksiądz Bruno opowiada. pomodlić można się bez księdza. a najważniejsza jest rozmowa, której nie ma
jeśli u ciebie w parafii nie ma, pójdz do proboszcza i poproś o zmianę księdza, gwarantuję ci zmianę. Ludzie nie rozmawiają z księdzem, bo NIE CHCĘ się otworzyć, a ksiądz naciskał nie będzie. U mnie zawsze częstuje się księdza gorącą herbatą, bo jest zima-zrozumiałe, czasem kawałek ciasta, czy obiad jak przychodzi wcześniej. Nigdy nie dajemy koperty bo nie mamy dużo kasy w domu, tylko tata pracuje na całą rodzinę. I ksiądz jest uprzejmy, zawsze porozmawia, zapyta jak w szkole...nie narzekamy na księdza. Kwestia chęci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może się założymy?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zważywszy,że dobra informacja ma też dużą wartość coś w tym jest...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Slawek W. napisał:
Nie rozumiem tych komentarzy kojarzacych mi sie z czesto slyszanymi opowisciami o ksiezach w ogole. Do mnie nie przychodza, bo sobie nie zycze takich wizyt i nie musze wylewac swoich frustracji na formum publicznym. Mam wlasne zdanie na temat calego polskiego Kosciola i nie widze tam miejsca dla siebie, ani moich najblizszych. Zastanawiam sie nad fenomenem osob deklarujacych religijna przynaleznosc i jednoczesnie wylewanie przez nich wiader pomyj na owych "duszpasterzy".
kanalie nigdy nie byly za wiara, patriotyzmem i ojczyzna katolicka. Nie przyjmuja do domu tylko komunisci zaprzedani Moskwie i Rosji. I ty jeszcze zabraniasz rodzinie kontaktu z przenajswietrzym Panem Bogiem? Ta tylko moze napisac bydlak, komunista i ostatni zabijaka co w Boga nie wierzy i zdradza ojczyzne swoja!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ziuk napisał:
kanalie nigdy nie byly za wiara, patriotyzmem i ojczyzna katolicka. Nie przyjmuja do domu tylko komunisci zaprzedani Moskwie i Rosji. I ty jeszcze zabraniasz rodzinie kontaktu z przenajswietrzym Panem Bogiem? Ta tylko moze napisac bydlak, komunista i ostatni zabijaka co w Boga nie wierzy i zdradza ojczyzne swoja!
To jakaś prowokacja zapewne... Brak mi słów na takich ludzi jak Ty Przeciez Polska to kraj świecki czlowieku! Nikt nie każe Ci wierzyć w Boga, lub w nic innego, to tylko Twoj swiadomy wybor wiec na jaką cholere oceniasz ludzi i wyzywasz od bydlaków? Wlasnie dajesz świadectwo tego, w jakie wartości wierzysz ... bo napewno zaprzeczsz sam sobie ;] Patriotą nie musi być katolik, patriotyzm to cos czego nie ujmuje żadna wiara, to trzeba miec w sercu...tyle
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Księża "po kolędzie" nie chodzą po pieniądze.Chodzą także pomolestować seksualnie zwłaszcza gdy w domu są nieletni. Chodzą by sprawdzić czy danego domu nie powinno się odzyskać jako rekompensatę poprzez Komisję Majątkową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
U mnie w parafii jak ksiądz chodził po kolędzie i ludzie dawali po 10 zł to powiedział żeby lepiej nie dawali.A tu taka wypowiedź: Księża "po kolędzie" nie chodzą po pieniądze. Na szczęście odszedł ten "bezinteresowny" ksiądz z "powołania".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...