Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupię meble na wymiar?

Utworzony przez Piotr, 6 kwietnia 2013 r. o 10:33
Witam Gdzie w Zamościu zrobię dobrze i tanio kuchnię na wymiar?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie drogo mebelki można kupić w ARLEN na Kiklińskiego (ch.mar-jo)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma GOOGLE wprowadziła swój nowy produkt Lokalizator Telefonu! Od dziś możesz namierzyć każdy telefon za pomocą najnowszej satelity! Przekonaj się sam. http://elokalizacja.com.pl/7ybe  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tu : http://plurl.pw/fajne_footy  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czerwono-czarno-białe
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zamawiałam meble do kuchni na wymiar online http://iform.com.pl :) szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu, długo szukałam mebli które dałyby radę dopasować się do mojej maleńkiej kuchni, aż się poddałam i wybrałam piękne szafki na wymiar w kolorze ciemnej oliwki :)    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zamawiałam meble do kuchni na wymiar online http://iform.com.pl :) szybko, sprawnie, bez wychodzenia z domu, długo szukałam mebli które dałyby radę dopasować się do mojej maleńkiej kuchni, aż się poddałam i wybrałam piękne szafki na wymiar w kolorze ciemnej oliwki :)
  też szukam kogoś kto zrobi mi meble na wymiar, dzięki za namiary:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma sprawy :) mam nadzieję, że również będziesz zadowlona i z mebli i z jakości usługi iform, daj potem znać :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
także polecam Arlen, nie tylko kuchnie, ale piekne mam szafy wnękowe :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajrzyj na kuchnie pl. Cały projekt mebli tworzysz przez internet i tam też Twój projekt jest wyceniany. Czas wykonania- tydzień. Jakość materiałów bardzo dobra. Spytaliśmy na mieście o wycenę mebli z takich samych materiałów, ale cena była znacznie wyższa. Oczywiście zdecydowaliśmy się na tę niższą ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja swoje meble zamawiałam w salonie MAX Kuchnie, więc może tam znajdziesz coś dla siebie? :) W moim przypadku były to meble kuchenne do bardzo małej kuchni, dlatego zależało mi na tym, aby były one w pełni funkcjonalne, a poza tym, aby zagospodarowana została każda wnęka czy kąt tego pomieszczenia - i to się udało :).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamówiłam meble kuchenne w firmie Polfront. Mają biuro na ulicy Młodzieżowej w Zamosciu. Jestem bardzo zadowolona. Pozdrawiam Alicja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Robię meble kuchenne i szafy wnękowe z wieloletnią gwarancją , porządnie i solidnie. Wystarczy zadzwonić i przyjadę z wzornikami tel.695471790 ;-) 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zamówiłem meble w firmie Polfront. Mają ładne fronty i są terminowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja też zamówiłem meble w firmie Polfront. Mają ładne fronty i są terminowi
Zastanawiam się nad zleceniem wykonania mebli przez tą firmę, mam jednak mieszane uczucia - krótko są na rynku i mało jest o nich opinii. Możesz napisać ile wyniosla Cię kuchnia średnio za mb? No i na jakich systemach robiłeś? Jakie fronty itd. dzięki za info.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawiam się nad zleceniem wykonania mebli przez tą firmę, mam jednak mieszane uczucia - krótko są na rynku i mało jest o nich opinii. Możesz napisać ile wyniosla Cię kuchnia średnio za mb? No i na jakich systemach robiłeś? Jakie fronty itd. dzięki za info.
Miałem do nich namiar od znajomych z Tomaszowa Lub. Zobaczyłem ich robotę i umówiłem się na pomiar. Cena była ok więc podpisaliśmy umowę. Jeżeli chodzi o systemy to mam zrobione meble na szufladach systemowych hettich i na zawiasach ze spowalniaczami. Fronty oczywiście lakierowane. Nie sugerowałbym się ceną za mb, każde meble są inne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie mało mają opinii ale podejście do klienta jest profesjonalne. Na pewno jeszcze skorzystam z ich usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja natomiast polecam sprawdzone i rzetelne źródło - strone abcremont.pl - meble kuchenne na wymiar i nie tylko. Skorzystałem z ich usług i bardzo sb chwale!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeżeli szukacie dobrych mebli kuchennych polecam Polfront z Zamościa. Mają konkurencyjne ceny i jakość wykonania jest wysoka. Pozdrawiam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja meble idę oglądać w salonie a potem ten sam model zamawiam przez internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...