Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gdzie kupię meble na wymiar?

Utworzony przez Piotr, 6 kwietnia 2013 r. o 10:33
mebleonedesign.pl. Niesamowicie oryginalne, niebanalne meble, zobacz. Mam od nich stół i ławę od kilku tygodni, a już je kocham. To są zdecydowanie nietuzinkowe meble do supernowoczesnych wnetrz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem w miarę na bieżąco z tematem bo sam kupowałem kilka regałów metalowych ostatnio do siebie do zakładu i wszystko kupiłem na stronie limesto.pl. Świetnie zaopatrzony sklep, sporo rzeczy mają od ręki dostępnych, więc wysyłka jest szybka.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam SD Projekt Michał Adamczuk - solidnie i w atrakcyjnej cenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze doradzają przy projektowaniu mebli projektanci z biura Kulenty. Wykonali mi całą kuchnię od a do z, razem z pomocą w doborze sprzętu AGD. Fajnie, że można było całe umeblowanie wziąć na raty, nie było z tym problemu. Firma jest w Gąsiorach, mają też swój salon w Majdanie i stronkę: kulenty.pl.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mogę polecić firmę Limesto. Mają rzeczywiście rozbudowaną dystrybucję, mebli jest bardzo dużo w ofercie. Całość można sobie podejrzeć na stronie sklepu online – limesto.pl. Wszystko porządnie opisane, są zdjęcia, jest też dobrze prowadzony dział obsługi, wystarczy zadzwonić i można każde info o konkretnej szafce przemysłowej czy meblach do socjalu zdobyć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje szafki kuchenne nie są robione na wymiar, a pasują mi idealnie, w Fashion Meble kupiłam piękny zestaw, który niczym się nie rózni od takich robionych pod wymiar, no chyba jedynie ceną. Przecież teraz mozna dowolnie zestawiać takie szafki i zawsze da się je ustawić tak, aby nam to odpowiadało. Naprawdę nie widzę potrzeby przepłacania, skoro tak dobrze zrobione meble mozna kupić sporo taniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możesz sprawdzic w ArtCore, oni sa z Warszawy, ale online mozesz sprawdzić ich różne realizacje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja zamawiałem meble z firmy z lublina stolar-spec ******stolar-spec.pl/.  meble sa takie jak sobie wymarzyła moja żona, naprawde polecam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zamawialem w vestigo meble w Zamościu. Nie polecam, drogo, fronty polakierowane nie dokladnie montaż pozostawia wiele do zyczenia. Po miesiącu od zamontowania nadal czekam na brakujacy front.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Polecam taką firmę jak Meblomex. Mają duże możliwości jeśli chodzi o wydajność, profesjonalny park maszynowy, także można liczyć na to, że nawet przy większym zleceniu poradzą sobie w miarę szybko. U mnie tak było, że kupowaliśmy umeblowanie do większej części call center i udało się sprawnie całą transakcję sfinalizować. Poza produkcją realizują też transport i montaż, więc wszystko można było załatwić w jednym miejscu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można poszukać na mebel-partner.pl. Mi się poszczęściło tutaj ze stołem do jadalni. Nigdzie indziej nie byłem w stanie znaleźć czegoś o podobnym kształcie. Tutaj było z czego wybierać i udało się idealny rozmiar dobrać, fajnie się wpasował ten model w cały wystrój i ułożenie innych mebli. Mocny blat, solidne nóżki, mam nadzieję że stół mi trochę posłuży.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra firma jest w Świętochłowicach, nazywają się Adolux. Znam ich z czasów jak jeszcze do podstawówki biegałem, bo rodzice u nich meble do kuchni zamawiali. Na stronie adolux-meble.pl jest cała oferta i namiar. Jeśli ktoś kojarzy Świętochłowice to swój salon mają na ul. Śląskiej. Miła obsługa, duża wiedza, uczciwe doradztwo. Ja niedawno u nich szafę wnękową zamawiałem i domierzyli wszystko bezbłędnie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
meble kuchenne jaka firme lub stolarza polecacie??? zamosc i okolice
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
polecam meble białoń ! posiadają meble różnego rodzaju , wysokiej jakości. dużym plusem , który oferuje ta firma są meble na wymiar. kadra pracownicza posiada doświadczenie. w ostatnim czasie zaopatrzyłam się w kolejne meble tej firmy i jestem znowu bardzo zadowolona. ******meble-bialon.pl/nasza-oferta/meble-kuchenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
******meblezamosc.eu/meble-kuchenne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dotychczas decydowałam się na gotowe zestawy mebli, ale znajomy bardzo namawiał mnie na meble na wymiar i powiem szczerze, że nie żałuje. moje meble na wymiar również wybrałam z polecenia, zależało mi przede wszytkim na dobrej jakości wykonania z dobrych materiałów. od siebie polecam firmę kompleksowo na swojej stronie mają nawet przykłądy realizacji:) ***kompleksowo.pl/#kuchnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mega jestem zadowolona z kuchni którą zrobili nam do domu w Janas meble (na stronie meblejanas.eu jest o nich pełne info). Taki nowoczesny minimalistyczny skandynawski design, wszystko dobrze domierzone porządnie zamontowane, warto u nich zamówić!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znajomy już raz kupil gotowe, to mogł ich potem zmieścić między ściany :D  Jak dla mnie meble na wymiar to jedyna słuszna decyzja. Ostatnio oglądałem meble u znajomych, wykonała ich firma Kamela Studio. Jestem przed remonetm kuchni i zdecydowałem się na ich usługi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli chodzi o lublin to polecam  kamala studio: ***s://***kamela-studio.pl/ - robili nam meble do kuchni i przepokoju na wymiar. wszystko na czas, zero opóźnień. meble w dobrej cenie, wytrzymałe nie z jakiejś tam wióry
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sporo świetnych opcji znaleźć będzie można między innymi na ***luviomeble.pl/. Specjalizują się właśnie w nowoczesnych projektach więc jak takich będziecie szukać to tam na pewno coś interesującego będzie można sobie wybrać.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...