Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Giełda w Mokrem: Donieśli na sprzedawców, będzie kontrola

Utworzony przez zibi 123, 27 marca 2015 r. o 14:49 Powrót do artykułu
czego nie piszecie ze chodzi o bulgarow handluiacych lewym  towarem  Ale znajac zycie wpadnie skarbowka ukarze polakow a ich nie ruszy  Tak samo jak w stalowej woli Dokad polski urzednik utrzymywany z naszych podatkow bedzie dzialal na nasza szkode
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dokładnie ciekawe kogo ukarzą ? haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie warto być uczciwym ,masz kasę fiskalnąkontrola za kontrolą .nie masz olewasz ich ,i oni ciebie.ciekawe jak długo  tak będzie.przecież łatwiej dać mandat za nienabity paragon,niż ruszyć towarzystwo z 1600zł obrotu miesięcznie ,zaznaczam obrotu.,to jest żenujące panie szczurek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pan Olborski mówi to mówi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nareszcie po tylu latach ktos sie za to wzial!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To prawda U.S. jest czesto na giełdzie ale czesto kontrolują polaków a ci zazyczaj majawszystko ok. Dlaczego bułgarzy nie maja kas fiskalnych?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przykre jest to, że w Polsce zamiast tworzyć warunki do rozwoju , np poprzez stworzenie miejsca na targowisko w obrębie Zamościa, to nasyła się kontrole i próbuje się zakazać handlu tam, gdzie już ktoś takie warunki stworzył. A poza tym , jak Zamojski Urząd miasta może kontrolować coś , co nie jest na jego terenie ??? jakaś komedia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo przykre jest to, że w Polsce zamiast tworzyć warunki do rozwoju , np poprzez stworzenie miejsca na targowisko w obrębie Zamościa, to nasyła się kontrole i próbuje się zakazać handlu tam, gdzie już ktoś takie warunki stworzył. A poza tym , jak Zamojski Urząd miasta może kontrolować coś , co nie jest na jego terenie ??? jakaś komedia. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w końcu...powinni dawno ten syf zlikwidować, kupa oszustów, szajsowny towar nic ciekawego, o rachunku zapomnij, zero kożyści dla zamościa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja jednak wolę kupić 3 pary skarpet bez podatku niż jedną w galeri z VAT. Dlaczego wszędzie władza pcha swoje łapy?(trag to targ).    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak zamknął giełdę połowa Polaków co handluje na gieldzie wyjedzie za granicę :-D JA też
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze, kontrolujcie tych brudasów, złodziei, gielda to najgorszy syf jaki można zobaczyć w regionie, serdecznie wspolczuje ludziom co tam mieszkają, najwyzszy czas wziąć się za nielegalny handel, z reszta madry człowiek nie pojdzie tam kupować smierdzacych szmat od brudasów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja handluje na mokrym i handluje legalnie :-) odprowadzam podatki od sprzedanego towaru ja sprzedaje a pracownik pisze rachunki tzn jak kto chce . ale oczywiscie mam czarno na bialym wszystko i moga mnie pocalowac w trabke. A te czarnuchy jak to czarnuchy ja od nich za darmo bym nie chcial nic......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie czy 1 maja bedzie otwarta giełda w zamościu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Też chciałabym wiedzieć czy 1 maja czynna giełda? ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hallo jest tu ktos???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Własnie bedzie giełda 1 maja ?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na szybką odpowiedz bedzie giełda 1 maja czy nie ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czekam na szybką odpowiedz bedzie 1 maja giełda czy nie ?!?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...