Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gola, Gola, Alleluja!

Utworzony przez kibol, 17 kwietnia 2009 r. o 21:58 Powrót do artykułu
Ciekawy jestem czy na boisku w czasie gry w piłkę,księża przeklinają (używają wulgarnych słów). No było ta.Jasio sobie szedł do wiejskiej szkoły powolnym krokiem.Przechodząc obok plebanii,zobaczył jak ksiądz sam naprawia płot,przybijając sztachety.Jaś się zatrzymał i przygląda się z zaciekawieniem.Zauważył to ksiądz i rzekł do Jasia:Na pewno chcesz być stolarzem albo księdzem.A Jaś na to: Ani księdzem,ani stolarze.Jestem tylko ciekaw jakie słowo wypowie ksiądz gdy się rąbnie młotkiem w palec
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIECH BIEGAJĄ ZA PIŁKĄ, A NIE ZA KOBIETAMI (...) MNIEJ BYŁOBY GRZECHU, (...) ODSZKODOWANIA , W AUSTRALII TAKŻE ,,,W POLSCE NIE DO POMYSŚENIA...JAK ZDROWY CHŁOP W MŁODYM WIEKU SIĘ (...)!!!!!!!
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2009 r. o 13:49
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
GENIALNA WYPOWIEDŹ! KTO CIĘ SPŁODZIŁ? CZY POCHODZISZ Z GWAŁTU Z PSEM? KROWĄ? CZY INNYM ZWIERZĘCIEM!!!! TWOJA MATKA BYŁA KOBIETĄ? CHYBA NIE!!! BO JAK BY BYŁA TO TAKIEGO deb***A BY NIE URODZIŁA!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ADM napisał:
GENIALNA WYPOWIEDŹ! KTO CIĘ SPŁODZIŁ? CZY POCHODZISZ Z GWAŁTU Z PSEM? KROWĄ? CZY INNYM ZWIERZĘCIEM!!!! TWOJA MATKA BYŁA KOBIETĄ? CHYBA NIE!!! BO JAK BY BYŁA TO TAKIEGO deb***A BY NIE URODZIŁA!!!!!
SŁUCHAJ (...) KATOLICKI CHYBA (...) TO ZRÓB SOBIE BADANIA I NA CHORY ŁEB I (...) A MATKI MI NIE TYKAJ (...)
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2009 r. o 13:48
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
(...) IDŻ DO KOMUCHÓW I (...)
Ostatnio edytowany 19 kwietnia 2009 r. o 13:50
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...