Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Gospodynie z Bełżca tworzą coraz wieksze palmy wielkanocne

Utworzony przez Ali Asra, 15 marca 2010 r. o 21:51 Powrót do artykułu
I pamiętajcie baby:Panu są miłe tylko to o długości co najmniej 28 metrów. He he he...że też na wsi nic do roboty innego nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie to taką wielką palmę trzymać?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ali Asra napisał:
I pamiętajcie baby:Panu są miłe tylko to o długości co najmniej 28 metrów. He he he...że też na wsi nic do roboty innego nie ma.
Wiesz, STYX, nie wiedziałem, że masz takie śmierdzące nazwisko. To he, he, he...cię zdradziło. Zmień na ho ho cho...ry.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nitko napisał:
Wiesz, STYX, nie wiedziałem, że masz takie śmierdzące nazwisko. To he, he, he...cię zdradziło. Zmień na ho ho cho...ry.
Nitko, nitko..skocz po piwko.he he he...Ale już gdy ukręcisz sobie palemkę.I pamietaj ! 25 metrochów ! Do dziela !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
STYX napisał:
Nitko, nitko..skocz po piwko.he he he...Ale już gdy ukręcisz sobie palemkę.I pamietaj ! 25 metrochów ! Do dziela !
Wiesz co? Ale mimo wszystko myślę, że jesteś gościu z poczuciem humoru, chociaż czasem wulgaryzmy biorą nad tobą górę i tracisz cały urok.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wg.mnie to bardzo ładny obyczaj z tą BIG-palmą :-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...