Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Tak to jest gdy zamiast się uczyć to organizuje się pielgrzymki do sanktuariów (modna Częstochowa) A później wielki ejwach,bo nie zdążono z przerobieniem materiału szkolnego,wypadki autokarów.... A jeśli chodzi o to rodo wGrębopwie,to faktycznie nie jest ono "szczęśliwym" dziełem drogowców,ale kto kierowcy dał uprawnienia skoro nie potrafi pokonać ronda na wsi (Grębów to przecież wieś)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sama brałam udział w takiej pielgrzymce. Super sprawa! Taka pielgrzymka daje nadzieję na lepsze jutro, jest tam wyjątkowa atmosfera... Denerwuje mnie to, że teraz w Polsce pokazywanie swojej wiary jest odbierane jako coś złego, a katolicy są kojarzeni z pewnym radiem i ugrupowaniem politycznym. Sama jestem katolikiem, wierzącym, praktykującym i normalną tolerancyjną osobą, która nie utożsamia się z tzw. ludźmi "wielkiej wiary".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
katarzyna napisał:
Sama brałam udział w takiej pielgrzymce. Super sprawa! Taka pielgrzymka daje nadzieję na lepsze jutro, jest tam wyjątkowa atmosfera... Denerwuje mnie to, że teraz w Polsce pokazywanie swojej wiary jest odbierane jako coś złego, a katolicy są kojarzeni z pewnym radiem i ugrupowaniem politycznym. Sama jestem katolikiem, wierzącym, praktykującym i normalną tolerancyjną osobą, która nie utożsamia się z tzw. ludźmi "wielkiej wiary".
Wyjątkowa atmosfera? Chyba w pobliskim parku gdy się pije piwko albo winko z dala od nauczycieli, heh. A z tą nadzieją na lepsze jutro to bym nie przesadzał. Masz łeb i ch.uj to kombinuj a nie na bozie się zdajesz! A swoją drogą gdzie był Pan Wielki Bóg, że nie uchronił przed wypadkiem tego rozmodlonego towarzystwa? Przecież w autokarze był pewno też jego zastępca w sukience..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jak w końcu, z II LO czy z III LO - zastanówcie się
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niezły debli z tego kierowcy. Mgła, mokro i ślisko, szarówka a on zapieprza. Rondo przegapił? Samochód przed sobą pewnie by staranował i zabił niewinnych ludzi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo!!! Jaka piszecie o czymś to troszkę profesjonalizmu!!! Raz piszecie,że II Liceum raz III!!! To, które właściwie? Kto Wam płaci pensje? I za co? Żenada!!! Ale jaka gazeta taka i fachowość!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ad napisał:
Szanowna Redakcjo!!! Jaka piszecie o czymś to troszkę profesjonalizmu!!! Raz piszecie,że II Liceum raz III!!! To, które właściwie? Kto Wam płaci pensje? I za co? Żenada!!! Ale jaka gazeta taka i fachowość!!!
a gdzie tam jest cos o 2 liceum?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bo redakcja zmienia bez podawania dat aktualizacji ale szkoda ze wszyscy nie zginęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za moich licealnych czasów jeżdziliśmy w klasach maturalnych do Poronina do muzeum Lenina.Dzisiaj młodzież jeżdzi do Częstochowy.Jutro młodzież będzie jezdzić do Brukseli.Czasy się zmieniają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to jest nowe rondo, na nowo wybudowanej (niedawno oddanej do użytku) obwodnicy Grębowa.. kierowca pewnie nie znał tej nowej trasy, i "nie spodziewał" się żadnego ograniczenia na nowym, szerokim asfalcie.. aczkolwiek szybka jazda w warunkach gdy jest gęsta mgła - jest głupotą..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
transaway i wszystko w teamcie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tak, to III LO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mat napisał:
to jest nowe rondo, na nowo wybudowanej (niedawno oddanej do użytku) obwodnicy Grębowa.. kierowca pewnie nie znał tej nowej trasy, i "nie spodziewał" się żadnego ograniczenia na nowym, szerokim asfalcie.. aczkolwiek szybka jazda w warunkach gdy jest gęsta mgła - jest głupotą..
To po pierwsze. A po drugie, głupotą jest budowanie tego typu rond. Na normalnym, płaskim rondzie, skutkiem zagapienia kierowcy byłoby zapewne uszkodzenie zawieszenia, a nie wywrotka autokaru.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jesli nie jutro, to pojutrze znowu będą jeżdzic do Lenina w Poroninie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo redakcja zmienia bez podawania dat aktualizacji ale szkoda ze wszyscy nie zginęli
szkoda, że nie zginęli? No aż mi szkoda ludzi, którzy piszą takie głupoty! paredziesiąt młodych dziewczyn, dwójka wychowawców...Życzę by Twoi przyjaciele/rodzina wybrali się na wycieczkę, by zginęli, ciekawe czy wtedy byś się cieszył...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nikt o zdrowych zmysłach nie naraża ludzi na niebezpieczeństwo jadąc z tak dużą predkością podczas mgły, gdy w dodadku nie zna trasy i kieruje sie wylącznie nawigacją. Tak to już w Polsce jest, zezwolenia dostają osoby nieodpowiedzialne i bez wyobraźni, często bez predyspozycji do takiej funkcji. Dzięki Bogu nie skończyło się tragicznie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wreszcie Bóg ukarał tą firmę za nadmierną prędkość. Z pewnością to nie mgła była przyczyną tego wypadku lecz nadmierna prędkość. Sam przekonałem się na własnej skórze jak się podróżuje z firmą której nazwa widnieje na szybie autobusu. Otóż firma świadczy usługi przewozowe na trasie Hrubieszów-Warszawa, powiem tak kierowcy nie patrzą na znaki a tym bardziej na prędkość maja tzw"ciężką nogę" , wyprzedzają na podwójnej ciągłej, nawet na wysepkach . Podsumuję to tak traktują pasażerów jak powietrze jak worki z ziemniakami które trzeba przewieźć . Nie liczą się z bezpieczeństwem na drodze. Jadą byle do przodu, kiedyś w końcu skończy się tak jazda raz na zawsze.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
skończcie opowiadać bzdury!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
bo redakcja zmienia bez podawania dat aktualizacji ale szkoda ze wszyscy nie zginęli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
popatrzcie na mnóstwo tych idiotycznych wysepek usytuowanych tak,że TIR-y nie mogą się zmieścic.nie dziwię się,że są wypadki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...