Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hostynne: Śmierć na drzewie (zdjęcia)

Utworzony przez Obywalel Polski C, 11 czerwca 2008 r. o 17:04 Powrót do artykułu
NIE PISOWNIA MA ZNACZENIE, ALE TRESC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
nie wiem na ile ich znalas, ale w kazdej rodzinie sa klotnie i nie uwierze ze sa idealne pary. Uwazam ze jestes nie sprawiedliwa osadzajac jego zone,pozatym jesli nawet tak bylo napewno nie byly to slowa plynace z serca tylko takie gadanie w nerwach mi tez to sie zdaza ale to nie znaczy ze jestem nienormalna czy zycze komus zle. Zeby osadzac trzeba zyc na codzien i byc swiatkiem tego co sie dzieje pomiedzy dwojgiem ludzi...
wiem ze w kazdej rodzinie sa klotnie, w mojej tez ale skoro chciala/ chcialas (tak dziwnie napisalas ze nie wiem czy to pisze ona czy ktos z jej znajomych) rozwodu to trzeba bylo mu dac spokuj a nie dalej go gnebic, trzeba sie bylo zastanowic nad tym i uzyc rozumu. albo tak albo tak, zyczyc komus smierci to najgorsza rzecz jaka moze byc i trzeba byc na prawde nie normalnym zeby bliskiej osobie ojcu wspolnego dziecka mowic takie rzeczy. tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie przesadzacie. Wszyscy wiedza co było przyczyna tej tragedii. A jak nie chcecie wiedzieć to i tak wam powiem. Prędkość i brawura. Nie jest to wina jego żony, bo jej tam nie było. Główną i jedyna przyczyną tego wypadku była jest i będzie brawura. Widzieliście zdjęcia. Przy małej prędkości auto nie ulega takim zniszczeniom. Prędkość? dużo ponad 100km/h Może zasłużył na taką śmierć, może nie zasłużył. Nie nam to oceniać. Widocznie przyszła jego chwila, chociaż w tym wieku nie można mówić o czyjejkolwiek chwili Jedno jest pewne. Teraz prowadzi rydwan w niebiosach. I tak niech ten temat zostanie zakończony. Nie ma sensu go roztrząsać. To życia mu nie zwróci.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vanquish napisał:
wiem ze w kazdej rodzinie sa klotnie, w mojej tez ale skoro chciala/ chcialas (tak dziwnie napisalas ze nie wiem czy to pisze ona czy ktos z jej znajomych) rozwodu to trzeba bylo mu dac spokuj a nie dalej go gnebic, trzeba sie bylo zastanowic nad tym i uzyc rozumu. albo tak albo tak, zyczyc komus smierci to najgorsza rzecz jaka moze byc i trzeba byc na prawde nie normalnym zeby bliskiej osobie ojcu wspolnego dziecka mowic takie rzeczy. tyle w tym temacie.
nie to nie ja bylam jego zona, jestem znajoma,ale staram sie zrozumiec ta dziewczyne na ktora teraz wszystko spada bo byc moze powiedziala cos czego nie powinna mowic (o ile wogole cos takiego powiedziala) a w nerwach czlowiek potrafi wiele powiedziec i to juz wiem z wlasnego doswiadczenia. Ja nie uczestniczylam w ich zyciu prywatnym ale znajac jego zone nie sadze by mogla cos takiego powiedziec..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Vanquish napisał:
wiem ze w kazdej rodzinie sa klotnie, w mojej tez ale skoro chciala/ chcialas (tak dziwnie napisalas ze nie wiem czy to pisze ona czy ktos z jej znajomych) rozwodu to trzeba bylo mu dac spokuj a nie dalej go gnebic, trzeba sie bylo zastanowic nad tym i uzyc rozumu. albo tak albo tak, zyczyc komus smierci to najgorsza rzecz jaka moze byc i trzeba byc na prawde nie normalnym zeby bliskiej osobie ojcu wspolnego dziecka mowic takie rzeczy. tyle w tym temacie.
przeczytalam jeszcze raz te komentarze i chyba ty dziwnie przeczytales bo to jest tylko moja odpowiedz na czyjs komentarz a ty polonczyles(las) w jedno i tak to wyszlo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
znajoma napisał:
nie to nie ja bylam jego zona, jestem znajoma,ale staram sie zrozumiec ta dziewczyne na ktora teraz wszystko spada bo byc moze powiedziala cos czego nie powinna mowic (o ile wogole cos takiego powiedziala) a w nerwach czlowiek potrafi wiele powiedziec i to juz wiem z wlasnego doswiadczenia. Ja nie uczestniczylam w ich zyciu prywatnym ale znajac jego zone nie sadze by mogla cos takiego powiedziec..
no to wychodzi ze za malo ja znasz, albo za malo wiesz co sie dzialo miedzy nimi, nie bede juz tego komentowac, temat zamkniety
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Oj' date='17.06.2008, 21:03' post='31790'] Ludzie przesadzacie. Wszyscy wiedza co było przyczyna tej tragedii. A jak nie chcecie wiedzieć to i tak wam powiem. Prędkość i brawura. Nie jest to wina jego żony, bo jej tam nie było. Główną i jedyna przyczyną tego wypadku była jest i będzie brawura. Widzieliście zdjęcia. Przy małej prędkości auto nie ulega takim zniszczeniom. Prędkość? dużo ponad 100km/h Może zasłużył na taką śmierć, może nie zasłużył. Nie nam to oceniać. Widocznie przyszła jego chwila, chociaż w tym wieku nie można mówić o czyjejkolwiek chwili Jedno jest pewne. Teraz prowadzi rydwan w niebiosach. I tak niech ten temat zostanie zakończony. Nie ma sensu go roztrząsać. To życia mu nie zwr.. [quote] Jeden z niewielu normalnych komentarzy i faktycznie nie ma sensu roztrzasac tego co sie stalo. (Chce tylko dodac ze osoba, ktora tu na forum tak bardzo atakuje jego zone jest w bledzie, bo ona nie ma nic wspolnego ze smiercia,wiec po co wyciagac ich zycie prywaatne????)nie musisz odpisywac tylko sie zastanow..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
niech ktoś poda przyczynę kłótni do sądu byla zona meza ojca kamila chciala jego smierci? no to ma i tyle w temacie co za patologia rodzinna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie dajcie juz spokoj. stalo sie no trudno nikt by tego nie chcial ale te klotnie juz mu zycia nie wroca, z tego co wy tu wypisujecie to dochodze do wniosku ze jest mu tam o wiele lepiej niz tutaj. najlepsza rzecza jaka zrobicie bedzie modlitwa, zamiast klocic sie tutaj zmowice pacierz w jego intencji to mu najbardzie potrzebne teraz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kamil poszedł do piekła, bo zasłużył sobie na śmierć !!! Trochę logiki !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Kamil poszedł do piekła, bo zasłużył sobie na śmierć !!! Trochę logiki !!!
A kim "Ty" jestes i z kad wiesz gdzie jest i czy sobie zasluzyl na smierc? Ta dyskusja jest beznadziejna, a ja sie dalam w nia wciagnac... jeden gotowy drugiemu trumne kupic choc nawet go nie zna, ktos oskarza jego zone za jego smierc (ktorej nie bylo na miejscu wypadku), jeszcze inny pisze ze on jest w piekle(..?).mam wrazenie ze spotkalam grupe plotkar ze wsi,ktorzy komentuja jakies wydarzenie i mysle ze malo kogo to obchodzi ze jego juz nie ma, w poprzednim komentarzu ktos napisal ze trzeba sie modlic,racja najwazniejsza jest dla niego modlitwa i tylko modlitwa dlatego tez na tym zakoncze moje komentarze. Pozdrawiam wszystkich i prosze o modlitwe za niego..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czlowieku co ty piszesz!!!!!!!!juz nie mozna tego czytac ty sam masz widze zla dusze skoro wygadujesz takie rzeczy!!!!!!nie wypowiadaj sie juz wiecej zachowaj to dla siebie przemilcz.albo poprostu masz zal do tego czlowieka i tak piszesz bo nawet obca madra osoba by tak nie napisala.nikt nie zasluguje na taka smierc!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zastanawia mnie kim ty k...wa jestes?i dlaczego piszesz ze poszedl do piekla???zdajesz sobie z tego sprawe?a moze jak to pisales byles pijany albo pod wplywem czegos???moim zdaniem nikt nie powinien tak umierac,a co do piekla...jestes zalosny jakie trzeba miec grzechy zeby isc do piekla???wiesz idioto???i co to za temat?dlaczego nagle piszecie o jego zonie???co ona ma z tym wspolnego?nie wiem jaka jest ale to nie jest jej wina...zakonczcie juz ta debate oki?kamil nie zyje dajcie mu spokoj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam. Kamil jechał zbyt szybko i stracił panowanie nad pojazdem po co tak się spieszył? Pytam po co? Gdyby jechał trochę wolniej żyłby dalej ale cóż wybrał swoje i zasłużył sobie na śmierć - tak to wygląda. Kropka. Amen. PS. Dzisiaj w telewizji mówili, że są lub będą wysokie mandaty bez punktów od 700 do 1000zł więc uważajcie i jeźdźcie wolniej !!! A jeśli ktoś lubi szybką jazdę to nie w Polsce !!! Nara.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale jak wy mozecie mowic ze on sobie zasluzyl pisze do tych co tak sadza...a jakby to byl wasz ojciec albo matka albo dziewczyna...? zastanowcie sie zanim cos napiszecie a poza tym co by pomyslala jego matka czytajac to?!! nie macie serca w obliczu takiej tragedii osadzac kogos to byl wypadek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to był wypadek z udziałem pirata drogowego, przecież tacy nas straszą :[ a my musimy bacznie przewidywać takich deb***i, wczoraj przed 22 w Wólce Łabuńskiej był wypadek, w którym zginął 20-latek - kolejny pirat chyba nie wszystkim dociera, że duża prędkość zabija i jazda bez pasów bezpieczeństwa no strach pomyśleć co by się stało gdyby był wypadek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIE jesteście ludzmi nie macie uczuć to jest chore po ile wy macie lat?????!!!!! a ty psie zamilcz bo huja wiesz o Kamilu i jego jezdzie !!! a jej nie podaruje bo to jest suk..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
EJ nie z takimi tekstami na śMIERć ... TO ty ZASłUGUJESZ... a nie on!!!!!!!!! NIE nawidze takich ludzi jak ty jestes psem i nim zostaniesz.Ciekawe kiedy ty sie zabijesz ... ej song25 nie pisz z tym smieciem na hu.j Ci gowno !! niech sie pierdo.li smiec .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TKW M.P napisał:
NIE jesteście ludzmi nie macie uczuć to jest chore po ile wy macie lat?????!!!!! a ty psie zamilcz bo huja wiesz o Kamilu i jego jezdzie !!! a jej nie podaruje bo to jest suk..
dlaczego chore ?jestesmy tylko ludzmi ktorzy komentuja wypadek bo chyba te zdjecia sa wlasnie po to? A kazdy ma prawo do swojego zdania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta dyskusja nie ma sensu. W środę był kolejny wypadek. Tym razem w Wólce Łabuńskiej. Sytuacja niemal identyczna. Różnica? inny samochód i drzewo nie to samo. Przyczyna i skutki są te same. Brawura + głupota = śmierć. A wy dzieci neostrady jak skończyliście szkołę (wakacje) nie oznacza wcale że możecie używać wulgarnych słów. I używajcie Mozilli. Będzie błędy podkreślać. Ludzie giną i będą ginąć do czasu aż przestaną szpanować. Kupią rodzice samochód (co dużo ukrywać badziew) a młody zamiast uczyć się jazdy powolnej i bezpiecznej jeździ jak szalony. Nawet Pogotowie ratunkowe nie jeździ na akcje z taka prędkością. Więc pytam się: Gdzie wam się tak śpieszy? na tamten świat? A proszę bardzo. Jest sposób. Nazywa się prędkość i brak wyobraźni. Ale pomyślcie o swoich bliskich. Czy oni zasłużyli na to. Co się dzieje z rodzicami, z żoną, z dziećmi. Zostawiam to wam do przemyślenia. Ja zawsze przed przyśpieszeniem , wyprzedzeniam zastanawiam się czy warto...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...