Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Brutalne zabójstwo na cmentarzu, zatrzymano 20-latków

Utworzony przez qwerty, 6 października 2010 r. o 09:21 Powrót do artykułu
efekt bezstresowego wychowania, chłopaki bezstresowo się zabawili i teraz zapewne bezstresowo czekają na rozwój sytuacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiem ze nikt w momencie popełniania przestępstwa nie mysli o tym ze go złapią to jednak brakuje kary śmierci. byłoby to choć w czesci odkupieniem winy przez bandytów. jestem katolikiem ... ale chwasty wyrywać trzeba
Ostatnio edytowany 6 października 2010 r. o 09:32
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
problem polega na tym, że kulka w łeb jest traktowana jako kara, a nie jako zwyczajna eliminacja śmiecia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Efektem "bezstresowego wychowania" jest qwerty, poniewaz nie wiedzac czym jest bezstresowe wychowanie pisze bez sensu, nie bojac sie, ze ktos przyjdzie i da mu pasem na gola d***.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf napisał:
Efektem "bezstresowego wychowania" jest qwerty, poniewaz nie wiedzac czym jest bezstresowe wychowanie pisze bez sensu, nie bojac sie, ze ktos przyjdzie i da mu pasem na gola d***.
pozwól ze przytoczę ci definicję jaką można znaleźć w Wikipedii: Bezstresowe wychowanie ? potoczna i pejoratywna nazwa zbioru różnych praktyk wychowawczych, takich jak: unikanie odmawiania prośbom dzieci, akceptacja wszystkich poczynań dzieci i nieingerowanie w socjalizację. sam jesteś pokoleniem dzieci neo - więc jeśli nie rozumiesz problemu to stań z boku i się przyglądaj - i jak jesteś chodź trochę inteligentny, to powinieneś wyciągnąć jakieś sensowne wnioski, a póki co - to bierz tornister i pomykaj do szkoły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
asdf Zamiast obrażać się na wzajem i spierać na temat bezstresowego wychowania, lepiej uczcij tą tragedię minutą ciszy. To nie czas i nie miejsce na dogryzanie sobie. Znałam ofiarę bardzo dobrze, nie sposób uwierzyć w to co Go spotkało. Mam nadzieję, że ci BANDYCI zgniją za kratami!!! Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... [*]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Popieram powyższe wpisy, smarkaczom OK pasem po du***, ale do zwyrodnialców należy stosować metodę ogrodniczą, czyli plewienie. I nie rozumiem, żadnych kretyńskich tłumaczeń, że nieuchronność kary wystarczy, tak najlepiej pogrozić paluszkiem i pogłaskać po główce!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie bezstresowe wychowanie tylko brak wychowania, nie mylcie jednego z drugim. Byłem wychowywany bezstresowo, ale nikomu nie zamierzam robić krzywdy. Poza tym, druga sprawa, to predyspozycje - geny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdzie byli rodzice?? no pytam sie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzice byli na zjeździe RPP. Bo teraz liczy się tylko aborcja, in vitro, antyklerykalizm a nie brak wychowania, brak perspektyw i brak funduszy na życie. Takie mamy problemy na codzień. Aborcja zamiast chleba i wszyscy będą szczęśliwi....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
taka krzywda zadana bliskim-- to sie w glowie nie mieści--ja osobiście znalem tego wspanialego muzyka i czlowieka bedzie nam ciebie brakowalo piotrus -- bedziemy cie zawsze pamietac jako wspanialego czlowieka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brak pracy , beznadzieja , rodzą wszelkiego rodzaju patologie , getta barakowe to już kolejne pokolenie które wychowuje się w nienormalnych warunkach , Hrubieszów wyludnia się , umiera , kolejne markety nie rozwiazuja problemu bezrobocia , nie pojawiają się rozwiązania czy też próby rozwiązania tego problemu , miasto wegetuje od wyborów do wyborów żyjac czas jakis obietnicami ale mimo wszystko trzeba być optymistą i wierzyć że w końcu mieszkańcy Hrubieszowa zaczną z pożytkiem wykorzystywać to prote narzedzie jakim jest mózg i być może zjawi się ktoś kto nie tylko będzie chciał ale także potrafi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ktoś z hrubieszowa mógłby napisać więcej szczegółów ? Co to za ludzie , o co tam chodziło?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ŚCIANA WSCHODNIA SIĘ BAWI ..A TO SPALĄ KOGOŚ A TO PODERŻNĄ GARDŁO .TO PEWNIE W RAMACH SPOTKANIA KULTUR,UKRAIŃSKIEJ I...... ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='koleżanka' date='06 październik 2010 - 10:29 ' timestamp='1286353745' post='357434'] asdf Zamiast obrażać się na wzajem i spierać na temat bezstresowego wychowania, lepiej uczcij tą tragedię minutą ciszy. To nie czas i nie miejsce na dogryzanie sobie. Znałam ofiarę bardzo dobrze, nie sposób uwierzyć w to co Go spotkało. Mam nadzieję, że ci BANDYCI zgniją za kratami!!! Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... [*] [/q Stsując się do twojej wskazówki ,to za niedługo na tym padole pozostaną ;cisi ,którzy czczą minutą ciszy,martwi i mordercy. Nie znalazłaś miejsca dla normalnych ludzi dla których prawo znaczy prawo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
koleżanka napisał:
asdf Zamiast obrażać się na wzajem i spierać na temat bezstresowego wychowania, lepiej uczcij tą tragedię minutą ciszy. To nie czas i nie miejsce na dogryzanie sobie. Znałam ofiarę bardzo dobrze, nie sposób uwierzyć w to co Go spotkało. Mam nadzieję, że ci BANDYCI zgniją za kratami!!! Wieczny odpoczynek racz Mu dać Panie... [*]
STOSUJĄC SIE DO TWOJEJ WSKAZÓWKI NALEŻY SIĘ SPODZIEWAĆ ŻE NA TYM PADOLE ZA NIEDŁUGO POZOSTANĄ CISI KTÓRZY KOGOŚ CZCZĄ MINUTĄ CISZY,ZAMORDOWANI I BANDYCI. NATOMIAST NIE PRZEWIDUJESZ MIEJSCA DLA NORMALNYCH LUDZI KTÓRZY LICZĄ NA PRAWO I JEGO OCHRONĘ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powiedzcie że to nie chodzi o piotrka ry***o?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co słyszałem to o niego chodzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nistety ale to o Niego chodzi:(:( Piotrek spoczywaj w pokoju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"nawet dozywocie" wow jestem w szoku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 5

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...