Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Fala w szkole. Uczniowie pobili kolegę

Utworzony przez beduin, 6 października 2009 r. o 16:36 Powrót do artykułu
To nie dzieci są winne- winnymi są rodzice którzy nie potrafili i nie potrafią wychować czy pokazać właściwej drogi i to oni powinni przede wszystkim odpowiadać bo nie ma złych dzieci są tylko źle wychowane dzieci ,źle nauczone itd..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to pierwsze pokolenie rodziców przeflancowanych ze wsi do miasta , kult sztachety , chamstwa i takiego zachowania aby cała "wieś" widziała i słyszała
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W szkole w Kalinówce pod Lublinem dzieje się to samo, i to robią dziewczynki z obecnej III klasy. Nauczyciele tuszują problem, a rodzice na to:,, Jak to, to nie możliwe, żeby moja córka mogła zrobić coś takiego, pani kłamie, proszę pani, ja jestem doktorem nauk humanistycznych i robię habilitację..." - tak odpowiedziała mi jedna mamusia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
W szkole w Kalinówce pod Lublinem dzieje się to samo, i to robią dziewczynki z obecnej III klasy. Nauczyciele tuszują problem, a rodzice na to:,, Jak to, to nie możliwe, żeby moja córka mogła zrobić coś takiego, pani kłamie, proszę pani, ja jestem doktorem nauk humanistycznych i robię habilitację..." - tak odpowiedziała mi jedna mamusia
jak ta mamusia z takim mózgiem zdołała zrobić doktorat i habilituje się no zresztą jak sie robi karierę to ma sie w nosie dzieci i dom dla paru literek przed nazwiskiem niektorzy są w stanie poświęcic rodzine
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
3majcie się panowie. Będzie dobrze
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...