Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Seria podpaleń w sklepach

Utworzony przez LHR, 12 maja 2011 r. o 09:41 Powrót do artykułu
Znowu ten hrubieszów.Albo wypadki motocyklistów albo tych ze spawanych beemek....Innym razem pobicia na dyskotece,narkotyki..... A oddać Hrubieszów ruskim i będzie spokój.Tamtejsi autochtoni są niereformowalni. A co do podpalacza,to chyba nie on podpalał.Jeśli był tak nawalony ze nie było z nim kontaktu,to chyba również nie był w stanie podpalać.No chyba,że najpierw podpalał a dopiero później z radości za "dobrze wykonaną robotę" nawalił się jak stodoła (za pieniądze uzyskane ze sprzedaży biustonowszy).A swoją drogą sklep z biustonoszami przy ul.Sutki to coś mówi samo za siebie.Artykuły w sklepie i nazwa ulicy dają pewne skojarzenia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Znów siara w Hrubieszowie... heheheh tylko tam na tym końcu swiata moga dziać sie takie rzeczy , byłam tam raz.,.. to już ukraina a nie Polska- poważnie mówię i ludzie strasznie gburowaci i nieprzyjemni. nie chciałabym tam mieszkać. Jedna ulica jednokierunkowa i rondko . dziwnie tam i dziwne rzeczy sie tam dzieją. Często w rmf-ce słysze jak o Hrubieszowie mówią- jest się wtedy z czego pośmiać pozdrawiam wszystkich hrubieszowian
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pocałujta w d*** wójta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do ja i lhr , poziom komantarzy adekwantny do poziomu inteligencji , patologia niestety jest dziedziczna
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gościu- zatem współczujemy tej odziedziczonej przez Ciebie patologii- również byłem w Hrubieszowie w sprawach zawodowych, rzeczywiście maja rację- tam wrony zawracają, a ludzie w urzędach bardzo niesympatyczni są.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troszkę współczucia!!!! ludzie stracili cały dobytek. na górze mieszkają ludzie nad większością tych sklepów. a oszołomy mieszkają wszędzie. również jak podejrzewam w waszych wspaniałych mieścinach!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pierd***ne mieszczuchy, gówno wiecie o ludziach z Hrubieszowa, nie jeden tam lepszy od was, a zamiast trochę współczucia to oczywiście od razu jazda, że to zadupie, idioci z was i zacofane cioty,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem za wielkie panstwo z Miasta- nie w jednym mieszkałam i wiem jak jest gdzie na pewno w porównaniu do innych to u nas jest najspokojniej i wielu takich"mieszczuchów"właśnie w rejon Hrubieszowa ściąga z całej Polski Dziwie sie wiec ze maja czelność tak pisac szczególnie że to ludzie o wyzszej kulturze od nas he he dobre sobie tylko ciekawe w czym w chamstwie i cwaniactwie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'idioci", "zacofane cioty", "pierd*** mieszczuchy"- kultura hrubieszowska heheh. Takie rzeczy tylko w HRUBIESZOWIE. Widzę właśnie jak tam u Was z kulturą . A kto tam niby tam do was ściąga?' Wojskowi, straż graniczna? - bo przydział tam dostają, czy ludzie z dalekiego wschodu, biorący ślub z potrzeby obywatelstwa... Pozdro[/b][/b]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A czy ku*** ludzie w urzadach to wszyscy ludzie w lhr? wez koles ogarnij morde
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...