Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Hrubieszów: Zgwałcili sąsiada. Posiedzą za to kilka lat

Utworzony przez !!!, 12 października 2009 r. o 21:39 Powrót do artykułu
Nie było kozy albo krowy, pie...ne zboki.A tu wychodzą z szaf na ulice i się ujawniają.Ku..sy poobcinać zboczeńcom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypolerują im tyłki jak trzeba
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W kryminale pedały mają przerąbane.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Obciąć jaja zbokom i po kłopocie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, jaką karę poniosła ta 14-letnia kurewka? Czyżby ze względu na wiek , uniknęła kary? Pewnie najpierw jej zerżnęli dupę , a potem znęcali się nad 19-latkiem. Takich zboczków powinno się kastrować !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
!!! napisał:
Nie było kozy albo krowy, pie...ne zboki.A tu wychodzą z szaf na ulice i się ujawniają.Ku..sy poobcinać zboczeńcom.
No proszę , jeszcze jeden zboczek się odezwał. W drzwiach sobie przyciśnij , a nie czepiaj się kozy , albo krowy.... Niektórym już całkiem mózgi się zlasowały. Poucinać jaja u samej nasady i będzie spokój !!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko tyle?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja się pytam jaki by owi gwałciciele dostali wyrok w przypadku gdyby ofiarą była 19- latka a nie 19 latek? pewnie maksymalnie po 3 lata..Ciekawe, że gwałt na mężczyźnie tak bulwersuje a na kobietach już nie, pytam się gdzie sprawiedliwość. Z tego co mi wiadomo za gwałt można dostać od 5-25 lat pozbawienia wolności, za gwałt zbiorowy od 3 do 15..dziwią mnie takie wyroki, "Ojczym, który molestował i zgwałcił dwuletniego chłopca spędzi za kratkami 5 lat. Taki wyrok wydał w poniedziałek Sąd Rejonowy w Hrubieszowie. "
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zbyt niska kara dla zwyrodnialców.A co z panienką nic ?Z tego co wiem chodzi do szkoły-a gdzie kara ?Była nie winna?Powinna ponieść karę brała czynny udział w dziele.14 lat ma lala co będzi jak osiągnie pełnoletność?przecież raz się udało to czemu nie zrobić coś jeszcze może znów się uda.Zbyt łaskawe prawo mamy-każdy gwałciciel powinien być kastrowany a potem długie więzienie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
[quote name='Gość' date='20.10.2009, 11:18:23' post='182540'] Zbyt niska kara dla zwyrodnialców.A co z panienką nic ?Z tego co wiem chodzi do szkoły-a gdzie kara ?Była nie winna?Powinna ponieść karę brała czynny udział w dziele.14 lat ma lala co będzi jak osiągnie pełnoletność?przecież raz się udało to czemu nie zrobić coś jeszcze może znów się uda.Zbyt łaskawe prawo mamy-każdy gwałciciel powinien być kastrowany a potem długie więzienie. [/qu POPIERAM, WSZYSTKICH GWAŁCICIELI KASTROWAĆ I PCHAĆ DO MAMRA W UBRANIACH Z NAPISEM GWAŁCICIEL ALBO PEDOFIL.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak wszystkich gwałcicieli i pedofili należy kastrować.Życie pokazuje że po 1 gwałcie jest następny-to statystyki.Właśnie w artykule wspomniano o nieletniej dziewczynie ale o wyroku dla niej nie.Co wyrośnie z takiej dziewczyny?Prawo jest zbyt łagodne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...