Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Husynne: Rolnik zabił psa, bo... zagryzł mu kurę

Utworzony przez hycel, 9 lutego 2011 r. o 17:37 Powrót do artykułu
Według mnie nie naruszył prawa.Zabił dla potrzeby nauki.Inne psy powinny nauczyc się,że nie zagryza się kury,która znosząc jaja zwiększa PKB,a pies tylko zas...a trawniki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hycel napisał:
Według mnie nie naruszył prawa.Zabił dla potrzeby nauki.Inne psy powinny nauczyc się,że nie zagryza się kury,która znosząc jaja zwiększa PKB,a pies tylko zas...a trawniki.
A ludzi powinno się nauczyć, ze jak sobie biorą zwierzę do domu to mają obowiązek dawania mu jeść. I bardzo dobrze, że temu wiejskiemu chamowi się oberwie, moze następnym razem zadba o to aby zwierzę miało pełny żołądek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to już prawie codziennie DW pisze o tego typu sytuacjach. Znęcanie się nad zwierzętami. Jakie to "lubelskie".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze, że piszą. Wcześniej było tak samo, może jeszcze gorzej. Dzięki tego typu informacjom wiemy, że coś się dzieje, że ktoś na to okrucieństwo reaguje i powiadamia odpowiednie służby bądź media. I tak ma być!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
'hycel może to Ciebie tak się pozbyć co?? zawsze to będzie jedna głowa do rozdziału PKB mniej... Pies to takie samo zwierze jak każde inne i zasługuje na odrobinę ludzkiego podejścia. A co do tej kury to gdyby facet trzymał je w odpowiednim miejscu to raczej pies by tam nie wszedł. A skoro facet potrafił sprawiedliwość wymierzyć tylko przez kodeks Hammurabiego to teraz wymiar sprawiedliwości aktualnym porządkiem prawnym go ukarze!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 lata to zdecydowanie za mało. Za zabicie zwierzęcia, a tym bardziej za zabicie ze szczególnym okrucieństwem, powinny być takie same kary, jak za zabicie człowieka. Tak by było sprawiedliwie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie szczególne okrucieństwo, skoro zastosował dekapitację to zwierze nie cierpiało więc okrucieństwa nie ma, skoro pies zagryzł mu kurę znaczy to że był agresywny czyli podstawy do uśpienia były. A wszyscy którym losy piesków są tak drogie niech zajmą się sprzątaniem po swoich ulubieńcach bo jak śnieg topnieje to ukazuje się prawdziwe pole minowe - zróbcie coś i posprzątajcie a nie wypisujecie głupoty przed komputerem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zrobiłbym to samo, moja kura więc śmierć za śmierć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
heniu ze wsi: własna głupota cię zabija,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja codziennie na ulicy widzę agresywnych ludzi... setki... moze ich uspijmy? Każdy siekierkę w torebce będzie nosił i zawsze będzie mógł dokonać sądu. Dlaczego uzurpujemy sobie prawo do mordowania zwierząt, ktore pewne rzecy mają w genach...? Naszym obowiązkiem jest ich pilnowanie, nie uśmiercanie za karę. Nie mamy prawa zabić człowieka i nie mamy prawa zabić zwierzęcia w taki sposób. Poniższe wypowiedzi świadczą tylko i wyłącznie o tępocie i horyzontach wąskich jak włos. Zatrzymali się Państwo gdzieś na drodze ewolucji. Tylko prymitywny, upośledzony emocjonalnie 'człowiek' jest w stanie zrobić coś takie go i tylko prymitywny 'człowiek' może mieć tak zacofane poglądy. Przykre, że zwierzęta muszą żyć na tym samym świecie, co 'ludzie' głoszący takie przekonania. Nie zasłużyliście Państwo na ten przywilej! Brak mi słów. Po prostu brak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tępocie świadczy nazywanie poniższymi wypowiedzi, które są powyższe.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdybym tylko mogła to bym zamordowała tego człowieka. Mieszkam blisko i nawet nie jestem w stanie sobie wyobrazić tego jak ktoś może się tak zachować. Z całego serca życze mu śmierci!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać inteligencja naszych polskich rolników, jest takie jak ich kur. Przykre, ale prawdziwe. Jakby uważał w szkole to by może trochę zmądrzał i do tragedii by nie doszło. Jak się chce mieć kury to im robi wybieg, żeby się tam żaden pies nie dostał. A na polskiej wsi kury, kaczki i inne zwierzątka wesoło biegają po trawce wokół domu, na której bawią się szczęśliwe dzieci. A te z kolei w przyszłości zachorują na jakąś nieznaną chorobą odzwierzęcą i nie będą mogły uczęszczać do szkoły. I krąg się zamyka. Koniec.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zwierzęta na wsiach zawsze były traktowane źle, psy na łańcuchach, sezonowe topienie szczeniaków i kociąt, bicie, głodzenie, taka jest Polska wieś!!!!!!ps.od kiedy Husynne to podhrubieszowska miejscowość???z tego co wiem to bliżej im do Dorohuska, trochę naciągana ta mapa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...