Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Ile teraz zarabia były szef stadniny w Janowie? Fundacja Wolności ujawnia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 2 października 2016 r. o 21:43 Powrót do artykułu
"Jak byłem dyrektorem w wodociągach to żeśmy nie takie numery robili" oraz "Mój mąż jest z zawodu dyrektorem" (komedia "Poszukiwany poszukiwana" (1972) reż. Stanisław Bareja).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo dla Fundacji Wolności!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO JUZ WIECIE DLACZEGO ZROBILI TAKI DYM JAK ODERWALI IM PRZYSPAwANE Twarze od KORYT!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIS wie co robi gdy umieszcza swoich w spółkach. Narodzie czuj się wyspółkowany..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Jak byłem dyrektorem w wodociągach to żeśmy nie takie numery robili" oraz "Mój mąż jest z zawodu dyrektorem" (komedia "Poszukiwany poszukiwana" (1972) reż. Stanisław Bareja).
Zawodowy dyrektor potrafił nawet jezioro przenieść... na makiecie... :D Gdyby Bareja żył współcześnie, to byłby bezrobotny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobra zmiana... psia mać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie płaczą jak czytaja o takich zarobkach w PAŃSTWOWYCH SPÓŁKACH. Państwowych czyli naszych, tyko czy my godzimy się na takie zarobki?!NIE!. W prywatnych spólkach to co innego tam się pracuje tam się zarabia.A wiem że takich zarobków (wysokich, bardzo wysokich) to nie ma.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ta platformiarska Fundacja... może niech się czepią Żuka albo Schetyny!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale doją kasę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
brawo co to za zarobki, z drugie tyle im dać bo biznes rozwijaja po zboju
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tamta zmiana była lepsza,obchodziła się smakiem!Ha ha ha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Ponad 336 tys. zł wyniosły zarobki prezesa Zamojskich Zakładów Zbożowych w 2015 roku...." ... czy to stanowisko to coś w stylu funkcji Prezesa Banku Zbożowego z "Kariery Nikodema Dyzmy" ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ile Waldek Pawlak i Kalinowski wyciągają w radzie lotniska Lublin?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A wszelkiej maści Fundacje takie jak Wolność , Owsiak i inne z czyjej kasy żyją i za ile ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundację Wolności proszę o porównanie z dochodami szefów z poprzednich lat. Tylko wtedy ma to sens!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fundacja powinna teraz zbadać gminy i powiaty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...