Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
NIKT NIGDY NIE DOSTAŁ PACZKI OD JACKA RUDY UWAGA ON SAM ODPISUJE ŚMIEĆ JEBANY OSZUKAŁ MILION LUDZI WZIEŁA SIE ZA NIEGO GAZETA I TVN!!! PO WPŁACIE NIC NIE OTRZYMASZ TEŻ ZOSTAŁAM OSZUKANA I MILIONY OSÓB PROSZĘ WPISAĆ SOBIE JACEK RUDA W GOOGLE MILIONY STRON ŻE OSZUKUJE!  OSOBY PONIŻEJ TO JACEK RUDA ODPISUJE NA WASZE PYTANIA I ODPOWIDA PROSZE SPRAWDZIC IP TYCH OSÓB
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TAK JA TEŻ ZOSTAŁEM OSZUKANY NA 1000ZŁ JACEK RUDA JEGO LOGO TO SAFE@MAIL-NET WSZYSTKIE SŁOWO Z SAFE TO TEN SAM OSZUST SPRAWDZCIE IP OSOBY KTÓRA WYSTAWIA DOBRĄ OPINIE TO JEDNA I TA SAMA OSOBA JEBANY JACEK RUDA NIEDŁUGO JEBANY W DUPE W WIEZIENIU :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie też oszukał i co z tego że pisze o nim gazeta http://forum.gazeta.pl/forum/w,251412,157819283,157819283,Nowy_oszust_internetowy_twoja_apteka_itp.html     i tak dalej oszukuje i nikt nic n ie robi :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta sama ustawa jednak wskazuje, że jeśli doszło do pomyłki z naszej strony, to bank ma "podjąć działania w celu odzyskania kwoty transakcji płatniczej". Powinniśmy zatem zgłosić problem w banku, może on jednak zastrzec sobie opłatę za takie czynności. Osoba, która otrzymała nienależne pieniądze powinna je zwrócić - inaczej grozi jej odpowiedzialność karna (za tzw. bezpodstawne wzbogacenie).   sprobujcie z tej strony
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
haha nie żal mi pajaców którzy kupuja pigułki gwałtu, leki nasenne do ćpania, sterydy dla tępych koksów itp. ...nikt was nie zmuszał do wpłacania tylko dobrowolnie mu kase wyslaliscie,  bardzo dobrze ze policja nic nie robi, bo policja nie jest od ochraniania baranów  za nasze podatki   nawet gościowi kibicuje zeby jak najwiecej was wyjebal :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
725818976 to jest jego prawdziwy numer telefonu. Prywatny numer a nie taki z ogłoszeń. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Poza ty anaboli nie sprzedaje sie przez internet to jedna wielka sciema ci ktorzy poniekad dostali cos to podstawione adresy mailowe OPANUJCIE SIE TO NIE SA SKLEPY WYSYLKOWE Z CIASTAMI NA SWIETA TO SA NIELEGALNE SPRZEDARZE
zakup sterydów na wlasny uzytek jest legalny handel hurtowy bez odpowiednich zezwolen jest nielegalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazdego oszukal tez jestem wku***ony na chuja jesli ktos ma jakis pomysl co z tym zrobic dajcie znac ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam zostałem przez niego oszukany posiadam cała konwersacje z nim po wplacie hajsu na konto (2000zl) brak odpowiedzi blokuje meile. Kawał chuja reszta dziada ;) nie wierzcie w jego słodkie gadanie i dziwne jak się teraz okazuje sposoby typowy manipulator szkoda ze przekonałem się o tym na własnej skórze. Pozdrawiam wszystkich uczciwych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piotrek odezwij się do mnie na m.jarosz85@o2.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Mnie ten pan oszukal na 2000 zl Po przelaniu pieniedzy na konto kontakt sie urwal zero reakcji meile ale jak napisalem z innego pdrazu odpisal. Szukam ludzi oszulanych przez tego pana i bede zakladal pozew o wyludzenie. Nie mozna pozwalac na takie oszustwo a pozytywne kometarze pisze sam pan jacek ruda. Nie jestem konkurecja pana jacka. Podaje e-mail do kontaktu Zhtegel@gmail.com Mieszkam i pracuje w holandi ale jak bede w polsce Zglaszam sprawe na POLICJE POZDRAWIAM I NIE DAJCIE SIE OSZUKAC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten skurwiel tez mnie oszukal na 650 zl .... jebanca złapać i go dojechać bo człowiek chce kupić za uczciwie zarobione pieniądze a taki huj cie okradnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a ja brałam od tego Pana Jacka Rudy z Bydgoszczy i mnie nie oszukał paczka przyszła na następny dzień, bardzo miły Pan pomógł mi wybrać leki, doradził i jestem zadowolona wiec wyglada mi to na kolejny wpis nieuczciwej konkurencji pozdrawiam Jola
Koleś odpowiada sam i wypisuje pozytywne opinie PAJAC  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aż jestem osłupiony jak czytam te komentarze, dokonałem zamówienia na 2500 zł i paczka dotarła, no gdybym wcześniej przeczytał te komentarze to pewnie za nic bym nie wpłacił takiej kwoty, ja od siebie polecam kupiesterydy.com i anaboliki@safe-mail.net    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Siema, ja zamawiałem od gościa z kupiesterydy.com na początku roku i jak debil nie przeczytrałewm opini w internecie. Później zacząłem czytać opinie i włosy mi dęba stanęły, bo były dość mieszane, a wiele osób mówiło, że to oszust, tymczasem ja już przelałem prawie 1000zł na jego konto. Nie minęły cztery dni, a tu kurier pod drzwiami i okazuje się, że paczka przyszła tak jak się umawialiśmy. Także według mnie większość opini na jego temat to działania konkurencji i próbują gościa wyprzeć z rynku. Tak to widzę. Jego mail, pod którym się kontaktowałem to anaboliki@safe-mail.net. Uważajcie na inne maile podane jako ta strona, bo oszuści wykorzystują jego renomę żeby się nadziabać. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kolejny oszust  20130000002809881650000001 JACEK RUDAUl. Pogodna 206/385-344 Bydgoszcz 
20132015372417726330000001 JACEK RUDA WOŁOSATE 34 38-714 WOŁOSATE UWAGA OSZUST NIE WYSYŁA NIC gdzie-kupic-bron-palna-bez-zezwolenia.com bronpalna@zaufani.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Potwierdzam zostałem przez niego oszukany posiadam cała konwersacje z nim po wplacie hajsu na konto (2000zl) brak odpowiedzi blokuje meile. Kawał chuja reszta dziada ;) nie wierzcie w jego słodkie gadanie i dziwne jak się teraz okazuje sposoby typowy manipulator szkoda ze przekonałem się o tym na własnej skórze. Pozdrawiam wszystkich uczciwych
20132015372417726330000001 JACEK RUDA WOŁOSATE 34 38-714 WOŁOSATE UWAGA OSZUST NIE WYSYŁA NIC gdzie-kupic-bron-palna-bez-zezwolenia.com bronpalna@zaufani.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NIKT NIGDY NIE DOSTAŁ PACZKI OD JACKA RUDY UWAGA ON SAM ODPISUJE ŚMIEĆ je***Y OSZUKAŁ MILION LUDZI WZIEŁA SIE ZA NIEGO GAZETA I TVN!!! PO WPŁACIE NIC NIE OTRZYMASZ TEŻ ZOSTAŁAM OSZUKANA I MILIONY OSÓB PROSZĘ WPISAĆ SOBIE JACEK RUDA W GOOGLE MILIONY STRON ŻE OSZUKUJE!  OSOBY PONIŻEJ TO JACEK RUDA ODPISUJE NA WASZE PYTANIA I ODPOWIDA PROSZE SPRAWDZIC IP TYCH OSÓB
20132015372417726330000001 JACEK RUDA WOŁOSATE 34 38-714 WOŁOSATE UWAGA OSZUST NIE WYSYŁA NIC gdzie-kupic-bron-palna-bez-zezwolenia.com bronpalna@zaufani.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 
Witam Mnie ten pan oszukal na 2000 zl Po przelaniu pieniedzy na konto kontakt sie urwal zero reakcji meile ale jak napisalem z innego pdrazu odpisal. Szukam ludzi oszulanych przez tego pana i bede zakladal pozew o wyludzenie. Nie mozna pozwalac na takie oszustwo a pozytywne kometarze pisze sam pan jacek ruda. Nie jestem konkurecja pana jacka. Podaje e-mail do kontaktu Zhtegel@gmail.com Mieszkam i pracuje w holandi ale jak bede w polsce Zglaszam sprawe na POLICJE POZDRAWIAM I NIE DAJCIE SIE OSZUKAC
 
20132015372417726330000001 JACEK RUDA WOŁOSATE 34 38-714 WOŁOSATE UWAGA OSZUST NIE WYSYŁA NIC gdzie-kupic-bron-palna-bez-zezwolenia.com bronpalna@zaufani.com
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
20132015372417726330000001 JACEK RUDA WOŁOSATE 34 38-714 WOŁOSATE UWAGA OSZUST NIE WYSYŁA NIC gdzie-kupic-bron-palna-bez-zezwolenia.com bronpalna@zaufani.com   Porozgłaszajcie to po necie niech chociaż następnych nie oszukuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...