Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Proponuje rozpisac konkurs a dla zwyciezcy Noclegi Za darmo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zmińcie nazwę wytrzeźwiałki na Kościół Trzeźwych Inaczej imienia biskupa Głodzia .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe za co piją jak nie mają na opłącenie wytrzeźwiałki? A może komornik źle szuka, może mają ukryte dochody, komorniku przyłóż się lepieja może mają jakieś renty, tam trzeba szukać a w wytrzeźwiałce zimna woda i nic do żąrcia jeno pasowanie na rycerzy kilka razy dziennie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izba wytrzeźwień nie jest w Zamościu wcale potrzebna. Należy ją zikwidować!! Lublin jest 5x większy niż Zamość i nie ma izby wytrzeźwień. I wszyscy są tam zadowoleni. W razie potrzeby pijaków wozi się do szpitala i po problemie. Utrzymywanie Izby Wytrzeźwień to zbędny wydatek, to relikt PRL...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Zamojska izba obsługuje 23 gminy z pięciu powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i krasnostawskiego." Mam pytanie jakie to gminy. Bo sam powiat zamojski to 15 gmin. Powiat tomaszowski to 12 gmin (uwzględniając miasto Tomaszów Lubelski 13), powiat hrubieszowski 7 (8 z Hrubieszowem), powiat biłgorajski 13 (14 z Biłgorajem), a krasnostawski 8 (9 z Krasnymstawem). Więc suma coś mi się nie zgadza. Pozdrawiam. Były pensjonariusz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konsumenci alkoholu płacą największe podatki w tym kraju, więc izba wytrzeźwień to wprost prześladowania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do "Piotr Kowalczyk Lublin" Nie wiem co brałeś, ale też chce, widać niezła faza po tym... Co do izby, to jasne wyczuwam zamiar :) ALe jak by nie patrzeć, organizacyjnie i kulturowo jednak Zamość jest bardziej rozwinięty od Lublina, w końcu Izbę wytrzeźwień ma, a w Lublinie po szpitalach biednych pijaków wożą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
""Zamojska izba obsługuje 23 gminy z pięciu powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego, tomaszowskiego i krasnostawskiego." Mam pytanie jakie to gminy. Bo sam powiat zamojski to 15 gmin. Powiat tomaszowski to 12 gmin (uwzględniając miasto Tomaszów Lubelski 13), powiat hrubieszowski 7 (8 z Hrubieszowem), powiat biłgorajski 13 (14 z Biłgorajem), a krasnostawski 8 (9 z Krasnymstawem). Więc suma coś mi się nie zgadza. Pozdrawiam. Były pensjonariusz" Zdaje się, że błędu nie ma. Po prostu nie wszystkie gminy przynależą do Izby w Zamościu. Status tej jednostki budżetowej stanowi, że świadczy ona swoją "usługę" na terenie miasta Zamościa oraz dla innych gmin za odpłatnością. Z tego co sprawdzałem w uchwałach budżetowych niektórych gmin na zamoszczyźnie to przekazują one raz do roku pokaźne sumy pieniędzy na miasta zamość na utrzymanie izby. Te które kasy nie dają, nie korzystają z jej usług.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zy nie moze byc nazwa taka jak w cywilizowanych krajach? Nie moze byc Detox???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Źle się kojarzy? To dobrze i tak powinno być. Alkoholik lub osoba uzależniona jak się teraz piprawnie językowo mawia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Izba wytrzeźwień nie jest w Zamościu wcale potrzebna. Należy ją zikwidować!! Lublin jest 5x większy niż Zamość i nie ma izby wytrzeźwień. I wszyscy są tam zadowoleni. W razie potrzeby pijaków wozi się do szpitala i po problemie. Utrzymywanie Izby Wytrzeźwień to zbędny wydatek, to relikt PRL...
Mi sie zdaje,ze nawet 6 razy a z Hamburgiem to prawie 7 ale juz robia izbe na polnocnej, tylko sciagalnosc bedzie pewnie podobna jak w Zamosciu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi sie zdaje,ze nawet 6 razy a z Hamburgiem to prawie 7 ale juz robia izbe na polnocnej, tylko sciagalnosc bedzie pewnie podobna jak w Zamosciu.
5 czy 6 razy. W przypadku tak dużego miasta jak Lublin jakie ma to znaczenie. Precyzyzyjnie Lublin na koniec 2014 roku 348 120, Zamość 65 149 (dane za wikipedią). 348 120 podzielić przez liczbę mieszkańców Zamościa daje 5, 34 (a więc bliżej 5). Swoją drogą o co ci chodzi z tym Hamburgiem (masz na myśli graniczący z Lublinem Świdnik, studentów, czy osoby mieszkające w Lublinie  na dziko bez meldunku). Jeśli natomiast chodzi o potencjalny rejon do obsłużenia to te proporcje pomiędzy Zamościem a Lublinem są dużo mniejsze (byłe  województwo zamojskie 489 tys. mieszkańców w 1998 roku, lubelskie 1 mln 27 tys.)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oczywiście dane dotyczące województwa lubelskiego dotyczą starego województwa lubelskiego, dane za 1998 rok...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...