Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jacnia: 28-latek zginął w pijackiej bójce

Utworzony przez STYX, 5 września 2013 r. o 17:02 Powrót do artykułu
Wsioki nawet się po ludzku napić nie potrafią. A do kościoła w niedzielę to pierwsi zapierdalają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wsioki nawet się po ludzku napić nie potrafią. A do kościoła w niedzielę to pierwsi zapier***ają.
Wiekszosc osob spozywajacych alkohol jest nieodpowiedzialna bedac pod wplywem tego trunku. Wtedy ujawnia sie prawdziwa natura i im czlowiek prymitywniejszy, tym bardziej agresywny. Kompleksy ujawniaja sie z wiekszym natezeniem. Nie dotyczy to jedynie, jak nazwales "wsiokow", ale w kazdej spolecznosci spotyka sie zwyklego chama....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiekszosc osob spozywajacych alkohol jest nieodpowiedzialna bedac pod wplywem tego trunku. Wtedy ujawnia sie prawdziwa natura i im czlowiek prymitywniejszy, tym bardziej agresywny. Kompleksy ujawniaja sie z wiekszym natezeniem. Nie dotyczy to jedynie, jak nazwales "wsiokow", ale w kazdej spolecznosci spotyka sie zwyklego chama....
Nie szkoda zachodu dla tego ćwierćinteligenta? Założę się, że wiem jak głosuje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie szkoda zachodu dla tego ćwierćinteligenta? Założę się, że wiem jak głosuje...
nie bójmu sie użyć słowa narkotyk . Alkohol to najgrożniejszy z narkotyków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co sie czepiacie wsikow , ile razy jakis prawnik albo prokurator zabija kogos ...., jak sie nie umie pic to sie nie pije ;-)  , alkohol to zlo , lepiej trawe zalegalizowac po trawie nikt sie nie awanturuje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie bójmu sie użyć słowa narkotyk . Alkohol to najgrożniejszy z narkotyków
  Alkohol?? Marihuana jest o wiele groźniejsza! Ciągle w prasie czytam o tym jak ktoś kogoś dźgnął nożem, pobił, okradł, pozostawił dzieci bez opieki etc. właśnie po marihuanie!! To po tej używce są kłótnie rodzinne, patologia i przemoc w rodzinie. Mówmy zdecydowane nie takim używkom! Nasz wspaniały alkohol to tradycja, od której państwo jak i kościół (nie wiem kto ma większą władzę) nigdy nie pozwolą nam odejść. Przecież tak piękne, chlubne i wzniosłe chwile towarzyszą naszej ukochanej gorzałeczce. Precz z marihuaną!! Alkoholu przebywaj!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alkohol zniszczył mi wszystko co mógł. Normalne dzieciństwo rodzinę potem małżeństwo. Ten kto mówi że alkohol jest nasza tradycją jest ślepy. Cholernie ślepy. Przez ten alkohol ja nie miałam ojca i moje dzieci nie mają ojca. Biologicznego mają. Ale biologiczny tatuś uznał że lepiej imprezowac z kolegami przy jak to określiłeś gorzałeczce nic poświecić się dla rodziny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...