Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jak Palikot \"promuje\" Krasnobród

Utworzony przez ngr, 23 sierpnia 2009 r. o 13:06 Powrót do artykułu
Bardzo dobrze, ze Palikot przyjechal do Krasnobrodu Wiadomo, ze to gest polityczny a nie szczera promocja miasteczka. Niezaleznie od prawdziwych intencji goscia - jako tubylec jestem zadowolony, ze uprzytomnil tutejszym wyborcom, ze zostali totalnie zlekcewazeni.. Pan Kaczynski (i jego malozonka) powinni natoimiast juz zrezygnowac z tej wizyty bo sie dostatecznie osmieszyli i mieszkancy sa zniesmaczeni ich zachiwaniem i glupimi wykretami o pogodzie nie pozwalajacej przleciciec helikopterowi prezydenta do Krasnobrodu aby p.M.Kaczynska mogla poleciec w tym czasie nad morze. Ich zachowanie to wypisz wymaluj tlumaczenie komuchow z poprzedniej epoki. I ludzie to potrafia ocenic. Nawet z tych regionow - jak Krasnobrod , ktore dosc dlugo Kaczynskich popierali... Szydlo wylazlo z worka. Pan Kaczynski poprzez swoje zachowanie udowodnil, ze ma mieszkancow Krasnobrodu i patrityczne obowiazki (pomnik powstancow)" daleko gdzies" . Niech wiec konczy i wstydu oszczedzi. Napewno znajda sie w Polsce lepsi od niego ( osobiscie nie mysle o Tusku). Ale to co ci dwaj wyczyniaja sprawia, ze z przjemnoscia bede glosowal na "trzeciego".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krytyczne uwagi pod adresem najsłynniejszego naszego posła są wymysłem zawistnych przeciwników politycznych. Odpowiedź może być tylko jedna: Niech nam tutaj nikt nie truje - pan Palikot nie jest ch....m.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
UWAGA PALIKOT ZNOWU ATAKUJE. Fizjologicznie i mentalnie. Tambylcze zasoby ludzkie zachwycone. Dla normalnej reszty żenada i kolejny niesmak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szanowna Redakcjo Dziennika! Dlaczego został usunięty mój wcześniejszy tekst, w którym nie zostały naruszone zasady regulaminu forum? Jeśli otrzymaliście jakieś ultimatum polityczne - zrozumiem. Proszę w jutrzejszym (poniedziałkowym) wydaniu Dziennika uzasadnić, dlaczego konkretny wpis zniknął z forum (wpis z godz. 13.08. - nick Holko z Krasnobrodu). Jeśli nie - sprawa nabierze dalszego toku. Dla uzmysłowienia powtarzam, co napisałem. Troskliwy Palikot promuje Krasnobród. Radziliśmy sobie bez jego "troski", poradzimy sobie dalej kiedy odjechał. Płakać nie będziemy. Może teraz zechciałby zapromować Kraśnik - też miasto na K i niedaleko. Ciekawe co miałby do powiedzenia 440 osobom, które za chwilę stracą pracę w fabryce. A wszystko po to: BY ŻYŁO SIĘ LEPIEJ zapewne? To, że usunęliście wpisu Oli (Jaśniak) i moją bardzo kulturalną odpowiedź - jeszcze mogę przyjąć. Dlaczego natomiast pojawiła się następna odpowiedź Oli, skoro nie ma mojego tekstu (patrz wyżej). Pozdrowienia dla Redakcji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech nam dzisiaj nikt nie truje, pan Palikot nie jest ch....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To z kim jest zaprzyjaźniony?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...