Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jan Zamoyski na Prezydenta Polski

Utworzony przez polak, 8 stycznia 2009 r. o 15:47
Wielcy ludzie potrafili widziec dobro Rzeczypospolitej. Nie musza nic udowadniac.Potriotyzm maja we krwi. Udowodnil to w historii Polski Rod Zamoyskich. Dosyc rzadow malych ludzi z horyzontem umyslowym siegajacym interesow wlasnej partii. Dosyc rzadow ludzi posiadajacych wyzsze wyksztalcenie ,a nie posiadajacego podstawowego. Dosyc rzadow ludzi wykorzystujacych hasla wyborcze do wlasnych prywatnych celow. Dosyc znieslawien .pomowien w imie partyjnych rozgrywek. Wg tworcy DEMOKRACJI CYCERONA;WOLA LUDU JEST NAJWYZSZYM PRAWEM; JAN ZAMOYSKI NA PREZYDENTA NAJJASNIEJSZEJ RZEZCPOSPOLITEJ.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Choć myśl moja z prezydenturą - to masz u mnie browca - jeśli masz słowianską duszę, bądź do wyboru uścisk dłoni prezesa do wyboru. Uważam, że by był idealnym Prezydentem RP nasz Jan Zamoyski. W koncu musi być to ciekawy i atrakcyjny gość jak się nim ynteresowała bezpieka. Tylko cieniaski mają cieniutkie teczuszki, albo ich nie mają wcale-choć przy okrągłym stole byli kelnerami. A podobno kelnerzy stanowili grupę zawodową szczególnego zainteresowania panów w długich skórzanych płaszczach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zniesmaczony pomowieniami ze strony IPN popelnilem blad proponujac Ojca Pana Marcina Zamoyskiego na Prezydenta RP. Na swoje usprawiedliwienie mam to,ze po uslyszeniu o skandalicznym pomowieniu Pana M>Zamoyskiego przez IPN przypominalem sobie losy rodu Zamoyskich w 4 tomowym opracowaniu;Historii Polski: opracowana praz P.P.Wyrozumskiego,Gierowskiego,Buszko wydanej przez PWN w 1987 r. Nie znalazlen nic co uchybialo Ich Godnosci i kwestionowalo Ich Patriotyzm. Pomylenie Imion nie wyniklo zle zlosliwosci bylo przypadkowe za co przepraszam. Jestem przekonany ,ze dla Dobra Polski Pan Marcin s.Jana ZAMOYSKI powinien ubiegac sie o URZAD PREZYDENTA RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Faktycznie -dokonałem mordu przejęzyczenia mając w podświadomości posty o JANIE Zamoyskim. OCZYWISCIE CHODZI O MARCINA ZAMOYSKIEGO mam nadzieję, że przyszłego prezydenta RP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zgłaszam alternatywę - niech żyje STEFEK JARZĄBEK ! ! ! JARZĄBEK NA PREZYDENTA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Malego formatu ludzie,wyksztalceni na poziomie szkoly zawodowej maja prawo9 korzystac z internetu.Maja tez prawo wyglupiac sie na swoj koszt. Swiadczy to tylko o tym ,ze manipulatorzy polityczni maja swoich ludzi malych dupkow ktorym ambicji wystarcza do wyplaty, Jak wam nie wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...