Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Jedz, dziel się i kochaj! Tutaj można przynieść jedzenie i zostawić potrzebującym

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 grudnia 2018 r. o 17:17 Powrót do artykułu
Dawno temu raz zawiozłem 5 skrzynek pietruszki i to był mój ostatni raz. Zostalem potraktowany jak najgorszy debil ksiądz całował się z jakoś panienko i im przerwałem . Jestem człowiekiem dobrego serca ale to byl mój ostatni raz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
......a kto dal Ci prawo przerywania gier erotycznych duszpasterza? Dziwisz się, że zostałeś potraktowany , jak na intruza przystało?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dawno temu raz zawiozłem 5 skrzynek pietruszki i to  był mój ostatni raz. Zostalem potraktowany jak najgorszy debil ksiądz całował się z jakoś panienko i im przerwałem . Jestem człowiekiem dobrego serca ale to byl mój ostatni raz.
 Rozumiem wzburzenie.. Też bym się wkurzył jakbyś ktoś moja starą lizał. Wyrazy współczucia znajdziesz inną jeszcze chłopie. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...