Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Joga dla Ciebie w Zamościu

Utworzony przez Renata, 26 września 2013 r. o 11:21
Czy ktoś słyszał, że 1 października 2013 przy ulicy Kilińskiego 72 w Zamościu rozpoczynają się zajęcia jogi? Może ktoś wie coś więcej na temat prowadzącego?  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak słyszałem, jest OK, a to adres strony www.joga-zamosc.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie wybieram - jesli pierwsze zajecia sa za free to wtedy sie zobaczy co dalej... W sumie mozna sie troche porozciagac przez jesien :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja sie wybieram - jesli pierwsze zajecia sa za free to wtedy sie zobaczy co dalej... W sumie mozna sie troche porozciagac przez jesien :)
Byłam i polecam; profesjonalny instruktor, spoko gość ,inaczej niz spotykałam dotychczas... pełny relax bez forsowania . Zaciagnełam chłopaka na próbę też zadowolony . Nie ma tylko sauny ale to już w innym droższym miejscu , za to obszerny parking i ciche miejsce.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja zaczęłam niedawno i muszę przyznać, że bardzo rozluźnia i poprawia kondycję. Z miejsc w których można zaopatrzyć się w akcesoria do jogi polecam to: http://jogastyl.pl/ - zamówiłam tam matę a ćwiczenia podpatruję w internecie i czasopismach:)
Ostatnio edytowany 30 października 2013 r. o 00:04
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...