Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Józefów: Rezerwat Czartowe Pole znowu otwarty

Utworzony przez zrozpaczony, 26 czerwca 2010 r. o 17:44 Powrót do artykułu
PO JAKĄ CHOLERĘ DENERWUJECIE LUDZI????????? LEPIEJ NAPISZCIE JAK DOJECHAĆ TAM POCIĄGIEM SKORO PIERDO....NA PKP ZAWIESIŁA KURSOWANIE POCIĄGÓW NA TRASIE LUBLIN-BEŁŻEC.!! LEPIEJ COŚ Z TYM ZRÓBCIE> PRZECIEŻ ROZTOCZE JEST ZAMKNIĘTE DLA ROWERZYSTÓW I WIĘKSZOŚCI TURYSTÓW!!!!!!!!!!!!!!!! KUTA..... SY
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem jestem zaskaczony ilością śmieci, które witają zwiedzających. apeluję nie wędrujcie na Roztocze i nie śmiećcie tam niech będzie jak kiedyś ładnie, cicho, CZYSTO. Te szczególne miejsca nie potrzebują śmieciarzy, a ci pałętają się wszędzie.podobnie jest w Rebizantach i na innych szlakach - tony śmieci. Pasjonatom z PTTK radzę by pozabierali te kładki, usunęli oznakowania, albo częściej wędrowali z workami naśmieci. nie jest bowiem sztuką odkryć coś dla innych sztuką jest zachować te CUDA dla przyszłych pokoleń.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
święta racja. ciekawe co robi władza? śpi i liczy kasę. nie przyjeżdżajcie na Roztocze, nie śmiećcie tu!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...