Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Śmiecie pod obserwacją a w ramach turystycznej promocji miasta już drugi tydzień nie działa kamerka internetowa z obrazami z Zamojskiego Rynku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak ktoś nie umie czytać i jest daltonistą ? A i niech zajmą się tymi co te kontenery opróżniają, co z tego że ja segreguje, jak na koniec i tak wszystko wrzucają do jednego samochodu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Postuluję zalożenie kamer w kazdym kiblu zeby sluzby mogly ocenic czy ludzie we wlasciwy sposob dokonuja defekacji a winnych wykroiczen surowo karac.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A to nie w kuchni te kamery?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ciekawe jak kamerka zobaczy co jest w worku foliowym. worki są identyczne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O tak - 80 letnia babcia z dziadkiem zawiozą przez całe miasto zużytą wersalkę na ulicę Męczenników Rotundy . Ten kto to wymyślił powinien się przebadać psychiatrycznie i zabrać na to badanie Prezydenta Miasta który taką uchwałę podpisał. Mądrzy włodarze organizują zbiórkę tzw. gabarytów raz, dwa razy w miesiącu w określone dni a nie cedują ten obowiązek na mieszkańców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja z pytaniem: kondoma po upojnej nocy to gdzie mam wyrzucić? Bo to i guma i jak by nie było - organiczne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś musi wynająć transport żeby pozbyć się starych mebli, super pomysł, normalne to to nie jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
SM znalazła sobie nowe źródło dochodu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co na to RODO
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śmieciowy totalitaryzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy mieszkańcy wyrazili pisemną zgodę na nagrywanie? Jeśli nie to polega to pod RODO .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz macie totalną inwigilację !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...