Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kantory w naszym mieście

Utworzony przez fyto1993, 2 października 2013 r. o 00:10
mnie trudno nawet parę minut znaleźć by na miasto wy***yć. cieszę się więc bardzo że mamy teraz kantory internetowe. w amronet nie ograniczają mnie żadne godziny, więc spokojnie i późnym wieczore czy w nocy mogę w parę minut wymienić walutę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie istotny walor kantorów online,  nie traci się czasu praktycznie w ogóle, ja np. będąc w pracy często wymieniam walutę i nawet nie muszę na to specjalnie przerwy robić. Loguję się na Pluskantor.pl albo przez komputer albo w telefonie i klikam, cała filozofia. Nie czeka się tutaj na dopasowanie kursu, tylko od ręki to idzie więc i przelew w razie czego mogę natychmiast zlecić, z tym też nie zwlekają.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Realizacja przelewów z kantoru to świetna rzecz, już nie trzeba pieniędzy do banku odsyłać czy w ogole jakikolwiek sposób z tym kombinować. W kilku e-kantorach korzystałem z takiej mozliwości, najszybciej odzie z Gieldawalut.com, jest opcja standardowa- zgodnie z zesjami w bankach ale i ekspresowa, w pełnym tego slówa znaczeniu- transfery na zagraniczne konta docierają w 20 minut.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No jakoś mnie to nie dziwi, że coraz więcej osób korzysta z wymiany w kantorze online. Dla mnie to też najwygodniejsza opcja. Na Amronet - kursy są dobre, a strona działa bez zarzutu. Najczęściej krzystam z jej wersji mobilnej w telefonie - bo tak jest dla mnie najszybciej. Co ważne, strona ma wszystkie zabezpieczenia takie jak strony banków internetowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W placówkach na mieście przeważnie się przepłaca, zorietowałem się kiedy zacząłem wymieniać walutę przez pluskantor.pl. Skoro sprzedaje o 20 gr. taniej co najmniej porwnując do najlepszej wyceny jaką w stacjonarze ostatnio widziałem, to znaczy że kursy w tradycyjnych kantorach są jednak zawyżone.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najlepiej sprawdz sobie ofertę na Amronet. Ja tam wymieniałm (pierwszy raz w życiu) pieniądze przed urlopem. Bardzo korzystny mają kurs, a dla nowych klientów dodatkową promocję na prowizję.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kantor Plus - ale to jeśli akurat będziecie przejazdem, bo oni mają te kantory w okolicach trasy A4 i w innych miejscach. Zwracam uwagę z tego względu, że u nich macie walutę ze spreadem nawet poniżej 0,5 grosza. Można ją wcześniej zamówić, a później tylko odebrać. Ogólnie - kantory online nie dają takich warunków, jakie mają oni. I to już konkret.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawda jest taka, że rynek wymiany walut jest bardzo duży. Wymienic pieniadze możemy zarówno w kantorze stacjonarnym, banku czy online. I co ciekawe w każdym miejscu oferowana jest nam inna kwota kursu. Dlatego ja zawsze przed wymianą po prostu sprawdzam i porównuję. Ostatnio funty wymieniałam w Cinkciarzu przez transakcje społecznościowe gdzie samemu stawiłam kurs dla mnie odpowiedni. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest fajna opcja, na Gieldawalut.com wymieniałem właśnie w wariancie społecznościowym i nawet nie czekałem długo na dopasowanie mojej oferty, może z godzinę. Przelew natomiast dotarł na konto w moim baku jeszcze szybciej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie pamiętam kiedy ostatnio wymieniłam waltę w tradycyjny sposób. Odkąd mam konto na Pluskantor, wymieniam tylko tam - jest najtaniej i najwygodniej. Warto sobie zajrzeć i porównać ceny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja miej więcej pamięram, jakoś z 3 lata temu, a od tej pory stale już na platformie Amronet. Tamtym przewalutowaniem w stacjonarnym kantorze byłam bardzo rozczarowana i to był taki punkt zwrotny. Zarejestrowałam się w Amronecie i tak zostało. Jestem zadowolona: ze znacznie lepszych kursów oraz łatwości transakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wymienam online już od ponad roku. Teraz od jakiegoś czasu na Gieldawalut. Bardzo dobry kantor z atrakcyjnymi kursami i niską prowizją. Przy tym bezpieczny, z dobrze zabezpieczoną stronę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno nie docenić tego ile wygody oraz czasy zyskuje się dzięki transakcjom bezgotówkowym- czy to w kontekście wymiany waluty czy też przelewów.  Coraz mniej osób widać przy okienkach w banku i tak samo dzieje się z kantorami. Powodem są również ceny- porownajcie sobie np. kurs w pluskantor.pl a na mieście. Wspominam o tym kantorze też dlatego, że nie pobiera prowizji od przewalutowań, a niektóre internetowe mają taką opłatę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem czy coś się pozmieniało względem kantorów u nas na mieście czy też cen jakie oferują. Ostatnio w żadnym nie byłem, kursów też nie sprawdzam. Jak walutę wymieniam to przez platformę Amronet, tak mi wygodniej. Nie tylko mi, w sumie każdemu klientowi. Ciężko byłoby nie docenić usługi, którą masz zawsze pod ręką i korzystasz kiedy chcesz a jeszcze oszczędasz pieniądz przy tym.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma co chodzić po kantorach, nie sądzę aby one jakoś konkurowały ze sobą cenowo, lepiej zerknąć na kursy w internetowych. Ja pórwnuję i te coraz żadziej, dlatego że do Pluskantor.pl nabrałem zaufania i nawet jak inny ma o grosz taniej, to ten nie pobiera prowizji więc pewnie wyszłoby na jedno, a może nawet taniej w Pluskanotrze z tego względu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Święta racja, po co marnować czas i jeszcze pieniądze. Dawno przestalem liczyć na tradycyjne kantory. Na gieldawalut.com wolę kupować walutę, mam pewność, że nie pakuję się w zbędne koszty, a nawet sam mogę mieć wpływ na kurs- jeśli wybiorę opcję społecznościową.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Różnych opcji przewalutowania próbowałam- automatycznych przez bramki płatnicze, w bankach, w zwykłych kantorach oraz tych internetowych. Skala porownawcza zatem chyba wyczerpana. Tak sądzę. Najlpeiej w każdym bądź razie wychdzi w Amoronet- najtaniej, a równie szybko i wygodnie jak w przypadku pozostałych wariantów wymiany przez Internet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak preferujesz e-kantory (ja zdecydowanie tylko takie) zobacz też Pluskantor.pl,  możliwość odroczonej płatności ma chyba tylko ten kantor a ona jest wielce praktyczna. Możesz kupić walutę jeszcze przed zasileniem portfela, widzisz korzystny kurs- kupujesz o nic się nie martwiąc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co sądzicie o wymianach społecznoścowych- oczywiście takich kontrolowanych przez kantor? Mnie się ostatnio spodobała taka forma przewalutowań.  Korzystałam z niej w Gieldawalut.com, praktycznie różnica jest tylko taka, że ja sama proponuję kurs p jakim chcę wymienić walutę, a całą resztą- przelew, obsługa transakcji- zajmuje się kantor. Wszystko przebiega bezpiecznie, a z dodatkową korzyścią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawa forma wymiany waluty i korzystna gdy komuś się za bardzo nie spieszy- ja w Amronet kupowałem kilka razy EUR w taki sposób.  W wariancie kantorowym czyli natychmiast zresztą też. Podoba mi się właśnie to, że tutaj moża wymianiać na obydwa sposoby, a ponadto często pojawiają się promocje, rabaty itp.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...