Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karolek gorszył i śmieszył. Teraz przepadł bez wieści

Utworzony przez Gość, 29 lipca 2009 r. o 12:48 Powrót do artykułu
Z Irlandii buhahaha hahaha a nie z Pcimia?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może teraz godnie służy małolatkom z ościennych miejscowości Przynajmniej dzieci z tego nie bedzie.. "Kłam Pinokio, kłam!!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Można było ułamać co trzeba, ale żeby tak od razu wszysko kraść. No bez przesady.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ach, te Legiony od Tadzika....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież to chore o czym piszecie. Jest to wydarzenie godne Waszej gazety!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jest to jednak jakiś obrazek z polskiej wsi. Jeśli myśisz, że nie warto się nad tym zastanawiać, to może w zamian zrób coś. Może ucz tych ludzi dobrego smaku, staraj się, żeby zamiast krasnalami zajmowali się książkami i np. fizyką jądrową, tłumacz o potędze rozumu. Potrzebny jest nowy pozytywizm, praca u podstaw, siłaczki i judymowie, którzy nie pracują tylko za pieniądze... Idz do tych ludzi i czytaj im wiersze, mów o tym czym może być np. zgorszenie i że nie warto być głupim. To cenny obrazek, który może pobudzić do smutnej refleksji. Nad sobą. Nad Polską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
– Dlaczego w ogóle tę pokrakę nazwano Karolkiem? To wredna prowokacja, przecież to imię kojarzy się naszym papieżem – dodaje inna kobieta. Taaaaak, bo tylko Papież miał na imię Karol, nikt nigdy więcej takiego imienia nie użył. Co z tą Polską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibic99 napisał:
Przecież to chore o czym piszecie. Jest to wydarzenie godne Waszej gazety!!!!
TO JEST przecież gazeta regionalna mają prawo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
obciach
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może jakaś kobieta zabrała go do domu ze względu na pokaźny rozmiar penisa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szkoda słów.Ktoś sobie postawił stworka (chociaż całkiem sympatyczny),a ludziska (sytare dewotki) zaglądają mu do rozporka,Te stare moherówki też mają dziwne skojarzenia np.w sprawie imienia siusiającej figurki.Czy imię KAROL zawsze się kojarzy ze zmarły papieżem?Mi np.kojarzy się z Karolem Świerczewskim (Walterem) lub Karolem Marksem.Nigdy mi na myśł nie przyszło,że Karol to Wojtyła,a który był powszechnie znany jako Jan Paweł II. A zatem te stare,moherowe babcie mają nieskromne skojarzenia.We wszystkim widzą obrazę uczuć.I dziwne,że takie osoby jeszcze samodzielnie myślą.Powszechnie wiadomo,,że starzy ludzie są skutecznie sterowani przez księży,a czołowym "sternikiem" jest TAdeusz Rydzyk.Pierwszej klasy mąciciel. A w takim razie jak można się wyrazić o kościelnych orazach czy figurkach aniołków z siusiakami na wierzchu?Co można myśleć o postaciach namalowanych na obrazie Ostatnia Wieczerza?Skojarzeń jest wiele. No cóż babinki.Dopatrujie się we wszystkim obazoburstwa.Dla takich droga do nieba otwarta
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, w Komarowie baby są okropne, wiem coś o tym... A już najgorsze mieszkają w Komarowie - wieś. Nawet nie radzę tam jechać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To chamstwo bylo dac mu na imie Karolek!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...