Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Karolina Pleskacz Miss Nastolatek Tomaszowa Lubelskiego

Utworzony przez zero, 15 marca 2010 r. o 12:57 Powrót do artykułu
W pokoju hotelowym casting pewnie tez odbyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Super - foty podpisane "Archiwum". czyje Archiwum??? jeśli już Archiwum to na pewno nie Dziennika Wschodniego. to co robicie, to zwykła kradzież
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po co i komu są potrzebne takie konkursy? Startują w nich chyba tylko "puste" dziewczyny.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie mam pojęcia co ta 2ga vice miss tu robi-Katarzyna Czop kandydatka nr. 14, byłem na wyborach były dużo ładniejsze dziewczyny ;/. !wsza miss i 1wsza vice to śliczne dziewczyny 14 di nich nie pasuje. Jak dla mnie zamiast niej na miejscu 2 vive miss powinna być np. Iwona Mizura, Katarzyna Kania czy też Magdalena Matysik..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
nie mam pojęcia co ta 2ga vice miss tu robi-Katarzyna Czop kandydatka nr. 14, byłem na wyborach były dużo ładniejsze dziewczyny ;/. !wsza miss i 1wsza vice to śliczne dziewczyny 14 di nich nie pasuje. Jak dla mnie zamiast niej na miejscu 2 vive miss powinna być np. Iwona Mizura, Katarzyna Kania czy też Magdalena Matysik..
Pomyśl gostku ! ja nie byłem na tych wyborach więc nie mogę ocenić czy były dziewczyny ładniejsze natomiast to że widzę tą dziewczynę to mogę stwierdzić że jest bardzo ładna a nawet w moim odczuciu śliczna więc jeżeli chcesz promować czy udowodnić że były ładniejsze to załącz zdjęcia swoich faworytek ale wiedz że to będzie tylko Twoje odczucie bo wyboru dokonali inni większością głosów .Niemniej ja uważam że na temat urody nie powinno się dyskutować bo w moim odczuciu nie ma kobiet brzydkich wszystkie są śliczne tyle że wśród nich są takie na które inni zwracają baczniejsza uwagę i ta dziewczyna zasłużenie zwraca uwagę swoją urodą !. Natomiast rozbawił mnie jeden z komentujących sugerując jakoby jakiś pokój hotelowy itp. bzdury powiem tak niektórym powinno zabronić się siadania do klawiatury ze względów na choroby umysłowe czy z powodów zazdrości a dodam że dziewczyny nie znam ot spostrzegłem tylko na zdjęciu ,nigdy nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę ale rodzice faktycznie mogą być dumni z córki .Czego o niektórych komentujących powiedzieć nie można bo do ich ułomności doszła jeszcze głupota !. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a dla swoich wybranków zawsze bądźcie jedyne , najpiękniejsze i zawsze najszczęśliwsze !!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anty napisał:
Po co i komu są potrzebne takie konkursy? Startują w nich chyba tylko "puste" dziewczyny.
Sam jesteś pusty jak milicyjny gwizdek -ale bez groszka !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero napisał:
W pokoju hotelowym casting pewnie tez odbyla
Adekwatny nic sobie wybrałeś typowy dla każdego zera !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Moje veto do innych komentarzy przede wszystkim dotyczy to pani Karoliny Pleskacz -Która choć nie zna pozdrawiam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgredek napisał:
Pomyśl gostku ! ja nie byłem na tych wyborach więc nie mogę ocenić czy były dziewczyny ładniejsze natomiast to że widzę tą dziewczynę to mogę stwierdzić że jest bardzo ładna a nawet w moim odczuciu śliczna więc jeżeli chcesz promować czy udowodnić że były ładniejsze to załącz zdjęcia swoich faworytek ale wiedz że to będzie tylko Twoje odczucie bo wyboru dokonali inni większością głosów .Niemniej ja uważam że na temat urody nie powinno się dyskutować bo w moim odczuciu nie ma kobiet brzydkich wszystkie są śliczne tyle że wśród nich są takie na które inni zwracają baczniejsza uwagę i ta dziewczyna zasłużenie zwraca uwagę swoją urodą !. Natomiast rozbawił mnie jeden z komentujących sugerując jakoby jakiś pokój hotelowy itp. bzdury powiem tak niektórym powinno zabronić się siadania do klawiatury ze względów na choroby umysłowe czy z powodów zazdrości a dodam że dziewczyny nie znam ot spostrzegłem tylko na zdjęciu ,nigdy nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę ale rodzice faktycznie mogą być dumni z córki .Czego o niektórych komentujących powiedzieć nie można bo do ich ułomności doszła jeszcze głupota !. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a dla swoich wybranków zawsze bądźcie jedyne , najpiękniejsze i zawsze najszczęśliwsze !!!.
Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zgredek napisał:
Pomyśl gostku ! ja nie byłem na tych wyborach więc nie mogę ocenić czy były dziewczyny ładniejsze natomiast to że widzę tą dziewczynę to mogę stwierdzić że jest bardzo ładna a nawet w moim odczuciu śliczna więc jeżeli chcesz promować czy udowodnić że były ładniejsze to załącz zdjęcia swoich faworytek ale wiedz że to będzie tylko Twoje odczucie bo wyboru dokonali inni większością głosów .Niemniej ja uważam że na temat urody nie powinno się dyskutować bo w moim odczuciu nie ma kobiet brzydkich wszystkie są śliczne tyle że wśród nich są takie na które inni zwracają baczniejsza uwagę i ta dziewczyna zasłużenie zwraca uwagę swoją urodą !. Natomiast rozbawił mnie jeden z komentujących sugerując jakoby jakiś pokój hotelowy itp. bzdury powiem tak niektórym powinno zabronić się siadania do klawiatury ze względów na choroby umysłowe czy z powodów zazdrości a dodam że dziewczyny nie znam ot spostrzegłem tylko na zdjęciu ,nigdy nie widziałem i pewnie nigdy nie zobaczę ale rodzice faktycznie mogą być dumni z córki .Czego o niektórych komentujących powiedzieć nie można bo do ich ułomności doszła jeszcze głupota !. Pozdrawiam wszystkie dziewczyny a dla swoich wybranków zawsze bądźcie jedyne , najpiękniejsze i zawsze najszczęśliwsze !!!.
Zgredek, one nie są dla wybranków, one są dla wszystkich. Podtrzymuję moja tezę, że takie konkursy są dla głupich dziewczyn i podniecają sie nimi tacy sami faceci. Ty z pewnością jesteś tego przykładem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to jest chore, miss nastolatek?? Akurat ta ma 18 lat, ale w konkursie brały udział niepełnoletnie dziewczyny który były zapewne oceniane przez dojrzałych mężczyzn. To zakrawa na pedofilię. Nie oskarżam nikogo o to ale takie konkursy powinny być tylko dla pełnoletnich kobiet a nie dla bardzo młodziutkich dziewcząt, których wygląd jest oceniany przez jakichś panów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te wszystkie wybory w dzisiejszych czasach to jakas paranoja. Ładne dziewczyny już sie nie zglaszają do tego typu konkursów bo wiedzą na czym to wszystko polega. Jezeli chodzi o Tomaszów i wybory (...) - dużo by tu opowiadać zaczynając od 2004 roku ;/
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zero napisał:
W pokoju hotelowym casting pewnie tez odbyla
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lata mijają emocje opadły więc moi mili "odważni tylko" w słowach komentatorzy: spójrzcie czym zajmują się i na kogo wyrosły te puste nie warte uwagi dziewczyny , i w cale nie pomógł im w tym hotel czy też pieniążki rodziców bynajmniej niektórym... sprawdźcie i przekażcie te inf głośno tak jak potrafiliście im głośno ubliżać na forum aaaaaa i nie zapomnijcie spojrzeć na siebie i swoje osiągnięcia....! dziękuję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na kogo wyrosły? Miss nastolatek nie udało się zdać matury z dwóch przedmiotów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zdały i całkiem nieźle się mają ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...