Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kibice i... piłkarz z zarzutami

Utworzony przez KIELCUN Z LUBLINA, 4 maja 2008 r. o 12:56 Powrót do artykułu
BURAKI ZE SZCZEBRZESZYNA !!!!!!!!!!!!!!!!ZWYCZAJNE MOCZYMORDY!!!!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prawdziwi twardziele!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Elita wschodu a Dziennik spadł na dno tak jak Kurier zero rzetelności tylko plotki .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
moczymorda jestes ty wiesniaku...3majcie chlopaki!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do paki na 2 lata z dziadostwem niedość że grają w 5 lidze to huligan nie umi się zachowac na boisku ani na trybunie to w kicu go nauczą....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przecież to jakieś ciule buraczane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest piłkarz? To jakiś bandyta, a nie piłkarz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
młode odbyty starym zakaprawionym więźniom. Oj bedą mieli radochę starzy więźniowie z łysych.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
życzliwy napisał:
młode odbyty starym zakaprawionym więźniom. Oj bedą mieli radochę starzy więźniowie z łysych.....
idzice ludzie sie kur** odpałujcie jak wy gowno wiecie i z dzienikiem na czele . I sam jestes cieciu burak znalaz sie miastowy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie ma sprawiedliwości - są tylko kłamstwa ze strony policji i prasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja tych wszystkich chłopaków znam i jestem za nimi. a burakami i moczy mordami możecie sobie nazywać swoich kolegów...! to naprawdę dobre chłopaki. niestety mam nieżetelną prasę i policję bo przedstawiony przez nich obraz wydarzeń wcale nie jest prawdziwy... ale niestyty ludzie wierzą w takie przekłamane informacje...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja jeszcze przed wydaniem wyroku przez sąd osądziła wszystkich podejrzanych.Nawet tych ,których nie było na miejscu zdarzenia.Policjanci ze Szczebrzeszyna zeznali ,że napadło na nich ok 20 "kibiców" .Bo to zawsze brzmi lepiej, niż jak było w rzeczywistości tylko 3 osoby.Trzeba sie przecież wykazać,że nie dało się rady trzem.Jeden z tych trzech tak bardzo był pijany,że nie wiedział nawet co się dzieje.Gdy policja zabierała jego kolegę to sam wsiadł do samochodu policyjnego mówiąc "Jak zabieracie mojego kolegę to weźcie i mnie.".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieję,że prasa rzetelnie napisze (po zakończeniu dochodzenia) ,ile faktycznie osób zostało ukaranych za to zdarzenie.I czy policjanci mieli rację mówiąc ,że napadło na nich ok.20 osób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlopcy trzymajcie sie!! JSP!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki wierze Wam bo Was znam i wiem jacy jesteście!! a ta gazeta i policja to zwykli zakłamani fra***y. głuchy nie usłyszy to zmyśli... i piszą bzdury bo nie znają prawdy... jak w końcu gazeta dowie się wszystkiego to liczę że sprostujecie ten artykuł.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dałoby sie tych gnoi zlikwidować ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
troche sie tym gowniarzom poprzewracalo w glowach, ani dozor polic. ani sprawy nie pomoga i ich nie zmienia, ale przynajmniej niech wiedza, ze ich zachowanie nie bedzie ciagle tolerowane... czas doroslec, 21 czy 22 lat to mysle odpowiedni wiek na to,zeby sie jakos zachowywac....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja ich rozumiem... no juz nie mozna nic zrobic bo zaraz psy a tam dzie ku sa potrzebni to h Jestescie zaje bi sci tylko nie rob wiecej problemow za zbyt szybko jestescie sami wiecie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
widze ze kolezanka ma pewnie z 14 lat i tez jest zle nastawiona do swiata i nie lubi policji:Pgnoje powinni siedziec za to...niby kochaja swoja druzyne a nie pozwola im grac:/banda za sra nych dzieci ulicy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...