Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Kierowca, który pobił przechodnia już na wolności

Utworzony przez trrk, 5 września 2012 r. o 15:34 Powrót do artykułu
Założę się że ten wsiur jeździ paskiem w tdi'ku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wiadomo, że passatem lub innym szajswagenem. Nie wiem dlaczego ale szczególnie ten model upodobali sobie najgorsze chamy i buce ze wsi z miast to nie ważne z kąd. Co do pobicia to Ja bym mu dał 3 lata w zawieszeniu na 5, 2 lata prac społecznych, grzywnę 10 tyś i zadoścuczenienie dla pobitego. Po co od razu do więzienia są dotkliwesze kary dla takich pscyhopatów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trrk napisał:
Założę się że ten wsiur jeździ paskiem w tdi'ku
przygadał kocioł garnkowi... paskiem w tdi'ku , skąd ten dialekt ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
Wiadomo, że passatem lub innym szajswagenem. Nie wiem dlaczego ale szczególnie ten model upodobali sobie najgorsze chamy i buce ze wsi z miast to nie ważne z kąd. Co do pobicia to Ja bym mu dał 3 lata w zawieszeniu na 5, 2 lata prac społecznych, grzywnę 10 tyś i zadoścuczenienie dla pobitego. Po co od razu do więzienia są dotkliwesze kary dla takich pscyhopatów. [/quote] [quote name='Mark' timestamp='1346854076' post='670871'] Wiadomo, że passatem lub innym szajswagenem. Nie wiem dlaczego ale szczególnie ten model upodobali sobie najgorsze chamy i buce ze wsi z miast to nie ważne z kąd. Co do pobicia to Ja bym mu dał 3 lata w zawieszeniu na 5, 2 lata prac społecznych, grzywnę 10 tyś i zadoścuczenienie dla pobitego. Po co od razu do więzienia są dotkliwesze kary dla takich pscyhopatów.
A tobie przyglupie posiadaczu wartburga chetnie bym dal tez kare,a wiesz jaka sprzedalbym cie do tureckiego burdelu za grosze albo i za darmo dal zeby dorzucali cie jako taki tam gratis,dymali by cie za darmo najlepiej jakby to byli zapoceni murzyni i to by byla dotkliwa kara dla takiego przyglupa jakim ty sie okazales po twojej wypowiedzi baranie pier...ony...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mark napisał:
Wiadomo, że passatem lub innym szajswagenem. Nie wiem dlaczego ale szczególnie ten model upodobali sobie najgorsze chamy i buce ze wsi z miast to nie ważne z kąd. Co do pobicia to Ja bym mu dał 3 lata w zawieszeniu na 5, 2 lata prac społecznych, grzywnę 10 tyś i zadoścuczenienie dla pobitego. Po co od razu do więzienia są dotkliwesze kary dla takich pscyhopatów.
Polać chłopakowi bo dobrze gada. To jakiś wsiór i tyle. Można po samochodzie wywnioskować.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Radny z ratusza,miał immunitet mogą mu wszyscy skoczyć na kant pa...y.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A tobie przyglupie posiadaczu wartburga chetnie bym dal tez kare,a wiesz jaka sprzedalbym cie do tureckiego burdelu za grosze albo i za darmo dal zeby dorzucali cie jako taki tam gratis,dymali by cie za darmo najlepiej jakby to byli zapoceni murzyni i to by byla dotkliwa kara dla takiego przyglupa jakim ty sie okazales po twojej wypowiedzi baranie pier...ony...
uuu uzytkownik tedeika sie odezwal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
siomik napisał:
A tobie przyglupie posiadaczu wartburga chetnie bym dal tez kare,a wiesz jaka sprzedalbym cie do tureckiego burdelu za grosze albo i za darmo dal zeby dorzucali cie jako taki tam gratis,dymali by cie za darmo najlepiej jakby to byli zapoceni murzyni i to by byla dotkliwa kara dla takiego przyglupa jakim ty sie okazales po twojej wypowiedzi baranie pier...ony...
nie rob innym tego, co zrobil Ci twoj stary jak miales 4 lata, sprzedajac Cie do Istambulu albo Islamabadu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaraz - wcześniej była mowa o kopaniu w zderzak... czyżby Pan oberwał za TYLKO klepanie w dach?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze mu zrobił, w końcu ten i inni wielcy kozacy może zastanowią się następnym razem zanim choćby palcem dotkną nie swój samochód! Takiego zachowania w tym mieście jest za dużo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
monia napisał:
Dobrze mu zrobił, w końcu ten i inni wielcy kozacy może zastanowią się następnym razem zanim choćby palcem dotkną nie swój samochód! Takiego zachowania w tym mieście jest za dużo.
Ale z ciebie jest pustak aż żal,że takie po świecie chodzą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Powinien pojsc siedziec za ciezkie pobicie. A poza tym czy dostal juz mandat za nieustapienie pierwszenstwa pieszym, brak zachowania szczegolnej ostroznosci przy przejsciu dla pieszych? Czy w ogole watek ten jest rozpatrywany?!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...